Snapchat ST Ne Demek? (SnapStreak) - Webte İndir
GündemİnternetMobil

Snapchat ST Ne Demek? (SnapStreak)

Snapchat, sosyal medya alanında uzun yıllardan bu yana faaliyet gösteren köklü uygulamalardan birisidir. Çok uzun zamandan bu yana kullanıcılarına hizmet vermesi ve kalitesinden ödün vermemesi, Snapchat uygulamasını daha kaliteli bir duruma getirmiştir. Zamanla bazı sosyal medya uygulamalarının artması ve popülerleşmesi, bu tarz platformları biraz geriye attı diyebiliriz.

Bildiğiniz üzere Webte İndir olarak sizlere sosyal medya ve forumları takip ederek en güncel konularda paylaşımlar yapmaktayız. Son zamanlarda internette gezinti yaparken birkaç defa gözüme  Snapchat ST kavramı takıldı. Bunun üzerine ufak araştırmalar yaptım ve konuya bende dahil oldum diyebilirim. Sizler için bu makalemizde konuyu detaylı bir şekilde açmak ve bazı bilgi paylaşımlarında bulunmak istiyorum.

Snapchat ST nedir, Snapchat ST ne anlama gelir gibi soruları cevaplayarak birkaç farklı taktik de paylaşmak istiyorum. Bu sayede hem ne olduğunu öğrenmiş olacağız, hem de nasıl daha aktif olacağımıza kısaca bir göz atmış olacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan merak edilen konu başlıklarımıza geçiş yapabiliriz.

Snapchat ST Nedir?

İlk olarak konumuza Snapchat ST anlamı ile başlamak istedim. Snapchat ST aslında bir kısaltma ekidir. SnapStreak kelimesinin kısaltılması olan ST, internet ortamında her geçen gün popülerleşen bir akım haline gelmiş durumdadır.

Snapchat ST, Snapchat kullanıcılarının 24 saatlik süre içerisinde en az gün boyunca birbirleri ile snap göndermelerine verilen isimdir. Eğer bir arkadaşınız ile 3 günlük süreçte 24 saati geçmeden birbirinizi snap gönderimi yaparsanız, buna Snapchat ST denmektedir. Snapchat ST’yi kiminle yaparsanız, yaptığınız kişinin isminin yanında bir rozet ile Snapchat ST gün sayısı yer almaktadır.

Snapchat ST Ne Demek? (SnapStreak)
Snapchat ST Ne Demek? (SnapStreak)

Snapchat ST Nasıl Uygulanır?

Snapchat ST’yi başlatmak için gerekli bir kaç adıma ihtiyacınız vardır. Sonrası gayet basit ve hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Sizler için ufak bir liste halinde ilerlemek istiyorum. Bu sayede ne tür bir adım atacağımıza da kısaca bakmış olabiliriz.

İlk olarak Snapchat uygulamasına giriyoruz. Bir kullanıcı seçimi yapın ve snap atarak etkileşimi otomatik olarak başlatın. Aranızda etkileşim başladığı anda, o kullanıcı ile karşılıklı olarak 3 gün boyunca iletişiminiz olması gerekmektedir. Tabi burada etkileşim sadece snap atarak değil, sohbet etme gibi farklı etkileşimlerle de büyümektedir. Zamanla karşılıklı Snapchat ST yaptığınız hesapta değişiklikler gözlemleyeceksinizdir. Örnek olarak alev emojisi gibi farklı simgeler eklenmektedir.

Kısacası Snapchat ST yapmak için günde en az bir tane snap göndermeniz ve almanız yeterli olacaktır. Video yada fotoğraf olması fark etmemektedir. Burada önemli olan anlaşacağınız arkadaşınız ile birlikte bu akıma katılmak ve 3 günlük süre zarfında kurallara uymaktır.

Snapchat ST Skoru Nasıl Arttırılır?

Snapchat ST skoru arttırma araştırmaları, internet üzerinde bir hayli yaygın olarak sorgulanmaktadır. Burada ST skoru için önemli olan karşılıklı olarak sürekli snap atmak ve snap almaktır. Bu şekilde devam ederseniz elde ettiğiniz rozetleri de kaybetmemiş olacaksınızdır. Aynı zamanda mesaj bölümünden sohbet etmek yerine, karşılıklı snap göndermenin daha etkili olacağını söyleyebilirim.

Bu yazımızda sizlerle birlikte Snapchat ST Ne Demek? (SnapStreak) başlığı altında bilgilendirme yapmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Sizlerde aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazmayı unutmayın.

Ayrıca bu içerikler de dikkatinizi çekebilir: 

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı