Windows PGWARE Throttle 8 License Key 2021-2022 - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Windows PGWARE Throttle 8 License Key 2021-2022

Yavaş internet bağlantı hızı, bazen sağlayıcı şirketinin altyapı sorunlarıyla ilgili olabilirken bazı zamanlarda da sorunu kendi modeminizde armanız gerektiğine işarettir. Ancak evlerde ve ofislerde kullanılan internet hızının tek belirleyicisi bu olmamakla beraber erişilebilir internet hızı ile modem arasında da bir bağlantının da büyük öneme sahip olduğunu söylemekte fayda var. Bu ilişki modemin kendisi, konumu ve kullanılan ayarlarla ilgili olabilir. Bu sebeple modem hızınız düşer buda bilgisayar kullabınızı etkiler.

Windows PGWARE Throttle 8 Key Nedir

Modeminizin sürümünün eski olduğunu düşünüyor ve bunu birçok nedene bağlıyorsanız artık güncelleme vakti gelmiş demektir. PGWare Throttle 8 Key , bilgileri daha erken almak, internette dolaşırken sitelerin daha hızlı yüklenmesini sağlanmak ve fps oyunlarındaki ping değerleri gibi önemli faktörler için dizüstü bilgisayarınızı ve modeminizi anında güncelleyebilme yeteneğine sahiptir. Web sayfalarını gezerken uzun süreler boyunca bekliyorsanız bu iki sebepten olabilir. Birincisi site çok yavaş açılıyordur diğeri de sizin internetin yavaştır. Modeminizin yavaşlığından eminseniz PGWare Gaz Kelebeği Seri anahtarı Web hızınızı hemen iyileştirebilir oyunlardaki FPS değerlerini artırabilmektedir.

Windows PGWARE Throttle 8 Ürün Anahtarı Özellikleri

Kablo, DSL, ADSL gibi bilgisayar ve cep telefonu 2G, 3G, 4G türü Web ile kullanılabilen, kısacası elde edilebilen en iyi internet hızlandırma yazılım programı ürünlerinden biridir. Size vereceğimiz kodları kullanarak bir üst sürüme yükseltebilir sınırsız yetkiye sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın en büyük artılarından biri de takıldığınız noktalarda yardım kutusu sayesinde sizlere bilgi vermesidir. Size hangi konularda sorun yaşıyorsanız bilgi vermekle birlikte rehberlik edecek ayrıntılı bir kılavuzundan yararlanmanıza olanak sağlamaktadır. Trottle’ın bu kadar çok kullanılmasının arkasında yer alan nedenlerden bir tanesi de kullanıcı arayüzünün basit tasarlanması ve kullanıcıların aradıkları bölümlere hemen ulaşmasıdır. Ayarları özelleştirmek için sadece seçenekleri açmak ve ayarlara tıklamak yeterlidir ve uygulamanın modemler için bellek durumunu kontrol etmesine ve HTTP sınırlarını yükseltmesine ve kapasiteyi değiştirmesine izin verdiğiniz takdirde daha hızlı bir PC’ye ve daha hızlı bir internete sahip olabilirsiniz.

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

Windows PGWARE Throttle 8 Key Özellikler

 • Bilgisayarların ve modemlerin özelliklerine göre ayarların ve değişikliklerin otomatik olarak ayarlanması
 • Çeşitli ortamlarla uyumludur; İnternet bağlantısı, DSL, ADSL, Kablo, ISDN ve uydu internet bağlantısı.
 • Yerel ağ hızlarının yanı sıra internet aktarım hızlarını da iyileştirmeye yarar
 • Basit ve etkileşimli bir kullanıcı arayüzü
 • İnternet bağlantı ayarlarını işletim sistemi türüne ve İnternet bağlantı hızına göre değiştirme fırsatı

PGWare Gaz Kelebeği 8 İçin Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 2000 Service Pack 4 veya Windows XP Service Pack 1 veya 2
 • Bellek (RAM): Hızlı çalışma için 1 GB RAM gereklidir.
 • Sabit Disk Alanı: Tipik program kurulumu için 50 MB sabit disk alanı.

Windows PGWARE Throttle 8 Lisans Kodları

 • 364L7831C999NW9ANF
 • 439L7831C999NTA4VF
 • 295L7831C999NMG48O
 • 324L7831C999N4CL2P

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı