En İyi YKS Kitapları - YKS Hazırlık Süreci - Webte İndir
Genel

En İyi YKS Kitapları

En iyi YKS kitapları hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Ülkemizde özellikle sınav konusu sık sık gündeme gelip değiştiği için bu konu hakkında sizlerle bir içerik paylaşmak istedik. Bu içeriğimiz aracılığı ile en iyi YKS kitapları hakkında bilgi sahibi olarak üniversite yolunda en iyi kaynaklarla çalışabileceksiniz.

En İyi 12 YKS Kitabı

Sınava hazırlık sürecinde size yardım edebilecek 12 kaynak kitap hakkında sizlere bilgi verdik. İşte o kitaplar!

Limit Yayınları – TYT Limit El Kitabı

Sınava hazırlanıyorsanız mutlaka Limit Yayınları TYT El Kitabını yanınızda bulundurmalısınız. Tüm ders ve konularda başarılı olan ve ÖSYM sistemine uygun içerik üreten Limit Yayınları, söz konusu Türkçe olunca kesinlikle yararlanmanız gereken bir kaynaktır. Küçük olması sebebiyle rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Hız ve Renk Yayınları – Paragraf Hız Soruları

Hız ve Renk Yayınları, paragraf hız soruları ile adından söz ettirmeyi başarıyor. YKS için hazırladığı bu kaynak ile paragraf sorularında rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Bu kitabı bitirdiğiniz zaman iyi ki bitirmişim diyeceksiniz!

Palme Yayınları – TYT Fen Bilimleri Soru Seti- 3 Kitap

Palme Yayınları, söz konusu YKS olunca akıllara gelen ilk yayınevlerinden biridir. Özellikle Fen Bilimleri konusunda başarılı olan marka, TYT Fen Bilimleri soru setinde bulunan fizik, kimya ve biyoloji dersleri ile eşsiz bir kaynak vaat ediyor. Kendi alanında oldukça iyi bir kaynak olan bu set ile sınav hazırlık süreci size daha kolay gelecek!

Benim Hocam Yayınları – TYT Türkçe Video Ders Notları

Benim Hocam Yayınları, bütçenizi zorlamayacak fiyatlar ve konu anlatım açısından yeterli bir kaynak olarak karşımıza çıkıyor. KS TYT Türkçe Video Ders Notları Kitabı. Türkçe konularını tamamen kavramanızı yardımcı oluyor. Fiyatı da piyasadaki diğer kitaplarla karşılaştırıldığında çok daha uygun. Örnek soru çözme ve pratik için mutlaka edinmeniz gereken bir YKS kitabı.

Barış Ayhan Yayınları – Matematik Konu Anlatımlı Fasiküller Serisi Kaf

Sınav sürecine başlarken Barış Ayhan Yayınları’nın sunduğu matematik konu anlatım fasiküller serisini almalısınız. Kolaydan zora doğru giden soru yapısı, konuları detaylı bir şekilde açıklaması ile dikkatleri üstüne topluyor diyebiliriz. En iyi YKS kitaplarından biri olduğunu rahatlıkla belirtmek istiyor ve bu kitabı tavsiye ediyorum.

Karaağaç Yayınları – TYT- AYT Geometri Soru Bankası

Karaağaç yayınlarının tüm kaynakları sınav sürecinde size fazlasıyla yardımcı olacaktır. Bu yayının TYT-AYT Geometri Soru Bankası sizle müthiş bir bilgi vaat ediyor. Özellikle soru hazırlama kadrosu ile dikkat çeken yayınevi, . Kolaydan zora doğru ÖSYM soru türlerine uygun çalışma için eşsiz bir kaynak olarak karşınıza çıkıyor.

Fen Bilimleri Yayınları – TYT-AYT Biyoloji Soru Bankası

Sınav sürecinde ileri düzey bir kitap istiyorsanız Fen Bilimleri markasının TYT-AYT Biyoloji Soru Bankasını denemenizi öneriyoruz. Bütün konulara eksiksiz çalışmak ve müfredata doğru bir şekilde hakim olmak için bu kaynağı almalısınız. Çalışmaya başladıktan sonra eminim ki en iyi YKS kitaplarınızı hep bu yayınevinin kaynaklarından seçeceksiniz!

Yayın Denizi Yayınları – TYT-AYT Tarih Konu Anlatımlı Cep Kitabı

TYT-AYT Tarih konu anlatımlı cep kitabı arıyorsanız Yayın Denizi Yayınları size eşsiz bir kaynak vaat ediyor. İstediğiniz yere kolaylıkla götürebileceğiniz bu kitap sayesinde tarih dersini kafanıza takmanıza gerek kalmayacak!

3D Yayınları – TYT Matematik Soru Bankası

İleri seviye bir TYT Matematik Soru Bankası arıyorsanız 3D yayınları size benzersiz bir kaynak sunuyor. Kolaydan zora doğru giden soru yapısı ile çekerken piyasadaki diğer kitaplara göre biraz daha üst seviye soruları bünyesinde bulunduruyor. Bu markanın diğer alanlardaki soru bankalarını da çözen biri olarak şiddetle tavsiye ediyorum. Matematik konusunda yüksek bir başarı hedefiniz varsa kesinlikle doğru tercih.

Aydın Yayınları – AYT Kimya Ders İşleyiş Modülleri 6’lı Set

Aydın Yayınlarının sunduğu AYT Kimya Ders İşleyiş Modülleri 6’lı Set sayısal öğrencilere müthiş bir bilgi birikimi vaat ediyor. Kimya ile alakalı bütün konuları detaylı bir şekilde öğrenebiliyor ve verilen örneklerle pekiştirebiliyorsunuz. İçinde olan testlerle hem soru çözme alışkanlığınız oluşuyor hem de öğrendiklerinizi test edebiliyorsunuz.

Bilgi Sarmal Yayınları – TYT-AYT Dil Bilgisi Soru Bankası

Dil bilgisi konusunda ileri düzey bir kaynak arıyorsanız Bilgi Sarmal Yayınlarının sunduğu TYT-AYT Dil Bilgisi Soru Bankasını öneriyoruz. Sağlam bir dil bilgisi temeliniz bulunuyorsa bu kitap ile daha da iyi hale gelebilirsiniz. Yanlış bir yaptığınız soru sonrasında açıklamalı olarak doğru cevabı görebiliyor olmanız yayınevine artı puan yazdırıyor.

Ankara Yayıncılık – TYT Tüm Dersler Soru Bankası

Son zamanlara doğru bütün derslerin olduğu bir soru bankası arıyorsanız Ankara Yayıncılık TYT Tüm Dersler Soru Bankası sunuyor. İçinde Türkçe, Tarih, Coğrafya, Matematik, Geometri, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinin yer aldığı tam 2093 soru ile birlikte sınav için son rötuşları yapabilirsiniz. Sınav öncesi tekrar için değerlendirilebilecek bir kaynaktır.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için en iyi YKS kitapları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Umarız sizler için yararlı ve bilgi verici bir içierk olmuştur!

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı