Pasha Fencer Hediye Kodu 2021 Güncel Pasha Fencer Hediye Kodları
İnternetNasıl YapılırOyun HaberleriTeknoloji

Pasha Fencer Hediye Kodları

Güncel Ücretsiz Hediye Kazandıran Pasha Fencer Hediye Kodları 2021

Can Yaman’ın afiş çekimlerinde kullanıldığı Pasha Fencer oyunu, hediye kodları ile birlikte oynanabilen bir oyundur. 2021 yılı için çeşitli sponsorlar ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda oyuncuların oyuna girerek kodları konsola yazmaları sonucunda bir çok avantaj elde edilebilir. Pasha Fencer hediye kodunu alma ve bu kodu kullanma ile ilgili bir çok sorunun yanıtını bulabilmek için öncelikle hediye kodlarının nasıl çalıştığını anlamak gerekir.

Pasha Fencer Hediye Kodları Elmas Hilesi

Pasha Fencer oyununda kullanılmak üzere oyunculara sponsorlar tarafından verilen hediye kodları oyun içerisinde kullanılan bir öge olarak elmas hilesine çevrilebilir. Hediye kodları ile beraber bedava elmas, altın ve daha fazlasını kazanabilmek mümkün olur. Bu kodları ücretsiz bir şekilde kullanabilmek için sponsorlar devreye girer. Oyuncuların herhangi bir ücret ödemelerine gerek yoktur. Pasha Fencer oyunu App Store ya da Google Play Store üzerinden indirildikten sonra hediye kodları kullanılabilir.

Pasha Fencer Hediye Elmas Kodları

Pasha Fencer oyununda geçerli olmak üzere hazırlanmış olan ve 2021 yılının sonuna kadar geçerliliği devam eden elmas kodları sayesinde bedava elmas kazanabilmek mümkün olur. Hediye kodların yanı sıra yüksek miktarda elmas kazanabilmek için piyangoya da başvurulabilir. Elmas kodları sayesinde oyun içinde oyuncuların sıklıkla ihtiyaç duydukları elmasları bedava alabilmeleri sağlanır. Sponsorlar aracılığı ile verilen bu kodlar tek kullanımlık olup, yıl sonuna kadar geçerlidir.

Tavsiye içerik => Cs:Go Wall Hack Kodu

Pasha Fencer Seviye Yükseltme

Pasha Fencer oyununda seviye yükseltebilmek için bazı adımların takip edilmesi gerekir. Seviye atlama, takiplere karşı gücü gösterme ve ekipman kalitesini arttırma için uygulanması gereken bir etmendir. Oyunu düzenli bir şekilde oynamanın yanı sıra seviye atlamak için;

AFK konumunda “Git” butonuna basma

Oyunun uygun slotlarına yönlendirilme

EXP Booster ve AFK kartları varsa oyundan çıkarken bunların unutulmaması şeklinde bazı adımlar söz konusudur. Bunların uygulanmasının ardından oyuncu oyunda aktif olmasa bile karakteri gelişmeye devam eder.

Pasha Fencer Güncel Hediye Kodları

Oyun içerisinde altın, elmas ya da diğer bir çok şeyi bedavaya alabilmek için kullanılan hediye kodları 2021 yılının sonuna kadar geçerlidir. Pasha Fencer hediye kodları;

 • pasha4399
 • pasha1255
 • pf4399
 • pasha3666
 • pf7777
 • cy4399
 • pasha8588

pf7677 şeklinde sıralanabilir. Bu kodlar oyum konsolu içerisine girildiği zaman oyunda geçerli olmak üzere elmas ya da altın alımı söz konusu olur. Yıl içerisinde güncellenen kodlar ile beraber oyun içi hediyeler alınabilir.

Pasha Fencer Hediye Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Pasha Fencer oyununda kullanılmak üzere sponsorlar tarafından hazırlanmış olan hediye kodlarını aktif edebilmek için bazı adımların takip edilmesi gerekir. Bu adımlar;

 • Oyuna giriş yapma
 • Sol kısımdaki hediye menüsünde avantaj metnine tıklama
 • Menüyü en sağa kaydırma ve Gift Exchange tıklama
 • Hediye kodunu girme ve ödül alma butonuna tıklama şeklindedir. Bu adımların ardından oyun içi hediyeler oyuncunun hesabına yansıtılır.

Pasha Fencer Sistem Gereksinimleri

Pasha Fencer oyunu için hazırlanmış olan hediye kodlarını kullanabilmek için oyunu cihaza indirmek gerekir. Sistem gereksinimleri dahilinde oyunun oynanabilmesi mümkün olurken, oyun geliştiricileri tarafından belirlenmiş olan sistem gereksinimlerine göz atılmalıdır. Pasha Fencer sistem gereksinimleri;

 • 4 GB ya da daha fazla RAM alanı
 • Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için 6 veya daha üstü sürüm
 • IOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için 7 veya daha üstü dürüm şeklindedir. Can Yaman tarafından sergilenmekte olan Pasha Fencer oyunu, özel günlerde de bir çok hediye kodu dağıtır. Sevgililer günü, yılbaşı, özel etkinlikler ve daha fazlası hediye kodu olarak oyunculara sunulur. Güncel liste üzerinden yeni kodları takip ederek oyun içi hediye alımı sağlanabilir.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı