Yasak Elma Oyuncu İsimleri Nelerdir? - Webte İndir
Gündem

Yasak Elma Oyuncu İsimleri Nelerdir?

FOX'un sevilen dizisi Yasak Elma oyuncu isimleri ve karakterler hakkında tüm detayları yazımızda açıklıyoruz.

Türk televizyonlarında her dönem onlarca farklı dizi yayınlıyor. Dünyada en çok televizyon izleyen ülkelerden biri olarak dizi seyretmeyi seviyoruz. Televizyon tarihine baktığımızda bugüne kadar yüzlerce farklı dizinin yayınlandığını görüyoruz. Başta izlenme oranları olmak üzere birçok farklı sebepten dolayı bazı diziler uzun süre devam edebilirken diğerlerinin ömrü ise daha kısa sürüyor. Uzun ömürlü yapımlara baktığımızda bazı ortak noktalarının olduğunu görebiliyoruz. Bunların başında sürükleyici ve izleyiciyi sıkmayan hikaye geliyor.

Bugün televizyonda yayınlanan birçok dizinin de uzun zamandır yayında olduğunu görüyoruz. Yasak Elma dizisi onlardan biridir. 5 Sezondan beri yayınlanan dizi, yayınlandığı her hafta reyting sıralamalarında en üstte yer almayı başarıyor. FOX’ta yayınlanan dizinin 5 sezondur devam etmesinin altında yatan en büyük sebepler merak uyandırıcı hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu. Kadronun bu denli başarılı olmasıyla beraber insanlar Yasak Elma oyuncu isimleri nelerdir şeklinde araştırma yapmaktadır. Dilerseniz oyuncuların isimlerinden bahsetmeden önce dizinin konusuna genel bir bakış atalım.

Yasak Elma Dizi Konusu

Zeynep ve Yıldız, iki kız kardeştir. Bu kardeşler karakter bakımından birbirinin tam zıttı olmalarına rağmen birbirlerine çok düşkündür. Bir gün kardeşlerden Yıldız, çok önemli bir teklif almıştır. Bu teklifle birlikte Yıldız’ın hayatı tamamen değişecektir. Hayatının büyük bölümünde zengin olma hayalleri kuran genç kadın, bu teklifle birlikte zenginlik hayaline ulaşabilir. Yıldız’a bu sürpriz ve önemli teklif, yakın zamanda tanıştığı, sosyetenin en gözde isimlerinden biri olan Ender Argun’dan gelmiştir. Ender Argun, kocası Halit’ten kurtulmanın yollarını ararken bu amaç için Yıldız’ı kullanmaya karar verir.

Yıldız hayatının dönüm noktası olabilecek bir süreçten geçerken aynı dönemde diğer kardeş Zeynep de çalıştığı işyerinde yaşadığı sıkıntılarla boğuşmaktadır. Zeynep’in uzun zamandır çalıştığı şirket başka biri tarafından satın alınmıştır. Şirketi satın alan kişi; kibirli, hırslı ve bir o kadar zengin bir adam olan Alihan Taşdemir’dir. Alihan, Ender Argun’un kocası Halit’in iş ortağı ve aynı zamanda ikinci eşinin erkek kardeşidir. Ender Argun’un yaptığı teklife Yıldız’ın vereceği cevap, kendisinin yanı sıra Zeynep’in hayatını da ciddi derecede etkileyecektir.

Dizinin konusundan kabaca bahsettikten sonra şimdi dilerseniz Yasak Elma oyuncu isimleri ve karakterleri hakkında bilgilere geçelim.

Yasak Elma Oyuncu İsimleri ve Karakterleri Kimlerdir?

Dizide çok sayıda oyuncu ve buna bağlı olarak karakter yer alıyor. Bu oyuncuların kimler olduğunu ve hangi karakterleri oynadıklarını liste halinde açıklayalım.

  • Yıldız Yılmaz Kuyucu (Eda Ece): Zeynep’in kız kardeşi olan Yıldız, Çağatay ile evlidir. Halit Can adında bir çocuğu vardır. Halit ve Kemal ile evlenmiş ve bu iki evliliğinden de biraz olaylı şekilde boşanmıştır. Uzun yıllardan beri zengin olmanın hayallerini kuruyor. Lüks yaşamı ve sosyeteyi çok sever.
  • Çağatay Kuyucu (Berk Oktay): Hasan Ali ve Feride’nin oğlu olan Çağatay, Yıldız ile evlidir. Daha önce Feyza ile bir birliktelik yaşamıştır. Dikkat çekici bir yakışıklılığa sahip olan genç iş adamının büyük bir kargo şirketi vardır. İyi eğitim almıştır ve çok çalışkandır. Küçüklükten beri babasına düşmandır. Bu düşmanlığı körükleyen kişi annesidir.
  • Ender Argun (Şevval Sam): Sosyetenin önde gelen isimlerinden biri olan Ender Argun; Erim ve Yiğit adında iki çocuğa sahiptir. Kuyu Holding’in en büyük ortaklarından biri olan Ender; Kaya, Alihan ve son olarak Halit ile bir evlilik yapmıştır. Para ve güç, onun hayatta en çok önem verdiği unsurlardır. Uzun yıllardan beri Kaya’ya büyük bir aşk beslemektedir.

Yasak Elma oyuncu isimleri ve hangi karakterleri oynadıkları ile ilgili bilgi vermeye çalıştık. Dizi 2018 yılında yayınlanmaya başlanmış ve halen devam ediyor. MedYapım tarafından çekilen dizinin yapımcısı Fatih Aksoy, yönetmeni Ece Erdek Koçoğlu’dur. Senaryo yazarları ise Melis Civelek ve Zeynep Gür’dür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı