BİP Bedava İnternet Kazanma [Güncel]
Nasıl Yapılır

BİP Bedava İnternet Kazanma

BİP bedava internet kazanma, Turkcell gün geçtikçe yeni kampanyalar çıkarmaya devam ederken mesajlaşma uygulaması olan BİP bedava internet kampanyaları da devam etmektedir. Whatsapp gibi mesajlaşma uugulaması olan BİP gün geçtikçe popülerliğini daha da fazla artırmaya başladı. Sadece mesajlaşma olarak değil internet üzerinden arama yapabilirsiniz buda tarifenizi aşmamanızı ve bazı hat kesilmelerine karşı tedbirli olmanızı sağlar.

BİP Bedava İnternet Kazanma

Hem istediğiniz gibi mesajlaşıp hemde ne kadar çok mesajlaşırsanız o kadar internet kazanmak istermisiniz. BİP İnternet kazanma aşamaları hiç bu kadar kolay olmamıştı. BİP Bedava İnternet Kazanma 2020 senesinde de devam ediyor olup tek yapmak gereken Turkcell’in geliştirdiği BİP mesajlaşma uygulamasını indirmek ve dilediğinizce mesajlaşmak. Siz ne kadar çok mesajlaşırsanız o kadar çok internet hakkı kazanırsınız. İlk defa kullanacaksınız eğer 1 GB gibi bir internet hakkı size otomatik tanımlanmaktadır.

Ayrıca bkz: En Etkili Bilgisayar Hızlandırma Taktikleri

BİP Bedava İnternet Kazanma 2020

BİP 1 GB ve 2 GB İnternet Kazanma

Uygulamayı indirdiğiniz takdirde ilk 5 arkadaşınızla mesajlaştığınızda haftalık size 1 GB BİP bedava internet sunar. Hem siz kazanırsınız hemde arkadaşlarınız bu taktikleri yaparsa onlar da kazanır. BİP üzerinden arayip görüntüülü bir şekilde karşı tarafla görüşütüğünüz takdirde ise 2 GB internet hattınıza tanımlanır.

Ayrıca bkz: En Etkili Bilgisayar Hızlandırma Taktikleri

BİP’ten Turkcell 10 GB Hediye İnternet Paketi

BİP kullanıcıları rehberlerinde bulunan 10 kişiye mesaj attıklarında 10 GB internet hakkı otomatik olarak size tanımlanır. BİP internet kazanma yollarından en önemli etki 10 GB hediyesi ile meydana gelir. Hiçbir ek işlem gerçekleştirmeden yapılan bu taktik sayesinde doyasıya internet alabilir yani BİP Bedava İnternet Kazanma aslında bu kadar kolay. BİP Bedava İnternet Kazanma kampanya tarihi 21 Mart 2018 ve 31 Aralık 2020 olarak belirlenmiş olup bundan sonraki tarihlerde bu işlemler geçersiz sayılacaktır.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı