IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key

IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Kodu

IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans kodunu öğrenin, programı ücretsiz kullanın. IObit Uninstaller 10.1 Pro Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışmaktadır. Bu program, bilgisayardaki programları hiçbir iz bırakmadan silinmesine yardımcı olmaktadır.Siz de bilgisayarınızda kullanmadığınız programları hızlı ve kolay bir şekilde kaldırmak istiyorsanız IObit Uninstaller 10.1 Pro’yu indirebilir ve lisansından yararlanabilirsiniz. Bilgisayarınızın gereksiz programlar ve eklentiler gibi sorunlar yüzünden yavaşlamasına karşı önlem alabilirsiniz. Programın tamamen ücretsiz kullanımı için Webte İndir ailesine özel lisans kodlarına yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. 

IObit Uninstaller 10.1 Pro Nedir?

IObit Uninstaller 10.1 ile istenmeyen programlarınızı kolayca kaldırabilirsiniz. Ayrıca klasörlerin, araç çubuklarının ve tarayıcı eklentilerinin de hızlı bir şekilde kaldırılmasını sağlamak için bu programı kullanabilirsiniz. Dünyanın önde gelen yazılım ve program geliştirme firmalarından olan IObit tarafından geliştirilen bu program, güçlü tarama ve zorla silme özellikleri ile ardında hiçbir kalıntı bırakmadan kişisel bilgisayarınızı temizlemenize yardımcı olacaktır. 

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir.

IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key
IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key

IObit Uninstaller 10.1 Pro Özellikleri Nelerdir?

IObit Uninstaller 10.1 Pro’nun kullanımı oldukça kolaydır. Program ile kişisel bilgisayarlarınızda hızlı ve derinlemesine temizlik gerçekleştirebilirsiniz. 

IObit Uninstaller 10.1 Pro bilgisayarınızdan kullanılmayan ve gereksiz tüm eklenti ve programların kaldırılmasında kolaylık sağlamaktadır. Programın öne çıkan diğer özellikleri ise şunlardı; 

 • IObit Uninstaller 10.1 Pro ana programları kaldırırken, onların getirdiği ilişkili tüm bileşenleri de kaldırır. 
 • Program yeni versiyonlarında otomatik olarak güncelleme özelliğine sahiptir. 
 • Web’de daha güvenli bir kullanıcı deneyimi yaşanmasını sağlayan program, kötü amaçlı ve reklam eklentilerinin de tespit edilmesine yardımcı olmaktadır. 
 • Programın evrensel Windows 10 uygulamalarını kaldırma özelliği bulunmaktadır.
 • Bilgisayarda önceden kullanılan diğer kaldırıcıların tam olarak silemediği tüm programların eklenti ve kalıntılarını otomatik olarak temizleme özelliğine sahip bir şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır.  

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

IObit Uninstaller 10.1 Pro Hangi İşletim Sistemleri Tarafından Desteklenir? 

IObit Uninstaller 10.1 Pro yalnızca Windows işletim sistemine sahip cihazlarda kullanım imkanı tanımaktadır. Yani Apple/ Macintosh, Linux, Pardus ve Unix gibi işletim sistemleri tarafından desteklenmemektedir. Windows işletim sisteminin aşağıda sıralanan sürümleri ile program sağlıklı bir şekilde çalışmakta ve kullanıcılarına hızlı temizleme imkanı sunmaktadır; 

 • Windows 10
 • Windows 8.1
 • Windows 8
 • Windows 7
 • Windows Vista
 • Windows XP 

 IObit Uninstaller 10.1 Pro 32 bit ve 64 bit işlemci hızına sahip tüm cihazlarda aktif bir şekilde kullanılabilmektedir. 

IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key
IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key

IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key 

Webte İndir sayesinde sizde programı ücretsiz olarak  Pro sürümünde kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapılması gereken şey IObit Uninstaller 10.1 Pro’yu bilgisayarınıza kurmanız. Kurulum işlemi sırasında, program ile ilgili olmayan ek bileşenler karşınıza çıkabilir. Bu esnada gereksiz gördüğünüz onay kutucuklarını işaretlememenizi öneririz. Programın lisansı için kullanacağınız IObit Uninstaller 10.1 Lisans Key kodları şu şekildedir; 

 

 • Lisans Kodu: 62F27-5FDEB-790A9-923T0
 • Lisans Kodu: BD010-79C72-B2E63-C62T0
 • Lisans Kodu: B80AE-2EE33-C14C9-02CT0

IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Özellikleri 

IObit Uninstaller 10.1 Pro lisansı eğer ücretsiz olarak kullanacaksanız program şu özelliklere sahip olacaktır; 

 • Verilmiş olan lisans kodları, yalnızca kişisel bilgisayarda kullanılma olanağı tanımaktadır. 
 • Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra, lisans kodlarını girip etkinleştirdiğinizde, lisansın süresi bir ekranda kullanıcılara belirtilmektedir. Yukarıda yer alan kodlar süresiz lisans hakkı içermemektedir. 
 • Programın ücretsiz bir şekilde lisanlandığı durumlarda kesinlikle ticari amaçla kullanılmaması gerekmektedir. Sadece bireysel kullanıma uygundur. 
 • IObit Uninstaller 10.1 Pro lisans özelliklerinden bir diğeri ise ücretsiz lisansta teknik desteğin olmadığıdır. 
 • Programda güncelleme yapılmak isteniyorsa bu sadece 10. versiyon segmentinde gerçekleştirilebilmektedir. 

 

>>Siz de ücretsiz lisanslardan haberdar olmak istiyorsanız buradan diğer içeriklerimizi okuyabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı