CS GO Wall Hack Kodu 2023 [Güncel] - Webte İndir
Nasıl Yapılır

CS GO Wall Hack Kodu

CS GO Wall hack kodu ile artık oyunlardan daha çok keyif alabilir arkadaşlarınızla oynarken onlar küçük sürprizler yapabilirisniz. CS GO bu kod sayesinde nesnelerin arkasında arkadaşlarınızın pozisyonu görüp ona göre hamleler planlayabilirsiniz. CS GO hilelerinden en iyisi ve en çok işe yarayanlarından birtanesi olan CS GO duvar hilesi ile rekabetçi olmayan maçlarda dilediğiniz gibi oynayabilir ve ban korkusu olmadan maçlarınızı atabilirsiniz.

Steam’i yükleyen kullanıcıların ilk oynadığı oyunlardan bir tanesi olan CS GO wallhack konusunda oldukça tedbirli davranmaktadır. Birden fazla CS GO kodu bulunmaktadır fakat bazı CS GO kodları hile yerine geçmediği için valve tarafından bir uyarı söz konusu değildir. Özellikle CS GO duvar arkasını gören hile veya CS GO aim hack gibi hileleri tercih eden oyuncular oldukça fazladır. Bu yazımızda ise sizlere CS GO wallhack hilesini sizler için derledik.

Ayrıca bkz: En Etkili Bilgisayar Hızlandırma Taktikleri

CS GO duvar hilesi için adım adım verdiğiimiz bilgileri takip ederek bu kodu aktif edebilirsiniz. Tüm aşamaları eksiksiz bir şekilde tamamlarsanız hiçbir sorun olmadan kolay bir şekilde açıp oynayabilirsiniz. Cs kodunu aktif edemezseniz eğer iletişim kısmından bize ulaşabilir gereken yarıdmı sizlere sunabiliriz.

Cs Go Wall Hack Kodu Ban Sebebi Mi?

CS GO wall hack kodu

Ayrıca bkz: En Etkili Bilgisayar Hızlandırma Taktikleri

CS GO Wall Hack Kodu Aktif Etme

  • Steam üzerinden CS GO oyununa giriyoruz,
  • Oyuna giriş yaptıktan sonra oyun bul seçeneğinden Atölyeye tıklıyoruz,
  • Fakat ondan önce geliştirici konsolunu aktif etmediyseniz onu aktif edin.
  • Ardından atölye de oynamak istediğiniz haritayı seçin.
  • Odaya girdikten hemen sonra klavyenin sol üstündeki ê tuşuna basarak konsolu açıyoruz.
  • Konsola hilemizi kullanabilmek için önce sv_cheats 1 yazıyoruz.
  • Son olarak r_drawothermodels 2  yazıp enter’a basıyoruz ve kodu aktif ediyoruz.
  • Bu hileyi kapatmak istediğiniz zaman ise konsola r_drawothermodels 1 yazıp enter’a basmanız yeterli oalcaktır.

CS GO Nedir ?

Ağustos 2012 yılında piyasaya sürülmüş olan aslında geçmişi oldukça geniş olan bir oyundur. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz keyifli zamanlar geçirebileceğiniz dünya çapında birçok kişinin beğendiği bir oyundur. Her sene dünya çapında Takımlar arası Türkiye Takım’ınında birinci olduğu izlemesi zevkli turnuvaları vardır.İlk çıktığı zamanlarda CS GO Wall Hack Kodu gibi hileler yer almazken oyun daha eğlenceliydi fakat artık günümüzde cs go duvar hilesi gibi kodların çıkmasıyla artık sıradanlaştı diyebiliriz.

CS GO Nasıl Oynanır ?

Aslında birinci şahıs oyun oynadıysanız geçmişte Cs go oynamaya da aşina olacaksınız. Çok zor olmayan ve oynadıkça elinizin alışacağı bu oyunda deneyim çok önemlidir. Doğru zamanda doğru yerde olmanız ve aim dediğimiz sekmeme olayını iyi yapmanız gerekir. Saldırıda iken sürekli koşup ölmemeli, savunma da iken koordineli bir şekilde bölge savunması yapmalısınız.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı