PUBG Lite Anti Cheat Hatası [ÇÖZÜLDÜ] - Webte İndir
Nasıl YapılırOyun Haberleri

PUBG Lite Anti Cheat Hatası

PUBG Lite Anti Cheat Hatası Çözümü başlığı altında bu sorun ile karşılaşan tüm oyuncular için nasıl bu sorunu aşabileceğiniz hakkında detaylı bilgi verdik. Bu hata ile karşılaşan oyuncuların oyuna girememe yani Anti Cheat bağlantı hatası yaşama olarak adlandırılan sorunla karşılaşmaları kişileri oyundan soğutma noktasına getirmiştir.

Bu hatayı çözüme kavuşturmak sanılanın aksine oldukça basit olup aşağıda verilen aşamaları eksiksiz uyguladığınız böyle bir sorunla karşılaşmayacaksanız. PUBG Lite sürücüleri sürekli güncellese de bazı kullanıcıların pc lerinde bu gibi sorunlarla karşılaşabiliniyor. 4 Adım gibi kısa bir zamanda CB3A23 Anti-Cheat hatası çözümüne ulaşacaksınız.

Ayrıca bkz: FIFA 21 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Anti Cheat Hatası Çözümü

PUBG Lite Anti Cheat Hatası Çözümü

Denetim Masası >Sistem ve Güvenlik > Windows Defender > Güvenlik Duvarı > izin verilen uygulamalar alanına giriş yapıyoruz.

Bu hatanın çözümüne ulaşmak için görselde yer alan işaretli bölgeler, eksiksiz bir şekilde tekrarlıyoruz.

PUBG Lite Anti Cheat Hatası

Masaüstünüzde PUBG Lite oyununa ait simgenin üzerine fare ile sağ tıklayıp “Yönetici olarak çalıştır.” diyerek bu sorununu halledebilirsiniz. Fakat yukarıda yer alan hiç bir çözüm önerimiz işe yaramadıysa aşağıdaki verilen bilgileri deneyin.

Ayrıca bkz: FIFA 21 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

  • Windows sürümünün güncel olduğundan emin olun eğer güncel değilse update bölümünden güncellemeyi unutmayın.
  • Bir başka yöntem eğer sürücüleriniz güncel değil ise internette bu görevi onlarca program bulunmakta onlardan birini indirip sürücüleri güncelleyin.
  • DNS ayarlarınızı değiştirin ve İnternet varsayılan ayarlarda kalsın.
  • Bilgisayarınızı eğer virüsler işgale etmiş ise virüs programı kurarak bunlardan kurtulun.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı