En Kolay 5 Eşarp Bağlama Yöntemi 2023 - Webte İndir
Nasıl Yapılır

En Kolay 5 Eşarp Bağlama Yöntemi 2023

Tesettür giyimi tercih eden kadınlar için günlük veya özel günlerde kullanılacak eşarplar, fazla çeşitleriyle bulunabilir. Her zevke hitap edebilen ve birçok kumaş türünden eşarp görebiliriz. Ancak bunları seçmek kadar bağlama yöntemleri de biraz farklı bir süreçtir. Herkes kaliteli ve şık bir modeli seçmek ister. Fakat tercih edilecek eşarbın giyiminize uyumundan tutun, bağlama yöntemine kadar birçok şeyi değiştirdiğini söyleyebiliriz. Çünkü her eşarbı aynı ebatlarda göremeyiz. Birbirinden farklı ebatlar ile eşarp bağlama yöntemleri de çok farklıdır. Sizin için hangi yöntem uygunsa buna uyum sağlayacak eşarpları da Eşarp İpekyolu’nda bulabilirsiniz. 

Eşarp Nasıl Bağlanır?

Gün boyu kullanılan eşarpların rahat bir materyalde olması önemlidir. Özel günler için tercih edilecek ürünler genelde 4-5 saatlik bir kullanımda olsa da günlük olarak kullanılanlar saatlerce durur. Bu yüzden terleme yapmaması ve baş kısmınızı zorlayıcı şekilde sıkmaması için en doğru ebatlarıyla ve kumaş materyaliyle seçmeniz gerekecektir. Günlük veya özel olarak tercih edebileceğiniz 5 kolay eşarp bağlama yöntemiyle daha pratik bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Armine eşarp tercihinizde pratik veya üçgen stil eşarp bağlama yöntemini kullanabilir, aker eşarp veya pierre cardin eşarp gibi özel günler için bir tercihiniz olacaksa da üçgen, omuzda eşarp bağlama yöntemi veya dolama şeklinde eşarp bağlama yöntemini tercih edebilirsiniz. Yine de belirtmekte fayda var ki markası, rengi ne olursa olsun yöntemler eşarpların ebatları doğrultusunda belirlenir. 

Eşarp Çeşitleri

Eşarp çeşitleri genelde kumaş materyaline göre kategorilendirilir. En sağlıklı ve kaliteli olanı da pamuk eşarp olarak bilinir. Bunun dışında elbette ipek eşarp, krinkıl eşarplar, viskon eşarplar da çok revaçtadır. Kullanım alanınıza ve kullanım sıklığına bağlı olarak tercihinizi yapabilirsiniz. Örneğin günlük kullanımlarda saten tarzda ürün tercih etmek terletme yapabilir. Günlük olarak pamuk ve benzeri yapıdaki ürünler daha rahat bir kullanım sağlayacaktır. Materyalleri dışında ebatlarını da farklı bulabiliriz. Ekstra olarak da görünüş anlamında birbirinden farklı tasarımlarda eşarplar vardır. Düz renk, çiçek desenli eşarplar, geometrik desenli eşarplar tercih edilebilir. 

Eşarpipekyolu İle Şık ve Kullanışlı Eşarplar!

Tesettür giyim içerisinde tercih edilen eşarplar önemli bir yerdedir. Çünkü gün boyu kullanılan bu ürünler hem terletme yapmaması, fazla sıkı olmaması ve başınızdan kaymaması gerekir. Bunun için arayışlarınız elbette kaliteli olması yönünde olacaktır. Eşarpipekyolu da bu anlamda size en kaliteli markaların çeşitlerini sunar. Ayrıca şak gibi ihtiyaçlarınızı da temin edebilirsiniz. Özellikle özel günleriniz için birbirinden güzel abiye eşarp ve abiye şal çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Şık ve kullanışlı eşarp tercihleriniz için Eşarpipekyolu’nu şimdi ziyaret edin!

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı