Youtube Gif Nasıl Yapılır, Programlar Nelerdir ? - Webte İndir
Genel

Youtube Gif Nasıl Yapılır ?

Youtube Gif yapma, hem arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz hemde siteniz için zengin içerik sağlamak için YouTube gir oluşturma yapmayı düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. GIF’in oluşturulmasını hızlandırmak için yeni girişimler ortaya çıkmaktadır. GIF, içeriğini zenginleştirebilen, giderek daha popüler hale gelen bir formattır.

Youtube Gif Nasıl Yapılır ?

Bu GifYouTube.com site adresine giderek gif yapabilmenin yanı sıra özellikle YouTube’dan videoları kolayca dönüştürmek isteyenler için en basit çözümü kullanıcılara sundu, bu, videolardan nereleri seçmek veya belirlemek istiyorsanız bu bölümler GIF’lerin ana kaynağı olarak seçebilirsiniz. YouTube‘da gif yapmak istediğiniz videonun URL’sindeyken, alan adının önüne bir gif yerleştirerek dönüştürme yapabilirsiniz.

youtube gif yapma

Youtube Gif Yapma Programı

Başka programlar da kullanılmaktadır Bu programlar sadece YouTube üzerinden değil diğer videolardan da gif yapabilme özelliğini kullanıcılara sunar. Bunlar Gifs.com veya Gifsrun.com gibi araçları kullanmak gif yapmak için önemlidir. YouTube videolarından kolayca GIF oluşturabilirsiniz. Adres çubuğuna gidin ve YouTube kelimesinin önüne GIF kelimesini yazın ve Enter tuşuna basın. GIF internet sitesine ulaşacaksınız ve önceden YouTube videosunu oraya aktaracaksınız. Web sitesini ziyaret ettikten sonra, YouTube URL’sini yapıştırın ve arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi eğlenin. Keyifli vakitler geçirmek bu kadar kolay.

Ayrıca bkz: Whatsapp Çevirmiçi Görünmeden Cevap Verme

YouTube videosunda nereyi kesmek istediğini kendiniz seçebilirsiniz. Videonun tam anı, videonun GIF’in nerden itibaren gif yapmanız gerektiğini seçmeniz için bir araç gösterir. Ardından, bir GIF düğmesi oluşturabilir ve indirmek istediğiniz zaman indirebilir farklı alanlarda kullanabilirsiniz. GIF’in başlığını veya etiketini belirlemek size kalmış. Bu gibi gifleri Instagramda paylaşarak on binlerce takipçiye ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=JdCqzPsRg1E

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı