Google Pixel Buds 2 Kablosuz Kulaklık İnceleme - Webte İndir
Teknoloji

Google Pixel Buds 2 İnceleme

Google Pixel Buds 2, Son yıllarda bluetooth kulaklıklarda ciddi oranda bir artış yaşandı böyle olması üreticilerin daha çok bluetooth kulaklık üretmesini ve piyasaya sürmesisni sağladı diyebiliriz. Teknoloji devlerinden biri olan Google bluetooth kulaklık alanında bir yeniliğe imza atmış olup Buds 2 adında bir kulaklık piyasaya sürdü. Google Pixel Buds 2 bluetooth kulaklığın tasarımı ve özelliklerine değineceğimiz bu yazımızda sizi farklı sürprizler beklemektedir.

Google Pixel Buds 2 Olumlu ve Olumsuz Yanları

  • Üst düzey bir tasarıma sahip olması
  • Kablosuz şarj etme desteğinin bulunması
  • Google asistan sayesinde birden fazla kolaylık imkanı
  • Diğer Android telefonlarda kolay eşleştirme imkanı.
  • Bazı bağlantı sorunları
  • Ortalama pil ömrü biraz daha uzun olabilrdi

Ayrıca bkz: 1500 TL 2000 TL Alınabilecek En İyi 5 Telefon

Google Pixel Buds 2 Tasarım

Google Pixel Buds 2 kablosuz kulaklığının tasarımı biraz da olsa yeni yeşillenmeye başlamış fasulyeyi andırmaktadır. Küçük yapısı ile kolayca rahat oturması için özel oalrak dizayn edilmiştir. Siyah ve beyaz renginden oluşan bu tasarımın dışarda dolaşırken oldukça havalı bir yapıya sahip olduğunu söylemekte fayda var. Herhangi bir sallanmada ya da hafif düşmelerde çıkıp gitmesi söz konusu olmayıp Buds 2 bluetooth kulaklığının teki kayboldu gibi sorunlara yol açmaz.

Uzun süre kullanımda kulağınızı ağrıtmaz ve sağlık sorunlarına yol açmaz. Tabii ki bunu aralıksız çok uzun bir süre takmayınız kulağınız havalanması için önemlidir. Diğer kablosuz kulkalıların akisne çok şık ve sade bir şarj istasyonu bulunmaktadır. Her yere götürebileceğiniz bu istasyon sizi zorlamaz ve istediğiniz yerde şarj etme imkanını size sunar.

GOOGLE PİXEL BUDS

Google Pixel Buds 2 Özellikleri

Şarj kutusu, kendi içinde bulundurduğu pili için bir durum ışığına ve her iki kulaklık için de şarjı gösteren tek bir LED’e sahiptir. İki kulaklıktan yalnızca birinin şarj olduğunu bazı kullanıcılar tespit etti. Bu gelecek dönemlerde düzeltilirse sorun çözülmüş olacaktır. Bunun yanında ise bir taraf daha hızlı sürede şarj ederken kendini, diğer taraf daha zayıf kalmakta olup yavaş şarj edilmektedir. Tabii ki bu sorun her cihazda karşımıza çıkmamakta olup bazı google kablosuz kulaklıklarda meydana gelmetekdir.

Google, Pixel Buds’ın özel olarak tasarlanmış 12 mm sürücüler ile ses seviyesinin ve kalitesinin oldukça kaliteli bir şekilde iyileştirdiğnii belirtmektedir. 5 Saat kesintisiz dinleme olanağı sunan Pixel Buds rakiplerinin aksine burada daha az bir oranda kullanıcıyı hoşnutsuz kılıyor. Bluetooth 5.0 desteği sayesinde aranızda birden fazla oda olsa da işlerinizi kolayca halledip müzik tarafında herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca bünyesinde bulunddurduğu google asistan sayesinde gelen mesajları isterseniz okuyabilir bildirimleri size aktarabilir.

Google Pixel Buds 2 Mobil Uygulama Avantajları

Kulaklıklarınızı ve şarj istasyonu pil seviyelerini kolayca kontrol altına alabilir ve uyarlanabilir Ses, kulak içi algılama, cihazı bulma, Google Asistan ve sesli bildirimler gibi birden fazla özelliği elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Google Pixel Buds uygulamasıyla neler yapabilirsiniz;

• Şarjınızın yüzde kaç olduğunu uygulama yoluyla kontrol edin.
• Dokunmatik kontrollerbulunmaktadır bunların nasıl çalıştığına dair fikir sahibi olun.
• Sesi aç / kapat ayarlanabilir
• Kulak içi algılamayı açma / kapatma değiştirilebilir
• Şaşıracağınız bir özellik olan odada kaybettiğinizde yardımcı olması için kulaklıklarınızı çaldırarak bulun
• Asistanınızı ve sözlü bildirimleri kontrol edin

Ayrıca bkz: 1500 TL 2000 TL Alınabilecek En İyi 5 Telefon

Google Pixel Buds 2 Fiyat

Google bu kablosuz kulaklığın piyasa fiyatını 179 dolar olarak açıkladı. Fakat Google Pixel Buds 2 türkiye fiyatı vergilerle birlikte ne kadar olur merak konusu diyebiliriz. Gelişmeler açıklandıkça bilgilendirme yapacağız. Beklemede kalın şimdilik.

Google Pixel Buds 2

Sonuç

Bu yazımızda sizlere Buds 2 kablosuz kulaklığının artıları eksileri neler, Google Pixel Buds 2 tasarım ve özellikleri neler bunlardan bahsettik. Bunun yanında uygulamanın verdiği avantajları sizlere sunduk. Bizim düşüncemiz artısıyla eksisiyle normalden bir üst seviye kulaklık olduğunun kanısına vardık. Bu yazımızı beğendiyseniz eğer buradan diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı