Facebook’ta Video İzleme Geçmişi Silme 2020 - Webte İndir
Nasıl Yapılır

Facebook’ta Video İzleme Geçmişi Silme

Facebook’ta video izleme geçmişi silme 2020, Facebook son güncelleme ile birçok yeniliği beraberinde getirdi. Önceden Facebook Watch gibi bir özelliği bulunmamaktayken bünyesine kattığı bu özellik sayesinde kullanıcılardan pozitif yorumlar aldı. Facebook watch kişinin daha çok izlediği ve beğendiği videoları baz alarak onalra benzeyen videoları karşınıza getirmektedir. Facebook Watch videolarının uzunluğu veya kısalığı hakkında bir sınırlama koymayan firma kullanıcıların keyifli vakit geçirmesine olanak sağladı.

Facebook Watch kullanan izleyen insanlar genellikle boş vakitlerinde dinlenme amaçlı izledikleri zaman geçirdikleri bir bölüm olarak adlandırabiliriz. Yaklaşık 2 milyar aktif kullanıcıya sahip olan Facebook’un geliştirdiği bu watch özelliği ile alakalı kullanıcılardan sorunlar gelmektedir. Bunlardan bazıları Facebook Watch nasıl kapatılır, Facebook Watch nasıl açılır, Facebook Watch izleme veya arama geçmişi silme gibi konularda sorunlar yaşayan kullanıcılar bulunmaktadır.

Ayrıca bkz: En Hızlı 5 Android Ücretsiz VPN Programları

Facebook’ta Video İzleme Geçmişi Nasıl Silinir?

  • İlk oalrak Facebook‘ta hesabınıza bağlanmanız gerekiyor, daha sonrasında resimdeki gibi Hareketler Dökümünü Gör butona tıklayın.
Facebook’ta Video İzleme Geçmişi Silme 2020
  • Sol menüye odaklandığınızda aşağıda daha fazla butonu göreceksiniz ona tıklayın
Facebook’ta Video İzleme Geçmişi Silme 2020
  • Önünüze bir liste açılır ve orada İzlediğin ya da izlenen Videolar adlı sekmeyi göreceksiniz ona tıklayın.
Facebook’ta Video İzleme Geçmişi Silme 2020
  • Daha sonrasında ekranın sağ tarafında bulunan, Video İzleme Geçmişini Temizle seçeneğine tıkalrsanız sorununuz çözülür.
Facebook’ta Video İzleme Geçmişi Silme 2020

Facebook’ta Video İzleme Geçmişi Silme 2020

Facebook’ta video izleme geçmişi silme 2020 yılında ortayaua çıkan ve kullanıcıların karışık arayüz sebebiyle bulamadığı sorunlardan bir tanesidir. Facebook Watch geçmişi silme işlemi nasıl yapılır neden bu kadar önemli diye soracak olursanız. İnsanların arama yaptıkları videolar ve ona benzer videolar karşına çıkmaktadır hal böyle olunca da insanlar özelini kimse görmesin istemektedir. Kişinin kendinden başka kimsenin görmesini istememesi gayet normal bir durum olup bunu nasıl yapacağını da yazımızda anlattık.

Ayrıca bkz: En Hızlı 5 Android Ücretsiz VPN Programları

Sonuç

Genellikle kullanıcıların yaşadığı sorunlar ve yapmak istedikleri Facebook Watch silme, Facebook Watch ayarları nasıl yapılır veya Facebook Watch iptal gibi sorunlarla karşılaşmaktayız, bu yazımızda birçok yararlı bilgiye ulaşabilir ve sorunlarınızı kolay yoldan çözebilirsiniz. Facebook Watch kullanmak istiyorsanız bunu akıllı telefonlarınızdan, bilgisayarlarınızdan, tabletlerde ya da televizyonlardan ulaşabilir ve keyifli videolarla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Eğer yazımızı beğendiyseniz buradan diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı