Netflix İzleme Geçmişi ve Profil Silme (TV,PC,Telefon) - Webte İndir
İnternet

Netflix İzleme Geçmişi ve Profil Silme

Netflix İzleme Geçmişi Silme, Netflix kullanan kullanıcılar izledikleri videoları görmemek isteyebilir. Örneğin başkasının hesabından giriş yapan bir kullanıcı Netflix geçmişi silme işlemini uyguladıktan sonra orda hesabın sahibi o videoyu izleidğini göremeyecek. Böylelikle kendi hesabınızı kullanıyormuş gibi videolar izleyebileceksiniz. Daha önce kanıtlanan bir durum olan Netflix geçmişi nasıl silinir, netflix izleme geçmişi nerede, netflix izleme geçmişi silme televizyon, netflix geçmiş silme telefon ve Netflix Profil silme yazımızı sizler için derledik.

Telefonda Netflix İzleme Geçmişi Silme

Netflix telefondan izleme geçmişi silme çok kolay. Vereceğimiz talimatları yapacağınız takdirde 1 dk bile sürmeyecek bir işlemle karşılaşacaksınız.

 • Netflix uygulamasını açtıktan sonra hesaba giriş yapın fakat giriş önceden yaptıysanız işlemlere geçebeiliriz.
 • Ekranın sağ alt köşesinde yer alan “Daha Fazla” yani (üç çizgi) işaretine dokunun daha sonra açılan sayfada Hesap yazar ona basın.
 • Netflix, hesap ayarlarınızı değiştirmek için sizi web sitesine yönlendirme sağlayacaktır, daha sonra bu sayfadan “İzleme Etkinliği” butonu çıkacak ona dokunun.
 • Daha sonraki adım İzleme geçmişinizden kaldırmak istediğiniz aramanın üzerine tıklayın ve “İzleme Geçmişinden Gizle” işaretine basın
 • 24 saat içerisinde yapılan aramayı kaldıracak ve daha sonra sizin karşınıza tekrar çıkamayacak.
 • Ne var ne yok gizlemek istiyorsanız da “Tümünü Gizle” özelliği sayfanın sonunda yer alır ordaki butona basabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Netflix İçin En İyi Ücretsiz VPN

Netflix Profil Silme

Netflix profil nasıl silinir veya netflix profil silme nereden yapılır gibi sorularının cevabını aşağıda verdiğimiz adımları uygulayarak bulabilirsiniz.

 • Netflix hesabınıza giriş yaptıktan sonra bir tane hesap seçmeniz istendiğinde Profilleri Yönet kısmı bulunmaktadır ona dokunun.
 • Hangi profili silmek istiyorsanız onu seçin ve ardından beliren kalem işaretine tıklayın.
 • Profili Düzenle ekranında yer alan Profili Sil’İ işaretleyin.
 • Daha sonra seneği onaylayıp işlemi sonlandırın.

PC’de Netflix Geçmişi Silme

Bilgisayarda netflix geçmişini silmek diğer platformlara nazaran daha kolay bir işlemdir. Burada sadece 3 tuşa basarak izleme geçmişini silebilirsiniz. Masaüstünde netflix geçmişi nasıl silinir yazımızdan bakabilirsiniz.

 • Netflix’e giridkten sınra sağda yer alan hesap bölümüne tıklıyoruz.
 • Ekranı aşağı kaydırdığınızda karşınıza çıkacak olan, “Profilim” kısmındaki “İzleme etkinliği” butonuna tıklayın.
 • Burada ne izlemişseniz eğer hepsi listelenecek ve en aşağıda yer alan izleme geçmişini sil butonuna tıkladığınızda 24 saat içerisinde bütün izledikleriniz kaybolacaktır.
Netflix İzleme Geçmişi Silme

Netflix İzleme Geçmişi Silme Nerede

Netflix izleme geçmişi uygualamada veya televizyonda ya da bilgisayar gibi cihazlarda değişiklik gösterse de genellikle profilim kısmının altında yer alan izleme etkinliği bölümünde karşımıza çıkmaktadır. Tabii ki her cihazda farkllık gösterebileceği için yazımızda hepisini açıklmaya çalıştık.

Ayrıca bkz: Netflix İçin En İyi Ücretsiz VPN

Televizyonda Netflix Geçmişi Silme

Tv’de netflix geçmişi silme aslında mobil uygulamada kullandığımız yöntemlere benzer hatta birebir diyebiliriz. Mobil uygulama için açıkladığımız adımları takip ederek televizyonda netflix geçmişini silebilir ve daha sorna karşınıza çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Sonuç

Bugün sizlere bulunması zor olan netflix geçmiş silme ve profil silme ile alakalı bilgiler verdik. Bunların içerisinde Televizyonda Netflix Geçmişi Silme, Netflix İzleme Geçmişi Nerede, PC’de Netflix Geçmişi Silme, Netflix Telefon İzleme Geçmişi Silme gibi konularda nasıl bir adım izleyeceğinizden bahsettik. Eğer yazımızı beğendiyseniz diğer yazılarımıza da buradan göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı