Android İçin Degoo- 100 GB Depolama Alanı APK İndir - Webte İndir
Mobil

Android İçin Degoo- 100 GB Depolama Alanı APK İndir

Birazdan bahsedeceklerimiz Android için Degoo sayesinde çok daha kolay olacak! Fotoğraf, müzik, video ve dosyalarınızı kaybetmekten korkmuyor musunuz? “Harddiskte ya da flash belleğimde yedekleri var” dediğinizi duyar gibiyiz. Ancak ya harddiskinizin ya da flash belleğinizin başına bir şey gelirse? Çağımızda anılarımızdan, önemli evraklarımıza kadar pek çok şey dijital ortamda. Bu da bulut depolama alanlarına olan ihtiyacı haliyle artırmakta. Bugünkü yazımızda sizleri Android işletim sistemleri için geliştirilmiş olan bir bulut depolama uygulaması ile tanıştırıyoruz. Degoo ile 100 GB ücretsiz depolama alanına sahip olabilirsiniz. Degoo APK’sını indirmek isteyenler buyrun yazıya. 

Degoo APK Nedir? Ne İşe Yarar? 

Degoo, Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen bir bulut depolama alanıdır. Kullanıcılar, Android için Degoo uygulaması ile 100 GB ücretsiz depolama alanına sahip olabilmektedir. Uygulama güçlü şifreleme özelliğine sahiptir ve yapay zeka ile desteklenmektedir. Android İçin Degoo uygulaması sayesinde; fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerini ve belgelerinizi güvenle depolayarak saklayabilirsiniz. 

Android için Degoo, akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilmekte. Ayrıca bu bulut depolama alanı ile yükledikleri fotoğrafları gerçek zamanlı olarak paylaşma olanağına da sahip. Degoo uygulaması boyut sınırı olmadığı için kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen bulut depolama uygulamaları arasında yer almakta. 

Android İçin Degoo APK İndir
Android İçin Degoo APK İndir

 Degoo Uygulaması Güvenli Mi?

Uygulama kullanıcılar için şu an tamamen güvenli. Çünkü Degoo’da güçlü şifreleme özellikleri bulunmaktadır. Degoo uygulamasında, uçtan uca şifreleme sayesine veri güvenliği üst düzeyde tutulmaktadır. 

Uygulamayı kullananlar yükledikleri fotoğraf, video, belge ve müziklere yalnızca kendileri erişim sağlayabilmektedir. Degoo tamamen çevrimiçi kullanılan bir uygulamadır. Bu sayede kullanıcılar, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar istedikleri tüm içeriklere bir bilgisayar yardımıyla erişebilmektedir. 

Degoo Uygulamasının Kullanıcılarına Sunduğu Özellikler 

Degoo uygulaması, kullanıcılara pek çok farklı özellik sunmaktadır. Bu özelliklerin tamamen ücretsiz olması ise uygulamanın en önemli özelliğidir. Degoo uygulamasının kullanıcılarına sunduğu avantajlı özellikler şu şekildedir; 

 • Web ortamından uygulamaya erişim
 • Kullanıcıların davet ettikleri kişi başına 5 GB depolama alanı 
 • AES 256 algoritması sayesinde güçlü şifreleme 
 • Telefon ve tablet olmak üzere 3 farklı cihazda bulut depolama alanı 
 • 500 GB yönlendirme çeken bonusu
 • Depolanan her dosyanın birden çok kopyasının bulunması 
 • 90 gün etkinlik olmayan hesapta dosya depolama eşiği 

Android İçin Degoo APK İndirme 

Android işletim sistemine sahip cep telefonu ya da tablete Degoo APK indirmek için tıklayın. 

APK Kullanımı 

Degoo uygulamasının kullanımı da oldukça kolay. Aşağıdaki adımları takip ederek dosyalarınızı bulut depolama alanında ücretsiz bir şekilde depolamaya başlayabilirsiniz. 

 1. Degoo uygulamasını yukarıdaki verilmiş olan linkten indirin. 
 2. Uygulamaya giriş yapın.
 3. Hesap bilgilerinizi girerek üyelik oluşturun. 
 4. Artık 100 GB depolama alanına sahip uygulamada fotoğraf, video, müzik ve tüm dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. 

Sonuç olarak yapılması gereken işlemler bu kadar basit. Sizin de artık 100 GB kadar geniş bir depolama alanına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Degoo uygulamasını indirmek ve üyelik oluşturmak.

>>İşinize yarayacak ve hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulamalardan bilgi almak için diğer içeriklerimize göz atın. 

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı