Turbobit Premium Hesap 2020 [En Güncel Hesaplar] - Webte İndir
İnternet

Turbobit Premium Hesaplar

Turbobit Premium Hesap 2020, Bir oyun veya fil indireceğimiz zaman en çok tercih ettiğimiz dosya indirme servislerinden bir tanesi olan turbobit premium hesap tercih edildiği zaman neredeyse indirme süresini yarı yarıya düşürmektedir. Turbobit net dosya indirme işlemini kolaylaştırıp zamandan tasarruf etmek kullanıcılar için önemlidir. Daha çok turbobit zaman hilesi veya turboit zaman kaldırma olarak da aratılan bu durumu sizler için yazımızda paylaşacağız. Turbobit sınırsız indirme olanağını sunan turbobit premium hesap 2020 id ve şifreleri ile artık çok kısa bir zamanda, turbobit hızlı indirmeyi aktif ederek beklemeye son verebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere turbobit bedava hesap, turbobit sınırsız indirme, turbobit premium hesap 2020, turbobit premium account, turbobit zaman hilesi ve zaman kaldırma, turbobit premium hesap 2020, üyelikler gibi konularda sizlere bilgiler vereceğiz.

Turbobit Nedir ?

Turbobit gibi indirme servisleri sağlayanlar ücretli ve ücretsiz iki servis kullanıcılara sunar. Ücretsiz olan servislerde, indirme hızı sabitlenmektedir. Mesela siz 24Mb/s internetin varsa ortalama indirme hızın 1.2MB oalrak aldığımızda bu oranda indirme yapamazsınız. turbobit indirme hızını aşağılara çektiği için 100K – 50K gibi değerlerde indirirsin. Turbobit premium hesap yani ücretli üyelik alırsan, bu indirme limiti kaldırılır ve sizin aldığınız normal hızda indirme yapılır. Turbobit ücretsiz indirmelerin indirme hızını aşağıya çekiyor. Fakat güvenilir ve reklamsız olması özelliği ile en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.

Ücretsiz Turbobit Premium Hesap 2020

Turbobit Premium Hesap; Turbobit Premium hesaplar ile daha hızlı ve virüs bulunmadan indirme işlemi gerçekleştirirler. Turbobit premium account yani hesap almadığınızda normal bir sürede indirirken turbobit sınırsız indirme hesap ile indirdiğinizde dosya indirme süresi Turbobit premium üyelik ile dosya indirme süresi 3 ile 8 dakika oranına kadar inmektedir. Ücretsiz Turbobit premium hesapları sizlere aşağıda verdiğimiz bölümde verdik bu yazılardaki şifreleri ve hesap adlarını tek tek deneyerek çalışan kodu bulabilirsiniz.

Turbobit Premium Hesap 2020

[email protected]35451125
[email protected]tb789456321
[email protected]dosyayukle@147
[email protected]F1g2c3w4r6
[email protected]ys12trk12
[email protected]pt112357774
[email protected]sedat.447
[email protected]f.b.b.r.y.e1
[email protected]game1vs1478

“Eğer yukarıda vermiş olduğumuz hesaplar çalışmaz ise aşağıda yer alan kolay yöntemi denemenizi tavsiye ederiz.”

— Webteindir

Turbobit Premium Link Generator ile Kolay İndirme Yöntemi

Turbobit Dosya İndirme Güncel Siteler

Aşağıda vereceğimiz siteler her bir saatte bir indirme işlmei sunuyor fakat 1 GB limit veriyor. Her sitede aynı değil, diğer sitelerde daha farklı özellikler bulunmakta.

· Premium Leech

Siteye girdikten sonra anda karşınıza çıkan alanda indirmek istediğiniz videonun linkini oradaki kutunun içindeki boşluğa yapıştırın ve daha sonra reklamları atladığınızda indirme işleminiz başlamış olacak. Bu indirme sitesi sık kullanılan premium link generator turbobit siteler arasında en çok kullanılanlardan bir tanesidir.

· My-Debrid

Sitenin dili Türkçe’dir. Bu siteden video indirmek istiyorsanız ilk önce siteye kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işleminizi yaptıktan sonra; indirmek istediğiniz videonun linkini My-Debrid kutucuğunun yanında bulunan boşluğa yapıştırın, biraz bekleyin ve sayfayı yenileyin. Ondan sonra karşınıza çıkan reklamı atlayın ve indirme işleminiz başlasın. 

· Leech All

Yine yukarda bahsettiğimiz yanımın aynısı bu sitede de geçerlidir. Bu diğer sitelere nazaran daha az kullanılmaktadır. Fakat bilindik sitelerden bir tanesidir. Siteye girdğinizde aşağıda yer alan kutucuğa linki yapıştırın download yazan yere tıkladıtan sonra reklamları geçip indirme işlemi başlayacaktır. Eğer yapamazsanız aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.

Turbobit Premium Link Generator

Sonuç

Bu yazımızda sizlere turbobit bedava hesap, turbobit sınırsız indirme, turbobit premium hesaplar 2020, turbobit premium account, turbobit zaman hilesi ve zaman kaldırma, turbobit premium üyelikler gibi konularda sizlere bilgiler verdik eğer yazımızı beğendiyseniz buradan diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı