Sticky Password Premium- 1 Yıl Ücretsiz Lisans - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Sticky Password Premium- 1 Yıl Ücretsiz Lisans

Sticky Password Premium İndir

Bu yazımızda sizlere Sticky Password Premium programının tüm özelliklerini anlattık. Aklında düzinelerce parola tutmak istemeyenler! Bu program sizin için. Programın nasıl 1 yıl ücretsiz lisanslanacağı ise yazımızın devamında sizleri bekliyor. Keyifli okumalar… 

Sticky Password Ne İşe Yarar?

Dijitalleşen dünyada artık bilgilerimizin gizliliği çok daha önemli. Farklı mecralarda açılan hesaplarda güçlü şifrelere sahip olmak, günün sonunda kazançlı çıkanın biz olmasını sağlıyor. Bunun nedeni şifrelerin karmaşık bir yapıya sahip olması, hesapların art niyetli kişiler tarafından ele geçirilme riskini en az seviyeye indirmesi. Çoğu kişinin; sosyal medya ve banka hesaplarından, web sitesi üyeliklerine kadar şifre vermesi gerektiği birçok alan var. Siz bütün bu hesaplara aynı ve hatırlanması kolay olan şifreyi mi veriyorsunuz? “Peki, bunu yapmazsak şifreleri nasıl aklımızda tutacağız” mı diyorsunuz? Cevabı çok basit. Sticky Password uygulaması, tam olarak bu ihtiyaçlara çözüm olarak ortaya çıktı. 

Sticky Password ile güçlü parolalar üretebilir ve bu parolaları yönetebilirsiniz. Uygulamayı kullandığınızda aklınızda tutmanız gereken tek şey ise yalnızca Sticky Password’e giriş yapmak için kullandığınız parola. 

Sticky Password Premium İndir
Sticky Password Premium İndirme

Sticky Password Güvenli Mi? 

Tüm özel bilgilerinizi emanet edeceğiniz Sticky Password  uygulaması, dünyanın önde gelen şifreleme standardı olan AES-256 özelliğine sahip. Bahsi geçen standart, askeri kuruluşlardan, devlet dairelerine kadar pek çok farklı kurumun güvenliği açısından kullanılmakta. Uygulamada ayrıca parmak izi taraması ile güvenlik tedbiri de söz konusu. Sticky Password, Android ve iOS işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlarda bulunan biyometrik parmak izi özelliğini destekmekte. Ayrıca uygulamada “İki Faktörlü Kimlik Doğrulama” yani 2Fa bulunmakta. Bu özelliğin etkinleştirilmesi ile kullanıcılardan ilk parola girildikten sonra, ikinci bir doğrulama kodu istenmekte. Böylelikle veriler tam anlamıyla güvence altına alınmakta. Parmak izi doğrulaması iPhone, iPad Touch ID özelliği ile eşleşmektedir. Ayrıca Samsung Galaxy ve tüm parmak izi okuma özelliği gelişmiş olan Android işletim sistemine sahip cihazlarda da program kusursuz bir şekilde çalışmaktadır. Kısacası Sticky Password, son derece güvenli bir uygulama. 

Sticky Password Premium Lisans
Sticky Password Premium Lisanslama Nasıl Yapılır?

Sticky Password Premium İndirme ve Lisanslama

Sticky Password, Windows ve mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda desteklenmektedir. Ayrıca iOS ve Android işletim sistemli tüm akıllı telefon ve tabletlerde Sticky Password kullanılabilmektedir. 

Sticky Password Premium İndir

Sticky Password Premium uygulamasını Android için indir 

Sticky Password Premium uygulamasını iOS için indir 

Programın indirilmesinin ardından yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilir ya da mevcut bir hesabınız varsa 1 yıllık lisansı aktif hale getirebilirsiniz. Bilgisayara indirdiğiniz program, mobil cihazlarınız ile senkronize olarak çalışmaktadır.

Lisans Anahtarı: DA00PR-954DA3-F37DEF

Not: Program lisansı yalnızca bireysel kullanıcılar için geçerlidir. Lisanslama program indirildikten ve lisans kodu girildikten sonra 365 gün boyunca devam etmektedir. Anahtar yalnızca tekil kullanıma uygundur. 

Sticky Password Premium Özellikleri 

 • Sticky Password, ihtiyaç duyulduğunda ekstra güçlü parolalar üretmektedir. 
 • Program yalnızca bulut sunucuları işe değil, Wi-Fi üzerinden ya da manuel olarak da kullanılabilmektedir.
 • Güvenli bir şekilde parola oluşturulmasını sağlamaktadır.
 • Premium dönemi boyunca kullanıcılara yeni sürüm güncellemeleri ve teknik destek sağlanmaktadır. 
 • Programda hızlı ödeme seçeneklerini kullanmak isteyenler kredi kartı bilgilerini de saklayabilmektedir. 
 • Tarayıcı desteği sayesinde program, 4 önemli platformda 16 farklı tarayıcıya sahiptir. 
 • Programda ayrıca bulut özelliği mevcuttur. Bu sayede kaydedilen verilerin kaybolması durumunda kullanıcılar bulut üzerinden erişim sağlayabilmektedir. 

Sticky Password İçin Gerekli Sistem Gereksinimleri 

 • Windows 10
 • Windows 8
 • Windows 7 
 • Mac OS 10.9 ve üstü 
 • Android 
 • iOS

>> Bu konuyu okuduysanız, bu içerikleri de beğenebilirsiniz. 

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı