Whatsapp Çevirmiçi Görünmeden Cevap Verme - Webte İndir
Nasıl Yapılır

Whatsapp Çevirmiçi Görünmeden Cevap Verme

Whatsapp Çevirmiçi Görünmeden Cevap Verme, İnsanların günlük yaşamda en çok kullandığı uygulamalardan bir tanesi olan whatsapp içinde bulundurduğu özellik ve yapısı ile kullanıcıları çekmeyi başarıyor. Fakat insanların önemli gördüğu özelliklerden olan gizlilik, her insan için kullanılmayan fakat bazı insan kesimleri için önemli olan bu durum için farklı durumlar geliştirilmiştir. Bu yazımızda da sizlerle paylaşacağımız Whatsapp çevrimiçi görünmeden cevap verme olanağı sayesinde artık kimseye hesap verme zorunluluğunda kalmayacaksınız. Vereceğimiz taktikler sayesinde Whatsapp mesajları çevrimiçi görünmeden cevaplayabileceğiniz gibi vereceğimiz diğer taktikler sayesinde daha rahat olacaksınız.

Wifi açıkken bildirim çubuğundan cevaplama

Wifi bağlıyken mesaj göndermek istiyorsanız burada yapmanız gereken tek bir adım vardır. Tabii ki burada önemli olan konu sizin mesajların tamamını görüp görmeme durumunuzdur. Eğer mesajları tamamen görmek istemiyorsanız sadece tek bir mesaj atmak istiyorsanız Android telefon kullananlar için; Bildirim çubuğunu aşağıya kaydırın, daha sonra mesajın altında yer alan yanıtla bölümüne tıklayarak son görülme tarihiniz değişmeden mesaj atabilirsiniz. Eğer tüm mesajları görmek isterseniz bunu son görülme tarihi değiştirmeyerek yapmak olanaksızdır.

Whatsapp Çevirmiçi Görünmeden Cevap Verme

Ayrıca bkz: WhatsApp’tan Para Göndermek Çok Kolay

Whatsapp çevirmiçi görünmeden cevap verme

Whatsapp çevirmiçin görünmeden cevap verme aslında çok basit aşağıda vereceğimiz bilgileri takip ederek bu durumu halledebilirsiniz. Artık sevigilinize, ailenize veya arkadaşlarınızza hesap vermeden kolayca mesaj atabilir daha rahat bir ortam oluşturabilirsiniz kendinize.

  • İlk oalrak yapacağımız Telefonumuzun Wifi ve veri bağlantılarını devre dışı bırakalım.
  • Daha sonra yazacağınız kişinin mesajına girin, mesajınızı yazın ve yollayın.
  • WhatsApp’ı kapatmanız gerekiyor. Arka planda da çalışmasın dikkat edin.
  • Wi-Fi ya da hücresel veriye yeniden bağlanın ve işleminizi sonlandırın.

Akıllı saat ile Whatsapp çevirmiçi görünmeden cevap verme

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık yeni taktikler ortaya çıkmıştır. Whatsapp çevrimiçi olmadan yanıtlama durumlarından biri de akıllı saat ile cevaplamaktır. Whatsapp‘dan gelen mesajı akıllı saat üzerinden cevaplarsanız çevrimiçi olarak görünmezsiniz. Ylanızca gelen mesaja yanıt vermek burada çok önemli eğer tüm mesajı görmek isterseniz bu durum devre dışı kalır.

Ayrıca bkz: WhatsApp’tan Para Göndermek Çok Kolay

Whatsapp çevirmiçi görünmeden cevap verme

Sonuç

Bu yazımızda sizlere Wp çevirmiçi görünmeden cevap verme nasıl yapılır adlı yazımızı paylaştık. 3 farklı taktik verdiğimiz bu yazımızda hangisini değerlendirmek isterseniz onu kullanın fakat önemli uyarıları es geçmeyin. Bu yazımızı beğendiyseniz buradan diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı