Ücretsiz Cs:Go Wall Hack Kodu [Çalışıyor!] 0 Denendi!
Oyun Haberleri

Cs:Go Wall Hack Kodu

Cs:go Çalışan Wallhack kodu 2021

Counter-Strike: Global Offensive oyunu çıkalı neredeyse 10 yıl olacak ve oyun halen daha çokça oyuncu tarafından oynanmaktadır. Oyunun tabi ki diğer serileri ile büyük bir namı var ancak aradan yaklaşık 10 yıl geçmesine rağmen yüzbinlerce oyuncu tarafından oynanmaktadır. Peki nedir bu oyunu bu kadar oynanabilir kılan?

Oyunun rekabetçi modunun yanı sıra oyun içerisinde atölye haritaları ve özel oyuncuların oluşturmuş olduğu topluluk sunucuları da bulunmaktadır. Bu sunucular üzerinde kullanılan modlar ve kodlar, oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirdiği için oyunun halen daha büyük bir oyuncu kitlesi tarafından oynanabilmesini sağlamaktadır. 

Bu özel sunucularda ve atölye haritalarında kullanılan en popüler kodlardan birisi de CS GO Wall Hack Kodu olmaktadır. Bu kod sayesinde oyun içerisinde duvarların arkasını görebilir, oyuncuları bu şekilde trolleyebilir, eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Tabi burada karşı taraf ne kadar eğlenecektir, bilinmez. Dilerseniz karşılıklı olarak Wall hack kodunu yazabilir ve oyunu çok daha eğlenceli, sadece aim’leri de konuşturabilirsiniz.

Wall hack kodu sadece sunucuda hile kodları kullanımına izin veriliyorsa ve yetkiye sahip iseniz kullanabilirsiniz. Bu kodu rekabetçi ve diğer VALVE’nin sunucularında asla kullanamazsınız. Unutmayın bu kod bir hile değildir, sadece özel sunucularda ve özel atölye haritalarında kullanabileceğiniz eğlenceli bir koddur. Arkadaşlarınız ile eğlenceli dakikalar geçirmek için bu kodu kullanabilirsiniz. 

Kısacası bu kod ile oyunda eğlenceli dakikalar geçirebilir, arkadaşlarınızla dalga geçebilirsiniz. İşin nereye vardığına da dikkat etmenizi öneririz. Sonuçta yaptığınız bu davranış sinir bozucu olabilir. Oyun içerisinde bulunan yüzlerce kodlardan birisi olan CS GO Wall hack kodunu ve diğer bütün CS GO kodlarını Bordoklavyeli.net adresi üzerinde bulabilirsiniz. Bordo Klavyeli üzerinde duvar hilesi kodunun yanı sıra birçok işinize yarayacak pratik kodlar bulunmaktadır. Hem bu kodların ne olduğunu hem de nasıl kullanacağınızı resimli ve videolu olarak öğrenebilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı