Whatsapp Silinen Mesajları Görme, Geri Getirme! - Webte İndir
Nasıl Yapılır

Whatsapp Silinen Mesajları Görme, Geri Getirme!

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme, Uzun yllar boyunca en popüler yazışma uygulamalrından bir tanesi olan WhatsApp; her gün farklı bir güncelleme ile kullanıcıları şaşırtıyor. Son çıkan özelliklerden bir tanesi olan whatsapp silinen mesaj görme veya geri getirme özelliği sayesinde birçok kullanıcı mağdur olmaz hale gelmiştir.

Hepimizin bildiği gibi daha önce WhatsApp yoluyla mesaj gönderme işlemini gerçekleştirdiğinizde anında karşı tarafa mesaj iletilmektedir.. Karşı taraf onu gördüğünde mavi tıklama işareti çıkmaktadır. Elbette hata mesajı gönderilmesi durumunda ki böyle durumlar internet kapalı iken meydana gelmektedir. Ancak son güncelleme nedeniyle bu mesajları silmek mümkündür. Bu yazımızda silinen mesajlar Whatsapp’ta nasıl görülür, Android ve iPhone bilgilerinin geri yüklenmesi hakkında sizler için açıklamalarda bulunduk.

Ayrıca bkz: A101 Kapıda Uygulaması Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme 2020

En son güncellemeden sonra, whatsapp içinde bulunan hatalar nedeniyle gönderilen mesajları silme hizmeti de aktif hale geldi. Elbette, silinebilecek mesajları dilediğiniz gibi ayarlama imkanına sahipsiniz. Silinen mesajları geri getirme işlemini yapmak için; Android cihazlarda WhatsApp önceden yazışılan mesajları kendiliğinden düzenli olarak yedekler. Silinen mesajları geri getirmek için WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan tamamen kaldırıp daha sonra tekrar kurun. Daha sonra whatsapp tarafından size sorulacak son yedeklemenizi yüklemenizi ister misiniz sorusuna evet yazdıktan sonra silinen mesajı görme imkanınız bulunmaktadır.

Whatsapp İki Taraftan Silinen Mesajları Geri Getirme

Arkadaşınız ya da ailenizden biri size gönderdiği bir WhatsApp mesajını bulmak istediğinde, telefonunuzda “Bu mesaj silindi” bildirimi karşınıza çıkacaktır. Ancak WhatsApp uygulaması gelen mesajları depolamaya, saklamaya devam ediyor. Size gelen silinmiş uyarısı, mesajın konuşma geçmişinden kaldırıldığı anlamını taşır. Ancak bu mesaj hala uygulama mağazasındadır. Bu nedenle WhatsApp yedeklemesi devre dışı bırakılmamışsa size gönderilen mesajlar da geri getirilebilir. Tabii ki bu, silinen mesajlar için de geçerlidir.

whatsapp silinen mesajları geri getirme programı

Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Programı

Whatsapp mesajları geri getirme programı indirmek aslında normal tekniğe göre biraz daha zor diyebiliriz. Aşağıda vereceğimiz program sayesinde geri yükleme gibi en baştan süreçlere girmeden kolayca görebilirsiniz. Tabii ki bu program normal tekniğe göre biraz daha risklidir. Aşağıda verdiğimiz WhatsRemoved programından gelecek sorunlar için mesuliyet kabul etmiyoruz.

Ayrıca bkz: A101 Kapıda Uygulaması Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

WhatsRemoved Nedir, Nasıl Kullanılır ?

WhatsRemoved, WhatsApp üzerinden insanların yolladıkları mesajları ve dosyaları belirlemek ve geri getirmek için kullanılan bir uygulamadır. Eğer bir kişi size bir mesaj göndermiş ve işiniz olduğundan dolayı siz okuyamadan silmişse, bu uygulamayla geri getirebilirsiniz.

WhatsRemoved+ Özellikleri:

  • Klasörleri tarayarak silinen dosyaları bulun
  • Silinen tüm öğeleri gösteren pencere
  • Seçili bildirimlerin geçmişini kaydedin
  • Bildirimleri algıla ve değişiklikleri bildir
  • Her uygulama için ayrı etiket (ekran bildirimi)
  • Bildirim grubuna göre arama sistemi Yapılandırması kolay

Sonuç

Bu yazımızda sizlere Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme, Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme programı, Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme ve görme gibi konularda bilgiler verdik. Yazımızı beğendiyseniz buradan diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı