Twitch'te Canlı Yayın Nasıl Yapılır? [Resimli Anlatım] - Webte İndir
Nasıl Yapılır

Twitch’te Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Twitch’te Canlı Yayın Nasıl Yapılır, Son yıllarda büyük ivme kazanan bir yayın açma platformu olan twitch oyuncuların ve izleyicilerin artmasıyla popüleriteliğini önemli derecede yükseltmiştir. Twitch yayın açma ya da Twitch yayını nasıl açılır gibi soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Ayrıca twitch yayını nasıl yapılır gibi sorularınızın cevaplarını resimli ve daha açık bir şekilde anlamanız için anlattık. Bazı kullanıcılar hangi platform üzerinden nasıl yayın yapacaklarını tam olarak bulamasa da sıkça kullanılan OBS yayın açma konusunuda yazımızda bulabilirsiniz.

Hem oyun oynamayı seviyorsunuz hemde para kazanmak istiyorsanız twitch tam aradığınız gibi bir platform. Sadece oyun üzerine değil sanat olabilir ya da muhabbetiniz çok güzeldir keyifli vakit geçirtebiliyorsanız daha hızlı büyürsünüz. Twitch’de hemen büyümek söz konusu değildir bu yüzdne sabırla yayınlarınıza devam edip belli bir kitleye ulaştıktan sonra daha hızlı büyüyeceksinizdir.

Birden fazla platform üzerinden yayın yapmak mevcuttur. Bu platformlar XSplit programı veya Twitch üzerinden yayın yapabilmek mümkündür. OBS nasıl kullanılır sizlere açıkladık bu programı birden fazla amaç için kullanılabilir örneğin oyun oynuyosunuz youtube içeriği çekiyosunuz bunu OBS yardımıyla kaydedebilir, ekranın köşesinde diğer programlar gibi simgeler çıkmadan kolayca kayıt işlemi gerçekleştirebilirsiniz. OBS ile yayın açmak nasıl olur yazımızın ilerleyen aşamalarında sizler için derledik.

Ayrıca bkz: BİP Bedava İnternet Kazanma

Twitch’te Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Ayrıca bkz: BİP Bedava İnternet Kazanma

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı