YouTube Nasıl Müzik, Şarkı İndirilir? - Webte İndir
Nasıl Yapılır

Youtube şarkı nasıl indirilir?

Youtube şarkı nasıl indirilir? Bilgisyarınıza ya da telefonunuza sevdiğiniz, dinlemek istediğiniz bir şarkıyı nasıl indireceğinizi bilmiyor musunuz işte bu yazı tam size göre ?

Dünyada en çok tercih edilen müzik kanallarından bir tanei olan Youtube gün geçtikçe daha fazla popüler olmaya devam ediyor. Sadece videolar var gibi düşüncelere karşın milyonlarca müziği de bünyesinde bulundurduğu bir platform olan Youtube birçok özelliği ile diğer platformlardan ayrılmaktadır. Son güncelleme ile Youtube arka planda şarkı çalmaya başladı fakat bunu ücretsiz değil premium paket satın alanlara sunmaktadır. Eğer premium almadıysanız youtubedan şarkı indirme seçneğine yönelirsiniz.

YouTube dan Nasıl Müzik, Şarkı İndirilir?

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz https://tr.savefrom.net adresine gittiğinizde, YYoutube üzerinde bulunan şarkıları hangi video türünde olursa olsun MP3 bir şekilde indirme olanağı sunmaktadır. Kullanıcıların youtubedan şarkı indirmek için ilk olarak indirecekleri videonun urlsini kopyalayıp daha sonra verdiğimiz adrese gidip karşınıza çıkan boşlupa yapıştırıp onayladığınızda istediğiniz formatta indirecektir. Eğer şarkı oalrak indirmesini isterseniz MP3 seçeneğini seçmeyi unutmayın. Ama derseniz video olarak insin öyle dinleyeceğim o zaman MP4 seçeneğine odaklanın.

Ayrıca bkz: Youtube Altyazı Nasıl Açılır

Youtube şarkı nasıl indirilirde site olarak tr.savefrom’da karşınıza çıkacak olan formatlar sınırlı sayıda olmaktadır fakat bu formatlar size yetecek düzeydedir bunlar ise: MP3, M4A ve AAC. olmak üzere üçe ayrılmaktadırlar. Nerede isterseniz orada açın dinleyin. Bu formatlar heryerde uyumlu olarak kullanılır ve buna uygun seçilmişlerdir. Arabada, telefonda, müzik çalarda ya da televizyonda bile açıp dinleyebilirsiniz.

Youtube şarkı nasıl indirilir

Hangisini seçerseniz kalite düşer hangisi daha kaliteli sesi bize verir diye endişeniz olmasın çünkü hiçbir kayıp yaşamadan video dosyasını veya ses dosyasını indirip cızırtılar gelmeden dinleyebilirsiniz. Saydığımız üç adet formattan hangisini isterseniz onu seçerek indirin. Eğer ses dosyasını indirirken size bir bitrate oranı verirse yani seçmenizi isterse orada hangisi en yüksekse onu seçin. Böylelikle en kaliteli ses imkanını size sunar.

YouTube’dan Müzik İndirmek Yasal ve Güvenli mi ?

İlk olarak youtube üzerinden müzik indirdiğimizde herhangi bir suçla karşılaşır mıyız veya engel yer miyiz gibi soruları cevaplayalım. Tabii ki her şarkı için olmasa da telif geçerliliği olan şarkıları indirmek illegal olarak geçmektedir. Fakat ülke genelinde o kadar çok sağlayıcı ve indiren var ki bunu tespit etmek ve yargılamak çok zor biz tavsiye etmesekte insanlar bunu kullanmaya devam ediyor. Güvenli mi sorusunun cevabı ise, bunu doğru güvenilir websitelerinden yaparsanız hiçbir sıkıntı yaşamazsınız ama ne olduğu belli olmayan sitelerden yaparsanız o zaman hiç de iyi olmayabilir.

Ayrıca bkz: Youtube Altyazı Nasıl Açılır

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı