Halımax'te stilinize uygun halı modelleri! - Webte İndir
Gündem

Halımax’te stilinize uygun halı modelleri!

Modern görünümlü, kolay temizlenebilen ve mekanların dekorasyonlarını tamamlayacak jüt halı modelleri ve shaggy halı modelleri bulunmaktadır.  Jüt ve shaggy halılar, doğaya zarar vermeyen maddelerden üretilir. Jüt halılar genellikle estetik ve tasarıma önem veren kişilerce tercih edilir. Shaggy halılar ise tüylü ve yüksek havlı sevenler için tercih edilmektedir. Hem modern hem de klasik görünümlü seven tüketiciler için, çeşitli modellerde halılarımız mevcuttur. 

Jüt halılar, geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılır. Yapımında doğal renkler ve lifler kullanılır. Bitkisel malzemelerden üretilen jüt halılar uzun süre kullanılabilir. Yıpranmayan yüzeyi ve solmayan rengi ile birçok halı sevenlerin tercihidir. Halıda kullanılan iplikler son derece dayanıklıdır. Bu iplikler, tropikal iklimlerde yetişir ve ıhlamurgiller ailesine aittir. Mutfak, salon, oturma odasında kullanılabilir. Ayrıca kolay bir şekilde temizlenebilir. 

Halımax'te Stilinize Uygun Halı Modelleri
Halımax’te Stilinize Uygun Halı Modelleri

 

El dokuması ve fabrikalarda üretilen bu halıların yapımında, doğal liflerin dışında pamuk, akrilik ve yün ipleri de kullanılır. Jüt halı modelleri evi ofis ve diğer mekanlarda tüm dekorasyonlarda uyum sağlayabilirler. Jüt halıların birçok kişi tarafından tercih edilmesinin nedeni estetik ve şık görünümlü olmasıdır. Tüketicilerin tercihlerine göre renkli veya desenli jüt halılar seçilebilir.

Jüt halılar, diğer halılar gibi kötü kokuları içine çekmez. Kir, toz ve yemek parçaları yapışmaz. Üzerinde bir bez yardımı ile kolayca alınabilir. Tasarım olarak geniş kullanım alanına sahiptir. Ayrıca bulunduğu ortama fresh bir koku yayar.

Halımax'te Stilinize Uygun Halı Modelleri
Halımax’te Stilinize Uygun Halı Modelleri

 

Shaggy halı, günümüzde jüt halılardan sonra en çok tercih edilen halı çeşididir. Evlerin her köşesini kaplar. Shaggy halılar, diğer halılara göre farklı bir dokusu vardır. Bunu ancak çıplak ayakla bastığınız zaman anlayacaksınız. Shaggy halının hav yüksekliği, 3-6 cm arasında değişiklik gösterir. Yeni yapılmış, modern tarzda dekore edilmiş evlerde kullanılır. Halının iplikleri uzun aynı zamanda kalın olduğundan, sağ ve sol taraflara yatabiliyor. Bu sebeple halının görünümü kabarıktır. İpliklerinin kalın olmasıyla birlite soğuk havalarda oldukça ayağınızı sıcak tutacaktır. Ayaklara temas ettiği zaman yumuşacık bir his verir. 

halimax.com.tr’de birbirinden güzel jüt halı ve shaggy halılar sizleri bekliyor. Satın almak için web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

https://www.halimax.com.tr/

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı