Ücretsiz Spotify Premium Kullanma 2021 - Spotify Hesapları Güncel!
Nasıl YapılırTeknoloji

Spotify Premium Nasıl Ücretsiz Kullanılır?

Ücretsiz Spotify Premium Kullanma 2021

Spotify dünya üzerinde sayısız üyesi olan ve sürekli üye sayısı artan uygulama alanlarından bir tanesidir. Her uygulamada olduğu gibi çeşitli üyelik türlerine bağlı olarak özelliklerin çoğalması sağlanır. İlk adımda deneme için verilen süre 30 gün olmasına karşılık hizmetlerin sınırlandırılması yoluna gidilir.

Bu sayede üyelerin premium hesapları denemesi veya satın alması teşvik edilir. İlk kez deneme sürümü kullanacak olan kişilerin premium deneme işleminden bilgisi yoktur. Bunun için her üye adayına açılan ve oldukça kısıtlı kullanım şansı veren deneme sürümünü denemek zorunda kalabilirler. Bunun engellenmesi için premium paketin ücretsiz kullanım imkanını edinmek en iyi yol olacaktır.

Ücretsiz Premium Denemesine Ulaşmak

Ücretsiz şekilde Spotify kullanmak için ilk olarak premium denemesi edinmek gereklidir. Bilgisayarınızda www.spotify.com/premium/ adresine erişim sağlamalısınız. Bu sekme karşınıza ücretsiz şekilde kullanım şansı veren ekranın açılması için gereken yüze ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Bunun için ekranda çıkan üyelik türlerinden ilki olan ve İndividual, 1 month free yazan kısma ulaşmalısınız. Ücretsiz denemeye başlama seçeneği olan get started tuşuna basmanızla birlikte üyelik işlemlerine geçilir.

spotfiy ücretsiz hesaplar

Ayrıca bkz: Netflix Ücretsiz Film ve Diziler

Üyelik Ekranının Doldurulması

Seçimden sonra ekranda üyelik için gereken kısımların olduğu ve doldurulması istenen bir kısımla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sekmede istenen bilgiler şu şekilde doldurulmalıdır:

  • İlk kısma e-mail adresi yazılması istenir,
  • İkinci kısımda da hata olmaması için yeniden mail adresi yazılır,
  • Sonra şifre oluşturmanız gerekir,
  • Şifreden sonra adınızın yazılması talep edilir,

Doğum tarihinizi yazdıktan ve cinsiyetinizi de seçtikten sonra artık ekranın tamamlanmış olduğunu fark edebilirsiniz.

Kredi Kartı Detaylarının Girilmesi

Bir sonraki aşama artık kredi kartı bilgilerinizin doldurulmasıdır. Kullanılan bir kart olduğundan emin olmanız üyelik işlemlerinin sorunsuz şekilde tamamlanması açısından önemlidir. İstenen ödemenin nedeni herhangi bir bedel alınacağı anlamına gelmemesine karşılık ihtimaller oluşabileceğini düşünerek oluşturulmuştur. 13.99 TL olan ödeme ilk ay deneme süresi dolduktan hemen sonra devam etmek istediğinizde ödemenin alınması içindir. Son olarak 30 günlük deneme süresini başlat yazan kısımdan kullanıma geçmek için onay almanız gerekir.

Ücretsiz Şekilde Kullanıma Devam Etme

Bu şekilde aktarılan adımları tamamladıktan sonra bir ay süre ile kullanmanıza izin verilir. Ayın sonunda uzama işlemi yapmak isteyip istemediğinize bağlı şekilde ödemenizin alınması yoluna gidilir. Ücretsiz kullanıma devam etmek için farklı mail adreslerinden kullanıma devam etmek mümkündür. Hangi mail adresi olduğu fark etmeksizin yeni mail adresleri ve deneme üyelikleri sayesinde daha uzun süreli kullanmanız sağlanır. Bu durumda 13.99 olan ödemenin yapılması da gerekmez.

Android Telefondan Premium Deneme Edinmek

Bilgisayardan aktarılan şekilde ücretsiz deneme edinmek mümkün olmasına karşılık telefona indirme yapmak için bu şekilde bir işlem yapılamaz. İşlemlerin yapılması için uygulamanın indirilmesi ve ardından kitaplığım yazan kısma ulaşılması gerekir. Kitaplığımdan ayarlar kısmına ve premiuma geç sekmesine tıklamanız sonucunda aynı üyelik ekranı karşınıza gelecektir. Üyelik ekranını aktarıldığı şekilde doldurduktan sonra en son kısımda posta kodunu eklemeniz önemlidir. Diğer üyelik işlemlerinden farklı olarak posta kodu istenmesi yoluna gidilir.

Premium Üyeliği İptal Etme

İşlemleri tamamladıktan ve üyelik adımlarını doğruladıktan sonra premium hesabınızı kullanmaya başlamış olabilirsiniz. Çeşitli nedenlerden dolayı üyelik iptalinde bulunmak ve bunun için fatura ödemek istemediğinizde yapılması gerekenler oturum açtıktan sonra hesabınızın dolmasını beklemektir. Hesabınızın deneme süresi bitinceye kadar kullanabilir ve sonrasında ödeme, süre uzatma işlemini onaylamayarak ücretsiz şekilde iptal edebilirsiniz. Kullananların oldukça memnun kaldığı bu uygulamanın üyeliği ve ücretsiz kullanımı son derece kolaydır. Kullanmaya devam etmek için farklı mail adresi ile üyelik yapılırken, iptali için sürenin tamamlanmasını beklemek yeterlidir.

Spotify Ücretsiz Hesaplar Güncel 2021

Spotify Premium Account Username : [email protected]
Ücretsiz Spotify Şifresi : Simditanpelang
Spotify Premium Account Username : [email protected]
Ücretsiz Spotify Şifresi : NidragXaz
Spotify Hesap ID : [email protected]
Bedava Spotify Şifresi : Slipmenstos6856
Spotify Hesap ID : [email protected]
Bedava Spotify Şifresi : Overgame55
Spotify Hesap ID : [email protected]
Bedava Spotify Şifresi : 468514D646a
Spotify Hesap ID : [email protected]
Bedava Spotify Şifresi : gotsomet30295
Spotify Hesap ID : [email protected]
Bedava Spotify Şifresi : 8xzQof4a
Spotify Hesap ID : [email protected]
Bedava Spotify Şifresi : froviser215
Spotify Hesap ID : [email protected]
Bedava Spotify Şifresi : MtrapixClas
Spotify Hesap ID : [email protected]
Bedava Spotify Şifresi : drifisoik326

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı