Camtasia Studio 9 Lisans Kodu ve Full Yapma - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Camtasia Studio 9 Lisans Kodu

Camtasia Studio 9 Lisans Kodu nedir sandığınız üzere bir tek yazılım programlamadan değil bir programlama topluluğudur. Daha çok video editleme işlemleri üzerine tercih edilmekte olan bu program Camtasia Studio ile ister ekranı ister başka bir pencereyi isterseniz kaydetmek istediğiniz oyunları kaydedebilir sadece kaydetmekle kalmaz editleyerek istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Bunlar: resim, yazi, otomatik tarih, saat, süre, simge gibi eklemelerin dışında hangi kısmı kesmek istiyorsanız bunu yapabilir arakdaşlarınıza youtube için ya da ders niteliğinde videolar için oldukça pratiktir. Bu yazımızda sizlere Camtasia Studio 9 Lisans Kodu nedir full yapma nasıl yapılır onları anlattık.

Ayrıca bkz: Driver Booster 7.6 Lisans Key (Normal ve Pro)

Camtasia Recorder

Yukarıda bahsettiğimiz gibi ekran kaydetme özelliği en çok kullanılan özelliklerindendir. Piyasadaki çoğu ekran kaydetme programından daha fazla özellikli ve daha net bir görüntü sağlamaktadır. Sadece görüntü olarak düşünmeyin sesinizi de kaydedebileceğiniz bu programda yapabilecekleriniz çok fazla. Eğer sesiniz gitmesin sadece fare izleri görünsün öyle anlatacağım derseniz bu özelliği de yine mümkün diyebiliriz. Camtasia Studio 9 Lisans Kodu ile birlikte tam sürüm özelliklerinden faydalnırsınız.

Camtasia Studio 9 Yazı Ekleme

Camtasia Studio 9 Yazı Eklemeye gelmeden önce bahsettiğimiz üzere video kaydettiğinizde bunu editlemek istersiniz işte istemediğiniz kısımları atmak bazı bölümlere yeni grafikler şekiller ya da yazılar eklemek istersiniz effects sayesinde bunu yapabilmek münkün. Örneğin bir video oluşturuyorsunuz fakat video sonuna kadar belli bir yerde şekillerin ya da yazıların çıkmasını istiyorsanız, bunu daha çok yayıncı arakdaşlar kullanmakta, bunu effects sayesinde yapabilirsiniz.

Camtasia Studio 9 Yazı Kaldırma

Camtasia Studio 9 Yazı Kaldırma işlemde çok basit nasıl eklediğiniz yazıyı seçip sağ tıkalyıp kaldır dediğinizde bu işlem hallolacaktır. Aslında bu özelliği uygulamayı almak isteyenlerin aradığı bir özellik diyebiliriz. Çünkü Photoshop gibi uygualamaların karışık olması nedeniyle edit yapmak isteyen kullanıcıalrdaha sade ve anlaşılır bir tasarıma yönelmektedirler. Bu özellikler daha çok videonunuzun türünü belirlemek ya da bazı yeni videolar sesler dosyalar eklemek için özelleştirilmiştir. Dünyada kullanılan birçok video türünü bünyesinde barındıran bu uygulama ile yapabilecekleriniz çok fazla.

Camtasia Studio 9 full yapma

Camtasia MenuMaker

Peki siz bir video editlediniz ve bunu kullanmak istiyorsunuz artık CD kalmadı fakat CD yoluyla derslerini aktarmak isterseniz bunun çözümü var. Bu özellikle kaydettiğiniz bilgileri bir CD oalrak hazırladığınız örneğin bu CD de istediğiniz derse tıklayıp onu dinleyebilir ve bunu daha da çeşitlendirebilirsiniz. Arka plan resmini de istediğinzi gibi ayaralama yapabileceğinizi de unutmayın.

Ayrıca bkz: Driver Booster 7.6 Lisans Key (Normal ve Pro)

Camtasia Studio 9 Kullanımı ve İçeriği

 • Video eğitimleri
 • Toplantı Kaydı
 • Ders Videoları
 • Nasıl Yapılır Videoları
 • Eğitim Videoları
 • Öğretim Videoları
 • Açıklayıcı Videolar
 • Youtube Videoları
 • Web Semineri Kayıtları
 • Sunum Kayıtları
 • Demo Videoları

Camtasia Studio 9 Key

9RBCV-DY69D-C3XCC-************

BBCUV-UVDRC-M8C5S-************

HXCZE-9R4HX-CJLCC-************

C5KGC-FZER8-5MT5C-************

Camtasia Studio 9 Full Yapma

KAM4U-HU5CC-CPUCC-************

E5CUV-SCNDU-54GCC-************

Y69CD-625CK-ANM4C-************

Camtasia Studio 9 Lisans Kodu 2020

Camtasia Studio 9 serial key 2020

Camtasia Studio 9 Techsmith Yazısını Kaldırma

Camtasia Studio 9 Techsmith Yazısını Kaldırma

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı