Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme - Webte İndir
Mobil

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram, günümüzde en çok tercih edilen sosyal ağ uygulamalarındandır. Kullanıcı sayısı her gün artıyor. Kullanıcılar Instagram üzerinden birden fazla story, post ve karşılıklı mesajlar gönderiyorlar. Bazı durumlarda kullanıcıların sohbet geçmişi görüntülenmeyebilir. Bu durum kullanıcıların Instagram Direct mesajlarını farkında olmadan sildikleri zaman gerçekleşir. Instagram silinen mesajları geri getirme işlemi için uygulayabileceğiniz yöntemler mevcuttur. Önemli mesajlarınızı yanlışlıkla sildiyseniz tam tersi yöntem ile yeniden geri getirebilirsiniz. 

Instagram Silinen Mesajlar Geri Getirilebilir Mi?

Instagram silinen mesajlar, birçok kullanıcının ortak sorunudur. Ancak çözümü vardır. Instagram silinen mesajları geri getirme işlemi için daha önceden hazırlanmış yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemleri uygulayarak İnstagram’da silinen mesajları geri getirme işlemini çok kolay şekilde yapabilirsiniz. 

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme
Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

 

Instagram’daki mesajlar bazı durumlarda silinebiliyor. Ancak, sistem içerisindeki verilerin tamamını sunucuların bulut sistemine yüklemektedir. Kullanıcılar istedikleri zaman bu verileri telefonlarına yeniden yükleyebilirler. Instagram silinen mesajlar için gerekli olan yöntemleri aşağıdaki belirtilen adımları uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi İçin:

– Instagram sayfasına giriş yapın

– Hesap bilgilerinizi girin

– Sağ üst kısımda bulunan profil resminize dokunun.

– ‘’Profil’’ bölümünü seçin

– Kullanıcı adınızın yanındaki ‘’Profili Düzenle’’ seçeneğine dokunun.

– Sol kısımdakş seçenekler bölümünden ‘’Gizlilik ve Güvenlik’’ seçeneğine dokunun.

– Sayfayı kaydırarak ‘’Veri İndirme’’ bölümüne gelin.

– Bu bölümde karşınıza ‘’İndirme Talep Et’’ yazısını göreceksiniz. O yazıyı seçmeniz gerekiyor.

– Tercihlerinizi düzenleyerek ‘’İleri’’ yazısına  dokunun

– Şifrenizi girerek Instagram silinen mesajları geri getirme işlemini tamamlayın.

– E-posta adresinize gelen bağlantı adresini açarak silinen mesajlarınızı indirin

– Instagram Messages klasöründe mesajlarınızı görmüş olacaksınız.

Instagram Mesajları Geri Getirme İşe Yarıyor Mu?

Instagram'da Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi
Instagram’da Silinen Mesajları Geri Getirme İşlemi

 

Instagram uygulamasının oldukça geniş bir kullanıcı kitlesi bulunuyor. Genç, orta yaşlı, emekli, öğrenci, yönetici hiç farketmiyor. Bu platform hem kişisel hem de kurumsal işlerin yapılmasına olanak sağlıyor. Instagram üzerindeki tüm DM mesajları belli durumlarda silinebiliyor. Ancak kullanıcılar farkında olmasa da bu mesajlar önemli olabilir. Özellikle kurumsal Instagram hesaplar için oldukça önemlidir. Kullanıcılar sildikleri mesajları hesaplarına geri getirmek istedikleri zaman Instagram  silinen mesajları geri yükleme yöntemlerini uygulayabiliyorlar. Bunun için farklı bir uygulama kullanmaya gerek yoktur. Pratik yöntemleriyle 1-2 dakika içerisinde Instagram’da silinen mesajları telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Bu içeriğimizde Instagram silinen mesajları geri getirme ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaştık. Umarım içeriğimiz sizlere faydalı olmuştur. Instagram ile ilgili diğer içeriklerimizi incelemek istiyorsanız bizleri takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı