TurkNet Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak - Webte İndir
İnternet

TurkNet Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak

TurkNet Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak, TurkNet veya asıl adıyla TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş., Türkiye’de faaliyet gösteren en etkili internet servis sağlayıcılardan biri olup, bunun dışında insanlar tarafından çok bilinmese de telefon ve veri hizmetleri de sunan telekomünikasyon şirketi olarak anılmaktadır.

1996 Yılı mayıs ayında faaliyete geçen bu şirket Türkiye’deki ilk internet paketi, ilk kişisel web alanı gibi alanlarda adından söz ettirmiştir diyebiliriz. Turk Nokta net daha sonrasında tnn net gibi isimlerden geçmiş olan bu şirket daha sonrasında şirketin adını Turknet olarak değiştirip günümüze kadar gelmiştir.

2017 yılında A.L.F.A Awards 2017 Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten İnternet Servis Sağlayıcı Ödülü gibi daha birden çok ödüle hak kazanmıştır. Diğer firmalara nazaran daha iyi internet veri akışı sağladığı için çoğu kullanıcının tercih ettiği bir şirkettir. TurkNet, Türkiye’de kendi network alt yapısına sahip olan az sayıda şirketlerden birtanesidir diyebiliriz. Bugün sizlere TurkNet müşteri temsilcisine direk bağlanmak nasıl olur TurkNet müşteri temsilcisi tuşları gibi konularda yardımcı olup nasıl işinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde halledebileceğinizi anlatacağız.

TurkNet müşteri temsilcisine direkt bağlanmak

TurkNet müşteri temsilcisine direk bağlanmak

TurkNet müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak istiyorsanız bunun en kısa yolu için öncelikle sisteme kayıtlı olmayan bir GSM numarasından arama yapmanız gerekiyor. Bu size biraz garip gelebilir ama deneyin hızlı olduğunu anlaycaksınız. Ardından telesekreter konuşmaya başladıktan sonra sadece 2 tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bunun sonrasında işleminizi türknet müşteri tesilcisine yaptırabilirsiniz.

TurkNet müşteri temsilcisi numarası

  • Türknet müşteri hizmetlerine ve çağrı merkezi için 0850 288 80 80 
  • Kurumsal aboneler için 0850 288 70 01 nolu hattı arayıp “müşteri hizmetleri için (2) seçeneğini kullanın.

Sonuç

Bazı zamanlarda Türknet bakım ve onarım yüzünden müşteri temsilcisine bağlanamama gibi durumlarla karşılabilirsiniz kısa süreli bu durumlar geçtiğinde bağlanmak mümkün olacaktır. Yazımızı beğendiyseniz eğer bunun sorunların cevaplarına buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı