Telefona İmei Atma ve Değiştirme 2023 [Kesin Çözüm] - Webte İndir
Genel

Telefona İmei Atma ve Değiştirme

Telefona İmei Atma, şuanda kullandığınız veya yurt dışından aldığınız telefonlar direkt aldığınızda sorunsuz çalışmaz. Bunun için telefon imei atma veya değiştirme işlemi uygulamanız gerekmektedir. Özellikle son yıllarda akıllı telefonların da çıkmasıyla yurt dışından telefon tahsis etme istekleri arttı ve Telefona İmei Atmada çoğaldı. Bir şekilde eş dost veya kendiniz gidip aldığınız telefonları Türkiye’de imei açtırarak sorunsuz bir şekilde kullanma imkanı yakalayabilirsiniz.

Özellikle 2023 yılında telefon imei atma veya değiştirme işlemi oldukça sık olmasının sebebi ülkemizde sürekli artan vergiler nedeniyle aslında ülkemizde bir telefon almak isterken yurtdışında aynı miktarlarda iki telefon alma şansınız bulunmaktadır. Bu yüzden insanlar imei değiştirme ya da telefon imei kodlarını araştırmaktadır. Bugün yazımızda sizlere telefon imei nası atılır veya değiştirilir, İmei değiştirme uygulaması, telefon imei kodları neler bu gibi sorunların çözümlerinden bahsedeceğiz.

Telefona İmei Atma Güvenilir Mi ?

Telefona İmei Atma yazımıza devam edecek olursak iki çeşit imei atma yöntemi bulunmaktadır. İlki direk anakarta yüklenerek (ileri düzeyde atılan IEMI çalınabilir kopyalanabilir durumdadır.) 2.olarak ise genellikle tercih edilen telefondan programsız olarak atılan imeidir. Böyle durumlarda garanti devre dışı olduğu için yapmak hem etik değil hemde yasal anlamda yasak olan durumlardır.

telefona imei atma

Ayrıca bkz: Silinen Dosyaları Geri Getirme

Telefona İmei Atma Fiyatı 2023

Telefona İmei Atma fiyatında bunu herhangi bir telefoncuya gidip de yapmamanızı öneririz çünkü her telefoncu kendinin kazanması gerektiğini düşünürerek size yükske fiyatlar önerebilirler. Telefonculara gerek duymadan Telefona İmei Atma Fiyatını gözetmeksizin ücretsiz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamayı aşağıda sizlere açıklayacağız.

LG, Huawei, Xiaomi, Samsung, Oppo, General Mobile, telefona imei atma kodu olmadan bu işlemi yapmak çok zor. Hepsinin ayrı ayrı kodları bulunurken her yeni cihazın kodları bazen bulunmayabiliyor. Bu yüzden yukarıda saydığımız telefonların bulabildiklerimizin imei atma kodlarını sizlerle paylaşacağız.

Telefona imei atma nasıl yapılır – İmei Değiştirme Uygulaması

İmei Numarası Nasıl Değiştirilir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu uygulama sayesinde akıllı telefonunuzun imeisini değiştirebilir ve daha sonra rahatça kullanabilirsiniz. Diğer türlü kodu kullanmak doğru yere yapıştırmak biraz uğraş verici olur ama LG, iPhone, Huawei, Xiaomi, Samsung, Oppo, General Mobile telefonlara rahatça bu şekilde imei değiştirme işlemi yapabilir fakat diğer türlüsünü de aşağıda anlattık.

Basit bir uygulama ile telefonunuzun IMEI numarasını değiştirebilirsiniz. Root olmadan MTK Engineering Mode uygulamasını kurarak kolayca kullanabilirsiniz.

  • Telefona İmei Atma işlemine başlayacak olursak Google Play store uygualamasına giridkten sonra MTK Engineering Mode telefonunuza kurun.
  • Kurduktan sonra uygulamayı başlatın ve MTK Setting butonuna basın.
  • Ekranda çıkacak Telephony yazısının alt bölümünde çıkan GPRS ye tıklayın.
  • Ekranda bulunan IMEI numarası yazan yer geldiğinde buradaki IMEI numarasını silerek aşağıda size verdiğimiz telefon imei kodlarını bu bölüme yazın.
  • Write IMEI seçeneğine tıklayın, daha sorna ekrana gelen işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleşti yazısına OK deyin.
  • Böylelikle telefona imei atma 2023 yazımızın sonucuna ulaşmış bulunuyoruz.
telefona imei atma 2020

Telefona İmei Atma Kodu 2023

Samsung NOTE 8 İmei Atma

*#364016# veya *#*#20080808#*#* veya *#*#789789#*#* Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

SAMSUNG GALAXY S8 EDGE + S8 PLUS İMEİ ATMA

*#*#789789#*#* veya *#364016# kodunu girdikten sonra, karşınıza çıkan bölümde SWİTCH bölümü olacak, bu alanda telefonunuzu ilk açılış aşamasında açılmasını isterseniz ona tıklamanız gerekmektedir. Switch yazısınız hemen yanında TOOLS alanı var, o bölüme girdiğinizde WRİTE İMEİ’ye tıklayın imei bölümü karşınıza çıkacaktır. İMEİ yazan alanın altına (varsa eski imei siliniz ) 15 haneli yeni imei yazıp, hemen aşağısında WRİTE İMEİ tuşuna tıkladığınızda OK yazısı çıkıcaktır ve işlem sona erecek.

Ayrıca bkz: Silinen Dosyaları Geri Getirme

İPHONE X HD MTK 6592 İMEİ ATMA

*#364016# Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

İPHONE 8 PLUS HD MTK 6592 İMEİ ATMA

*#364016# Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

İPHONE 7 HD MTK 6592 İMEİ ATMA

*#364016# Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

İPHONE 6s ve İphone 6s PLUS İMEİ ATMA

*#*#889988#*#* veya *#1114# Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

LG G4 İMEİ ATMA

*#*#889988#*#* Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

LG G5 İMEİ ATMA

*#*#20080808#*#* Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

SAMSUNG GALAXY J8 İMEİ ATMA

*#112# Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

SAMSUNG GALAXY J7 2016 İMEİ ATMA

*#112# Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

SAMSUNG GALAXY A7 İMEİ ATMA

*#*#3646633#*#* Bu kodu aşağıda anlatıldığı gibi uygulayın.

telefona imei atma ve değiştirme

Ayrıca bkz: Silinen Dosyaları Geri Getirme

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı