Link Kısaltarak Para Kazanma Yolları [ Zengin Olabilirsiniz ] - Webte İndir
Nasıl Yapılır

Link Kısaltarak Para Kazanma Yolları

Link kısaltarak para kazanma yolları 2020 senesinde oldukça fazla sayıda kullanıldığınıbsöylemekte fayda var. Ek bir gelir kapısı olarak görülen bu yol adsense ve tanıtım yazılarının dışında siteden kazanabileceğiniz bir başka yöntemdir. Ayrıca illegal bir durum oluşturmadıkça Google tarafından kaldırılma olasılığı da bulunmamaktadır. Eğer iyi bir tıklanmanız varsa gelirinizi ikiye bile katlayabilirsiniz. Eğer iyiyse geliriniz dediğimiz gibi kesintileride sayarsak yaklaşık 1500-2000 civarıbgelire sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Link Kısaltarak Para Kazanma

Günümüzde sosyal medyanın da işe dahil olmasıyla web sitelerin tıklanmaları ciddi sayıda arttı diyebiliriz. Sosyal medya da herhangi bir sayfanız olabilir bu eğlence, mizah, müzik gibi sitelerden trafik gelmesiyle kullancıyı sitede tutmak da zorlaştı. Özellikle Instagramdan özellikle hikaye kısmında koyulan linkler ilgi çekici olmasıyla tarfiğin artması muhtemeldir. Link kısaltarak para kazanma yolları 2020 yılında yeni taktiklerle daha da çok kazanacaksınız.

Twitter, Facebook veya Instagram gibi platformlarda link kısaltma yolları en çok kullanılan platformlar arasındadır. Fakat diğerlerine oranla Twitter daha çok bu uygulamanın yapıldığı ve kullanıldığı platform diyebiliriz. İnsanlar düşüncelerini daha aktif paylaştığı ve çoğubinsanı takip ettiği bu platformda link kısaltma araçlarını direkt link vererek sağlayabilirsiniz. Diğer platformlarda bağlantı oluşturarak bunu yapabilirsiniz. Fakat Twitter gibi önemli bir platformda insanlar daha bilinçli ve meraklı olduğu için kazanmak daha kolaydır.

Ayrıca bkz: Tiktok Para Nasıl Kazanılır

Bir diğer yol ise Facebook aracılığı ile link kısaltma yollarıyla para kazanmaktır. Burada önemli olan nokta kişisel bir hesabınızda değil de sayfalarda ya da gruplarda şansınızı denemenizdir. Özellikle gruplarda ilgili postların altına atabileceğiniz yorumların içinde yer alan kısaltmalarla bunu sağlayabilirsiniz. Facebook grupları daha çok para kazanma ile ilgili olanlarda yardımlaşma daha fazladır. İnsanlar birbirlerine yardım etmek para kazandırmak için linklere tıklarlar bu yüzden önemli bir yer diyebiliriz.

link kısaltma para kazanma

Blog Sayesinde Link Kısaltarak Para Kazanma

Link kısaltarak para kazanma yolları 2020 arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de blog siteleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada içerik olarak film siteleri ya da oyun siteleri en çok parayı kazanan siteler olarak bilinir. Özellikle torrent sitelerinde bu geçerli olmakla beraber insanlar verilen bağlantıya ulaşmak için bu yolu kullanmak zorundadırlar.

Ayrıca bkz: Tiktok Para Nasıl Kazanılır

Blog açmak aslında gördüğünüz kadar zahmetli bir olay değildir. Kolay ve anlaşılır bir yapısı olan blog sitelerinde düzenlemek oldukça basit tasarlanmıştır. İçerik yazarak para kazanabileceğiniz gibi dediğimiz yoldan yani link kısaltarak da para kazanabilrsiniz. Burada önemli olan nokta yasal olmayan bağlantıları linke koymamanızdır. Onun dışında hiçbir sorunla karşılaşmassınız.

link kısaltma para kazan

Link Kısaltma Siteleri Ne Kadar Kazandırır

Aslında bu tamamen size ve tıklayan kullanıcılara bağlıdır. Ciddi derecede tıklama alan bir site ile normal tıklama alan bir sitenin link kısaltmadan gelecek geliri aynı olmaz. Burada sizin kitleniz büyük önem taşır. Sitenize trafik ne kadar çok olursa insanların bağlantıya tıklama olasılığı bir o kadar artacağı gibi sizin de bu linkten para kazanma olasılığınız bir o kadar artar. Link kısaltarak para kazanmak aslında çok basit olduğu gibi gelen kullanıcıyı da yoran bir yoldur. Aylık oranala diğer sitelerdeki durumları baz alarak söyleyecek olursak 1500 liradan 8000 liralara ulaşan üücretler kazanabilirsiniz fakat bunun için iyi bir kitleniz olması şarttır.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı