Mac için Allavsoft Downloader – Ücretsiz Lisans Alma 2021
İnternetNasıl YapılırÜcretsiz Lisanslar

Mac için Allavsoft Downloader – Ücretsiz Lisans

Mac için Allavsoft Downloader – Ücretsiz Lisans Alma 2021

Video indirme işlemlerinin hızlı ve sorunsuz yapılması için gerekli olan programın edinilmesi her cihaz için oldukça önemlidir. Maç işletim sistemi kullanıcıları için video indirme işlemlerinde kullanılmasının yanında birçok platformdan istenen formatta indirme ve dönüştürme yapılması adına Allavsoft adındaki program kullanılabilir.

Güvenilir yapısı, oldukça kolay kullanımı ve kurulumu nedeniyle kullanıcıların en çok beğendikleri programlar arasında yer alır. Sosyal medya platformları, Youtube, Facebook, Yahoo, DailyMotion gibi birçok alandan birkaç tık ve onay karşılığında istediğiniz videoyu istediğiniz formatta indirmek için en ideal olanlardandır. Cihazınıza zarar vermeden, lisanslı ve ücretsiz şekilde kullanmak için ilk olarak indirme işlemleri tamamlanmalıdır.

Mac İçin Allavsoft Downloader Ne İçin Kullanılır?

Beğendiğiniz bir videoyu cihazınıza indirmek her seferinde yeniden internet bağlantısı kurulmasını, veri harcanmasını ve zaman kaybedilmesini engelleyecektir. İndirme işlemleri için herhangi bir site olmasının yanında bilinen sitelerden de indirme işlemi yapılabilir.

İndirme işlemi sırasında bazı programlarda yaşanan format sıkıntısı da giderilmiştir. En iyi kalitede indirme işlemi yapılması için çözünürlük ayarlama bile sağlayan, video indirme, düzenleme, kısım çıkarma gibi detayları ayarlayabilen bir program özelliğine sahiptir.

Mac İçin Allavsoft Downloader Özellikleri Nelerdir?

İndirme işleminden sonra özellikleri yani programın neler yapabildiğini bilmek kullanırken kolaylık sağlayacaktır. Allavsoft kullanarak:

  • Youtube, Facebook, Yahoo, DailyMotion, eHow gibi platformlardan video indirebilirsiniz,
  • İndirme yaparken istediğiniz formatta çevrim yapılmasını talep edebilirsiniz,
  • 4K, HD, 1080p, 720p çözünürlük seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz,
  • MP3,MP4, WAV, AAC, AC3, AU, RA, OGG ve daha fazla sayıda dosya biçiminden istediğiniz kısmı çıkarabilirsiniz,
  • Videolarınızın düzenleme işlemlerini yapabilirsiniz,
  • Seçtiğiniz videonun tamamını indirmeniz gerekmediğinden aralık seçerek indirme de yapabilirsiniz.

Görüldüğü üzere çok özellikli ve kolaylık sağlayan bir program olarak açıklanabilir. Kullanımı özellikleri ile kıyaslandığında oldukça kolaydır.

Mac İçin Allavsoft Downloader Nasıl Ücretsiz Lisans Nedir?

Lisans almadan programları kullanmak deneme süresi sonunda kullanım haklarınızın sonlanması ile birlikte biter. Program farklı sürümleri veya kullanıma devam edilmesi için lisans alınmasını zorunlu tutar. Sürekli uyarılar ve farklı paket içerikleri ile yardımcı olmayı amaçlayan bildirimlerde bulunur.

Bunun için ücretsiz şekilde lisanslama yapılması önerilir. Ücret ödemeden sadece kullanılan kodlar sayesinde bir daha herhangi bir uyarı görmeden ve süre sorununuz olmadan programı kullanmanız mümkün hale gelir. Bundan dolayı ücretsiz lisanslama kodları çok önemlidir.

Mac İçin Allavsoft Downloader Ücretsiz Lisans Nasıl Alınır?

Ücret ödemek istemeyen ve yüksek rakamlara katlanmadan kullanmaya devam etmeyi amaçlayanların yapması gereken bazı adımları takip etmektir. İlk olarak mac 3.23.3.7702 sürümünü indirmeniz ve macOs için kurulumları tamamlamanız gerekir.

Yapılan bu işlemlerden sonra programın indirilmesi, kurulum aşamalarının tamamlanması ve çalışır duruma gelmesi önemlidir. Program çalışır konumda iken açılan pencereden adınızı ve lisans kodunu girmelisiniz. Lisans kodu DD9E-0957-71CC-84C9-2D53-E563-EAE8-5CFA şeklinde girilmelidir. Kodun çalışması için birkaç dakika izin vermelisiniz. Bu sayede işleme alınması ve ücretsiz lisans alınması sağlanmış olacaktır.

Mac İçin Allavsoft Downloader Lisanslama Özellikleri Nelerdir?

İndirme işlemlerini yaptığınız ve lisans aldığınız bu programı kullanırken bir daha lisans sorunu ile karşı karşıya gelmezsiniz. Yeni sürümler olması halinde güncellemeler yapılmayacağından takip edilmelidir. Teknik destek ücretsiz sürüm olmasından dolayı verilmediğinden ticari olmayan kullanımlar için yeterlidir. Bunlara dikkat ederek istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Programın Güvenilir Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Programı indiren ve kullanan sayısız insanın yorumlarına bakılarak anlaşılabilir. Yazılımın sorunsuz ve güvenilir olduğunu indirme işlemleri yaparken anti virüs uyarısı almamanızdan da kolaylıkla anlayabilirsiniz. Güvenle videolarınızda kullanabilirsiniz.

 

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı