En İyi Arkadaşlık Siteleri - İletişim Kurma - Webte İndir!
İnternet

En İyi Arkadaşlık Siteleri

Söz konusu arkadaşlık siteleri olduğu zaman herkesin kendine göre en iyi olduğunu düşündüğü bir fikri vardır. Biz de bu yazımızda en iyi arkadaşlık siteleri hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Hazırsanız hemen başlayalım.

En İyi 13 Arkadaşlık Sitesi

Hızlı ve kolay bir şekilde arkadaşlık sitesi bulmak istiyorsanız bu listemizde mutlaka aradığınız özellikleri barındıran bir site bulabilirsiniz.

Tinder

Tinder, hem telefon hem de PC üzerinden kullanılabilmektedir. Kimlerle ilgilendiğinizi belirlemenizin ardından tarafınızdan istenen bilgileri girin. Yaş ve konum Tinder için büyük önem arz ederken doğal olarak fotoğrafta yüklemeniz gerekir. Tinder’da ana sayfanızda beğendiğiniz kişileri sağa doğru, beğenmediklerinizi ise sola doğru kaydırırsınız. Sizi beğenen ve sizin beğendiğiniz kişiler ise “match” olur. Hemen konuşmaya başlayabilirsiniz!

LinkedUp

LinkedUp, Linkedin uygulamasına bağlı olarak geliştirilen bir arkadaşlık sitesidir. Burada çok iyi bir şekilde çalışan referans sistemi vardır. Sizin öneriniz ile sisteme kayıt olan 5 kişi olursa yeni kriterler belirleme hakkına sahip oluyorsunuz. Bu şekilde kişiselleştirilmiş bir deneyim sahibi oluyorsunuz.

Happ’n

Happ’n sitesine ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve kolay arayüzü ile basit bir şekilde iletişim kurabileceğiniz sitelerden birisidir. Bu sistem ile birlikte çevrenizde bulunan üyeleri görebilirsiniz. Gördüğünüz herkesin kısa biyografisini, yaşını ve ismini öğrenebilirsiniz.

Wakie

Dünya genelinde bulunan insanlarla iletişim kurmak için Wakie sitesini tercih edebilirsiniz. Wakie, sesli görüşme, iletişim kurma, uyandırma, soru sorabilme hizmetleri ile dikkat çekiyor. Dünyanın her yerinden üyeleri olduğu için dil ve iletişim becerilerinizi iyileştirebilirsiniz.

OkCupid

OkCupid sayesinde eşleşme gerçekleşmesine gerek kalmadan insanlarla konuşabilirsiniz. Tabii ki mesaj alınmasını engelleyen bir sınırda bulunmaktadır. Bu noktada güvenli bir deneyim adına eşleşme öncesi mesaj kutusu sınırlaması bulunuyor. Okcupid, gerçek hikayeler ve gerçek insanları bir araya getirmeyi amaçlayan bir platform olarak kendini şu şekilde tanıtıyor: “OkCupid’de bir fotoğraftan daha fazlasısınız.”

Tango

300 milyondan fazla üyesi bulunan Tango ile yerli yabancı birçok kişi ile konuşma ve tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Tango üzerinden aynı Whatsapp ve Skype gibi görüntülü konuşma da yapabilirsiniz. Bu site aracılığı ile dünyanın neresinde olduğu fark etmeksizin herkesle görüntülü konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Lovoo

Hızlı bir şekilde çalışan ve basit bir şekilde kullanabileceğiniz bir site arıyorsanız Lovoo tam da aradığınız sitedir. 40 milyondan fazla kullanıcısı olan Lovoo üzerinden konuşmak istediğiniz kişilerin bilgilerini profilleri aracılığı ile öğrenin ve eşleşmeler sonucu tanışmanın tadını çıkarın.

Blendr

Blendr, dünya çapında popülerliği olan bir site olarak karşımıza çıkmaktadır. 180 milyondan fazla kullanıcısı olan marka, keyifli bir şekilde sohbet etmenize imkan sağlıyor. Blendr sitesi de GPS üzerinden hizmet veriyor. Tercih ettiğiniz konumlardaki bekar olan ve Blendr kullanıcısı olan kişilerle iletişim kurabiliyorsunuz.

Skout

Skout, hızlı ve modern tasarıma sahip aplikasyonu ile birlikte dilediğiniz kişi ile mesajlaşma imkanı sunuyor. Konuşma esnasında fotoğraf paylaşabilir veya sanal hediyeler gönderebilirsiniz. Skout, sizin iletişim kurma ve arama rutinlerinize göre tasarlanmış kendine has eşleştirme mekanizmasına sahiptir.

Banjo.com

Haritadan yapacağınız basit bir tarama ile Banjo kullanan kişileri görebilir ve konuşmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamada iken GPS’e kesinlikle izin verilmelidir. Banjo, sosyal medya hesaplarınıza bağlı olarak çalışır ve aramayı da buradaki arkadaşlarınız aracılığı ile yapar.

En iyi görüntülü sohbet siteleri hakkında bilgi almak için: En İyi 10 Görüntülü Sohbet Sitesi (Görüntülü Sohbet Siteleri!)

Volye

Volye, sizden ücret talep etmemektedir. Bu önemli bir kriterdir ve sitenin tercih edilme sebebidir. Üye olma işlemlerini tamamladıktan sonra ‘’tanış’’ başlığı kısmında o anda online olan kişileri görebilirsiniz. Üyelerin yaşı, online olup olmama durumu ve yaşadıkları yeri burada bulabilirsiniz.

Badoo.com

210 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Badoo, ücretsiz bir şekilde üye olma seçeneği olması ile birlikte birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Ayrıca Badoo ile aynı yerde olduğunuz kişileri de bulabilir ve direkt olarak onlarla konuşmaya başlayabilirsiniz.

Instamessage

Instagram’a bağlı olarak çalışan Instamessage, çoğunlukla konum olarak yakın olduğunuz kişilerle sohbet etmeyi kolaylaştırmaktadır. Instagram aracılığı ile tanıdığınız kişilerle iletişim kurmak için Instamessage kullanabilirsiniz. İnsanların fotoğraflarının altına yorum atmaya gerek kalmadan doğrudan bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için en iyi arkadaşlık siteleri ile alakalı bilgi verdik. Diliyoruz ki sizler için yararlı ve bilgi verici bir içerik ortaya çıkarmayı başarabilmişizdir. Başka bir içerikte görüşmek üzere, kendinize iyi bakın!

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı