Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans - Webte İndir
İnternetNasıl YapılırÜcretsiz Lisanslar

Soft Organizer Pro – Ömür Boyu Ücretsiz Lisans

Bilgisayarınızda istem dışı şekilde karşı karşıya kaldığınız bazı dosyalar veya uygulamalar silinmelerine rağmen geride çöp adı verilen dosya kalıntıları bırakır. Yazılımlardan sonra daha sık yaşanan bu durum kayıt defterinde zaman içinde gereksiz dosya veya klasörün birikmesine neden olabilir.

Dosyaların doğru programlar ile kaldırılmış olması halinde bile bu kalıntıların ortaya çıkmasını engellemek son derece zordur. Bunun için soft organizer pro adındaki programdan yararlanmak ve ücretsiz sürümünü kullanmak büyük kolaylık olacaktır. Gereksiz uygulamalar ve dosyalardan geriye kalanlar söz konusu olduğunda kalıntı bırakmadan silinmesi için en ideal özelliklere sahiptir. Tamamen ortadan kaldırılmaları için kesin çözüm demek de doğru olur.

Soft Organizer Ne İşe Yarar?

Programın ne işe yaradığını bilmek büyük oranda sorunların giderilmesinde doğru kullanımda bulunmak için önemlidir. Soft Organizer yazılım ve yapısı gereği sistemde var olan yüklemeleri ve uygulamaları takip eder. Yükleme işleminde otomatik olan gelen dosyaların kayıt defterinde ne gibi değişikliğe neden olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Bu değişimlerin gereksiz kayıt oluşturmasının ve defterde yer kaplamasının önüne geçmek için ise Soft Organizer Pro kullanılması yeterlidir. Asıl amacı kalıntı dosyaların gereksiz depolanmasını engellemek ve silinmesine yardımcı olmaktır.

Soft Organizer Pro Özellikleri Nelerdir?

Özelliklerine hakim olunan bir programın ücretsiz lisansını da elde ettikten sonra kullanımı daha kolay ve zevkli hale gelir. Soft Organizer Pro edindikten sonra kullanabileceğiniz özellikler:

  • Silinmiş olan dosya ve uygulamaların neler olduğunu bulabilir,
  • Bu dosyalardan geriye kalanları siler,
  • Sistemde uygulama yüklemeleri veya diğer işlemlerden sonra kayıt defterinde oluşan değişimleri takip eder,
  • Takip sonucunda bileşenleri ve gereksiz kalıntıları yok eder,
  • Sorunsuz ve otomatik kurulum sayesinde kısa sürede kurulumlar tamamlanır,
  • Yüklü bir uygulamanın yeni sürümü ortaya çıktığında otomatik şekilde sürüm güncellemesi yapacaktır.

Bu özellikler kalıntı veya kayıt defterinde sorun yaşanmasının önüne geçmek için oldukça yeterlidir. Ücretsiz lisans ile süresiz şekilde kullanım şansı da yakalanır.

Soft Organizer Pro Ücretsiz Lisans Nasıl Yüklenir?

Yükleme işlemleri için yapılması gereken ilk olarak bağlantı aracılığı ile programın indirilmesidir. Programın indirilmesi için güvenilir kaynak kullandığınızdan emin olmalısınız. Programın desteklediği işletim sistemleri Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, Xp şeklinde güncellenmiştir.

Bilgisayarınıza yükleme işlemlerini de yaptıktan sonra lisans kodunu kullanmak için hazır hale gelmesini beklemelisiniz. Pro’ya yükselt seçeneği kurulum tamamlandıktan hemen sonra ekranda çıkacaktır. Yapılan bu işlemin amacı lisans kodu kullanarak pro sürüme ücretsiz şekilde geçmektir. Ekrana lisans kodunu girdikten sonra ücretsiz ve sınırlama olmayan lisans kodunu aktif etmiş olursunuz.

Soft Organizer Pro Kısıtlamaları Nelerdir?

İndirilen programın sınırlamalarına dikkat ederek kullanmak önemlidir. Bu lisanslama işlemi sadece 8.18 sürümü kullanmanıza olanak tanır. Ömür boyu kullanım sağlar. Ücretsiz teknik destek almanız gereken bir durum olduğunda yararlanmanız mümkün değildir. Gelecek sürümler için ücretsiz güncelleme yapılmaz. Ticari şekilde kullanım amacınız olduğunda kullanımda sıkıntı çıkacağından sadece bireysel kullanımlar içindir. Bu kısıtlamalar çerçevesinde lisanslamak ve kullanmak gerekir.

Soft Organizer Pro Güvenilir Midir?

Uygulamanın yazılımlarına ve bileşenlerine bakıldığında güvenlikle alakalı bir sorun olmadığı net şekilde anlaşılır. Bu nedenle programı rahatlıkla indirebilir ve güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazınızın zarar görmesi veya istenmeyen bir durumla karşı karşıya kalmak oldukça düşük hatta yok denecek kadar az bir durumdur.

Soft Organizer Pro Kullanımı Nasıldır?

Ücretsiz lisanslama yapmak istediğiniz programla alakalı bilgi edinmek gerekir. Program ara yüzleri ve kullanımı kolay olan bir sürümdür. Türkçe menüsünün olması ise başka bir kolaylıktır.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı