Privacy Protector for Windows 10 – Ücretsiz Lisans - Webte İndir
İnternetNasıl Yapılır

Privacy Protector for Windows 10 – Ücretsiz Lisans

Windows 10 işletim sistemi kullanıcılarının genel güvenlik kuralları dışında ek olarak güvenliklerini korumaya yardımcı olarak paketler alması gerekebilir. İşletim sistemi sadece işletim sistemi olmaktan ziyade kullanıcısının tüm işlemlerinde şahitlik eden önemli bir oluşumdur.

Bunun için ek gizlilik koruyucu kullanmak adına uygun bir program arayışında olanların karşısına sıklıkla Privacy Protector for Windows 10 adındaki program çıkacaktır. SoftOrbits tarafından tüm yazılımları geliştirilen ve basit ara yüzleri aracılığı ile kullanımı son derede kolay olan bu programın sistemi istenmeyen şeyleri engelleyecek şekilde ayarlanabilir.

Tavsiye içerik => Windows 10 İçin Ücretsiz Ürün Anahtarları

Windows 10 sürümünde var olan kronik gizlilik sorunları için kullanışı oldukça önemlidir. Verilerin toplanmasını kısıtlamak, gizlilik konusunda izinleri vermek veya vermemek gibi detayları sorunsuz şekilde yerine getirebilir.

Privacy Protector for Windows 10 Kullanım Nedenleri

Ücretsiz lisans alınmasının ardından sınırsız şekilde kullanımı mümkün hale gelen programın birbirinden farklı özellikleri aynı yerde barındırması büyük avantajdır. Bu özelliklerin başında gizlilik eksikliklerini kapatmak gelir. Ek olarak:

  • Karar verdiğiniz hizmetlerin devre dışı bırakılmasına yardımcı olur,
  • Sistemi geri yüklemenizde kullanılır,
  • Windows güncellemelerinde devre dışı bırakmak istediklerinizi yerine getirir,
  • Kullanıcı hesabı denetimlerini yerine getirir,
  • HOSTS dosyalarının düzenlenmesine yardımcı olmak amacıyla ek araçlara sahiptir.

Bu nedenler kapsamında kullanımı söz konusu olan program fazlasıyla talep edilen özellikleri bünyesinde barındırdığı için beğenilir.

Privacy Protector for Windows 10 Ücretsiz Lisans Alınması

Programın kullanılması için ücretsiz lisans alınması gerekir. Ücretsiz lisans kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden bu gizlilik özelliklerinden yararlanması anlamına gelir. Bunun için lisans anahtarına ihtiyaç olduğu bilinmelidir. Yapılması gerekenler:

  • Lisans anahtarının kopyalanması sağlanır,
  • Aktivasyon işlemlerinin yerine getirilmesi gerekir,
  • Programın kurulumu gerçekleştirilir,
  • Ardından ücretsiz sürüm ve lisans karşınızda olacaktır.

Bu yolla yaptığınız lisanslama lisans anahtarı kullanımı ile etkin hale getirildiğinden dolayı kullanımında sorun olmayacaktır.

Privacy Protector for Windows 10 Kullanım Özellikleri

Bu programı kullanmak için lisanslama yapılmasıyla birlikte bazı kullanım sınırlamaları yaşanması söz konusu olur. Bunun için 6 ay süreyle kullanım hakkınız olduğunu bilerek hareket edilmelidir. Programın gelecek sürümleri için otomatik güncelleme gibi bir özellik devrede bulunmaz. Bunun takip edilmesi ve gerekli lisanslama bilgilerine sahip olunduğunda yükseltilmesi önerilir. Ücretsiz olmasından dolayı teknik destek alma şansınız olmadığı gibi bireysel kullanımlar dışındaki kullanımlara izin verilmez.

Privacy Protector for Windows 10 Güvenliği

Kullanmak istediğiniz program için güvenlikle alakalı bir sorun olma ihtimalini düşünmek yanlıştır. Gizlilik konusunda koruma almak isteyenlerin uzun zamandır sorunsuz şekilde kullandıkları yazılım cihazınıza zarar vermez. İndirme işlemleri sırasında da bunu antivirüs programınızın aktif hale gelmemesinden anlayabilirsiniz.

Privacy Protector for Windows 10 Desteklediği Sürümler

Adı her ne kadar Windows 10 için olduğunu söylese de sadece 10 için tasarlanmamıştır. Bunun yanında Windows 8.1 ve 8.7 için de kullanılır duruma getirilmiştir. Yani bu işletim sistemlerinden birisine sahip olanların kullanmasında herhangi bir engel yoktur. Desteklediği işletim sistemi sayısı fazlalaştıkça güvenle kullanan kullanıcı sayısında da artış olur.

Privacy Protector for Windows 10 Ücretsiz Lisans Faydası

Lisansın ücretsiz olması kullanıcıların gizlilik konusunda sorun yaşamamak adına ücret ödemek zorunda olmaması demektir. Bu sayede birbirinden iyi özellikler ile donatılmış olan programın süresiz şekilde ve ücret ödenmeden kullanılması mümkün hale gelir. Faydalı olduğu için güvenlikle alakalı işletim sistemi açıklarının kapatılmasında da kullanılır. Kurulum ve kullanmaya başlama durumları da kolay olduğundan menüleri deneyerek keşfedebilir, yararlanmaya başlayabilirsiniz. Lisans anahtarının süresiz olması en büyük avantajlarından bir başkasıdır.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı