Kaspersky Total Security 2021-1 Aylık Ücretsiz Lisans - Webte İndir
GenelÜcretsiz Lisanslar

Kaspersky Total Security 2021-1 Aylık Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızın Güvenliğini Kaspersky Total Security 20201 İle Sağlayın

Kaspersky Total Security, farklı cihazları tek hesapla uyarlayabileceğiniz ve senkronize edebileceğiniz bir antivirüs programıdır. Program içinde Türkçe dil seçeneği de mevcuttur. Program kullanıcılarına neredeyse her alanda koruma sağlamaktadır. Kaspersky Tota Security ile istenmeyen virüsleri, dosya şifreleyici ve benzer tehditleri engelleme, banka düzeyindeki şifrelemelerinizi ve ödemelerinizi koruma, kişisel bilgileri koruma (Şifre, görseller vb.), web kamerasının izlenme ihtimaline karşı oluşan önlem alma, gelişmiş ebeveyn kontrolü moduyla çocuklarınızın güvenle internette sörf yapmasını sağlama gibi konularda tedbirinizi gözünüz arkada kalmadan alabilirsiniz. Bütün bu özellikleri antivirüs programı olan  Kaspersky Total Security 2021 programına, 1 aylık ücretsiz lisans indirerek erişebilirsiniz.

Kaspersky Total Security 2021 İndirme Klavuzu
Kaspersky Total Security 2021

Kaspersky Total Security 2021 Avantajları 

Program kullanıcılarına, 1 aylık ücretsiz lisans indirme seçeneğinde farklı kullanım opsiyonları tanımakta. Ayrıca virüslere karşı korumaya ek olarak, dosyalarınızın tek noktada yedeklerini kaydetmenize olanak tanımaktadır. Öte yandankullanıcıların sitelerdeki faaliyetleri hakkında bilgi toplayabilme imkanı da bulunmaktadır. Ağ etkinliğini filtrelemek, yerel ağ ve internet arasında güvenli bağ kurmak, şifrelerinizi senkronize halde tutmak, tehlikeli eylemleri engellemek, önemli belgeleri sanal bir kutuda güvenle saklamak, değerli verilerin yedek bir kutuda saklama seçeneği, Windows işletim  sisteminizi temizlemek ve senkronize etmek, aktivite izlerinizi almak gibi daha birçok özelliğe programın 2021 versiyonu ile sağlayabilirsiniz. 

Windows işletim sisteminde her alanda uyumla çalışan bir antivirüs yazılımı olan program,bilgisayarlar için temel ve gerekli bir programdır. Virüsleri temizlemekle kalmayan program Kripto para ile ilgili kötü amaçlı yazılımları da engellemektedir. Bilgisayarınızı yavaşlatmadan koruyan ve güvenliğinizi basit bir temayla sunan program, güvenliğiniz için hayatınıza uyum sağlayacak yeni nesil bir siber güvenlik hizmetidir.

Kaspersky Total Security 2021 1 Aylık Lisanslı İndir
Kaspersky Total Security 2021 1 Aylık Lisanslı İndirme

Kaspersky Total Security 2021 İndirme, 1 Aylık Lisanslama 

Kaspersky Total Security 2021 programını buradan 1 ay lisanslı olacak şekilde indirebilirsiniz.

Programı lisanslı  indirme için yapmanız gerekenler ise şu şekilde

  1.  Uygulamayı indirdikten sonra ana uygulama penceresini açın.
  2. Daha fazla araç penceresine erişmek için, ana pencerenin hemen altında bulunan ek araçlar butonuna tıklayın.
  3. Araçlar penceresinden programa geçiş yapın bağlantısına tıklayarak, size her konuda yardımcı olabilecek,  sihirbazı takip edin.

Uyumsuz Uygulamaları Kaldırma

Bu adımda bilgisayarınızda Uyumsuz programlarınızın olup olmadığını Kaspersky Total Security 2021 linkinden ulaştığınız programın sihirbazı denetlemektedir. Eğer sihirbaz hiçbir uyumsuz uygulama tespit etmezse otomatik olarak bir sonraki adıma geçer. Uyumsuz uygulamaların bulunması halinde, sihirbaz tüm bu uygulamaları tek pencerede gösterecektir, pencerede listelenen uygulamaları kaldırmanızı önerir. Bütün uyumsuz programları kaldırdıktan sonra, ya da sadece seçtiğiniz uyumsuz programları kaldırdıktan sonra, sihirbaz sizden işletim sisteminizi yeniden başlatmanızı önerebilir. Yeniden başlatma işleminden sonra progra dair 1 aylık ücretsiz lisansınız otomatik olarak açılacaktır ve işlemleriniz devam edecektir.

Bilgisayarımı Nasıl Tamamen Tarayıp Temizleyebilirim?

Bu özellik için program indirdikten sonra tam tarama işleminin yapılması önerilir. Tam tarama işlemi bilgisayarınızın baştan aşağı kontrol edilmesini sağlamaktadir. Tam tarama işlemini başlatmak için: 

  1.  Ana uygulama penceresini açın
  2. Tara düğmesine tıklayın, tarama penceresi açılacaktır.
  3. Tara penceresinden tam tarama bölümünü açın.
  4. Tam tarama bölümünü açtıktan sonra tam taramayı çalıştır butonuna tıklayın.

Böylelikle program 1 aylık ücretsiz lisansı sayesinde bilgisayarınızın her bir pikseli taranacaktır.

Bilgisayarım Programı Kaldırır mı? 

Program, birçok hizmet sunmasına rağmen çok büyük bir sistem gereksinimi istememektedir. Windows 8 ve Windows 10 ile tam performans sağlamaktadır.

 

>> Farklı programlarla ilgili merak ettiklerinize ulaşmak için tıklayın. 

 

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı