Ünlülerden Kişiye Özel Video Nasıl Hazırlanır? | Fideyo - Webte İndir
Genel

Ünlülerden Kişiye Özel Video Nasıl Hazırlanır? | Fideyo

İnsanların en çok istedikleri konulardan bir tanesi, doğum günlerinde kişilere özel olarak doğum günü hediyeleri almaktır. Tabi ki bu burada alabilmek kelimesinin yanında hazırlama kavramının da önemli olduğunu söyleyebilirim.

İnternet üzerinde sevgiliye, aileye, arkadaşa gibi birçok kişiye alınabilecek hediyeler konusu araştırılmaktadır. Özellikle son zamanlarda forum gibi alanlarda bu tür isteklerin ve soruların çoğaldığını görmekteyiz. Bende bunun üzerine bir araştırma yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim.

Yapmış olduğum araştırmanın sonucunda özel bir doğum günü hediyesi seçeneğini keşfettim. Burada keşfettiğim özellik ise ünlülerden kişiye özel video olayıydı. Aslında ara sıra reklam gibi alanlarda sıklıkla karşılaştığımız bir durumdur. Burada mantık sizler bir uygulama kullanarak ünlü kişilerden isme özel olarak bir video yaptırmaktır. Örnek olarak Cem Yılmaz’ın sizin istediğiniz isme göre bir video oluşturup size göndermesidir. Bunu birazdan gerekli başlıklar ile en açıklayıcı şekilde paylaşmak istiyorum.

Ünlülerden Kişiye Özel Video Nedir? | Fideyo

Ünlülerden kişiye özel video, son zamanlarda popüler ve favori hediye seçeneklerinden bir tanesidir. Burada amaç istediğiniz isim yada isimlere özel olarak ünlülere bir video hazırlatmaktır. Örnek olarak yukarıda da baz aldığım gibi komedyen Cem Yılmaz’ı seçelim. Sizler sürpriz yapmak istediğiniz kişinin ismini yada ne ile hitap etmek isterseniz yazıyı uygulamaya giriyorsunuz. Sonrasında ünlü bir kişi seçiyorsunuz. Seçtiğiniz ünlü ise kendini bir videoya alarak yazdığınız isme göre bir cümle kurmaktadır. Bu doğum günü mesajı da olabilir, sevgililer günü kutlaması da olabilmektedir.

Fideyo Nedir?

Fideyo, ünlülerin sizlere video hazırlamasını isteyebileceğiniz bir platformdur. Bu platformu hem ios cihazlarda hem de android cihazlarda kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Mobil platformlar için tamamen uyumlu ve stabil bir şekilde çalışan bir sistemdir.

Fideyo, hayranı olduğunuz ünlülerden sevdiğiniz insanlara yada kendiniz için kişileştirilmiş bir şekilde videolar alabilmenizi sağlamaktadır. Özellikle doğum günlerinde yada sevgililer arasında sıklıkla kullanılan platformlardan birisidir.

ayrıca bkz: Stalk Nasıl Yapılır? Stalk Ne Demek?

Fideyo Nasıl Çalışır?

Uygulamayı özellikle mobil cihazlarımızın mağazasından indiriyoruz. Sonrasında gerekli kayıt işlemlerini hallediyoruz. Uygulamaya giriş yaptığımızda  herhangi bir ünlüyü seçiyoruz. Sonrasında ise ne tür bir video seçmesi hakkında gerekli seçenekleri uyguluyoruz. Bu işlemden sonrasında da ödeme işlemine geçmekteyiz. İstediğiniz video genel olarak gün içerisinde yada 1 gün sonrasında elinize ulaşmaktadır.

Ünlülerden Kişiye Özel Video Nasıl Hazırlanır? | Fideyo
Ünlülerden Kişiye Özel Video Nasıl Hazırlanır? | Fideyo

Fideyo Ücreti Ne Kadardır?

Fideyo uygulamasının içerikleri tamamen ücretli bir şekilde işlemektedir. İçerisinde onlarca farklı ünlünün yer aldığı uygulamada farklı ücretlendirmeler yapılmaktadır. Örnek olarak seçtiğiniz A isimli ünlünün video fiyatı 50 TL iken B isimli ünlünün fiyatı 100 TL olabilmektedir. Bu fiyatlandırma biraz daha ünlülerin bilinirliği gibi alanlarda değişimler gözükmektedir.

Fideyo Uygulamasında Hangi Ünlüler Var?

Uygulama içerisinde genel olarak merak edilen konulardan biriside fideyo uygulamasında hangi ünlüler var sorusudur. Sizler için genel olarak bilinen ünlülerin bazılarını liste halinde paylaşmak istedim. Şuan ki liste güncel bir liste olduğunu söyleyebilirim.

 • Hayko Cepkin
 • Serdar Ortaç
 • Okan Bayülgen
 • Kahraman Tazeoğlu
 • Gizem Karaca
 • Cem Uçar
 • Oğuzhan Uğur
 • İrem Derici
 • Yeşim Salkım
 • Aydilge
 • Gökçe
 • Öykü Gürman
 • İlyas Yalçıntaş

Burada yer alan isimler fideyoda bulunan ünlüler arasında yer almaktadır. Bu listeye göre daha birçok ünlü isminde uygulama içerisinde yer aldığını söyleyebilirim. Tek yapmanız gereken nokta ise uygulamayı telefon yada tabletlerinize indirerek gerekli incelemeleri yapabilmenizdir.

Bu yazımızda sizlerle birlikte Ünlülerden Kişiye Özel Video hazırlama kısmında sizlere gerekli olan bilgileri aktarmaktayız. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir yazı olmuştur.

Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz.

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı