En İyi Netflix Ücretsiz Film ve Diziler [GÜNCEL]- Webte İndir
İnternet

Netflix Ücretsiz Film ve Diziler

Netflix ücretsiz, video izlemeyi sevenlerin yüzünü güldürecek yeni bir kampanyaya imza attı. Bu kampanyayla netflix platformunun bazı popüler orijinal yapımları, ücretsiz olarak izlenebilme imkanını insanlara sunacak. Bu bağlamda bazı orijinal dizilerin ilk bölümü, orijinal filmlerinse tamamı ücretsiz olarak izlenebiliyor.

İnsanlar internetten izledikleri videolarla beraber artık televizyon alışkanlığımızı tamamıyla değiştiren Netflix, yeni bir kullanıcıyı çeken çalışma başlattı. iNnsanların merakla bekleyecği ve pek çok kişinin hoşuna gitmesi muhtemel bu çalışma, daha çok insanları Netflix’e bağlayacağa benziyor. Çünkü tüketiciler artık Netflix’in bazı orijinal yapımlarını ücretsiz olarak, herhangi bir abonelik ücreti almadan izleyebiliyorlar.

Netflix nasıl ücretsiz izlenir, kullanılır ?

Netflix ücretsiz mi oldu ya da Netflix ücretsiz kullanma 2020 gibi google aratmalarının yanı sıra Netflix tarafından başlatılan yeni kampanya, Netflix içindeki her içeriği olmasa da platformdaki popüler içeriklerden bazılarını ücretsiz kılıyor. Örneğin Netflix abonelğinizi iptal ettirmiş olsanız bile stranger things gibi dünyada merak uyandırmış yapıtları seyeretme avantajınız bulunmakta. Ancak platform, fenomen dizinin sadece ilk bölümünü ücretsiz olarak kullanıma sunuyor. Yani diziyi beğenip izlemeye devam etmek isterseniz, Netflix abonesi olmanız gerekiyor. Bu yüzden bu kampanyaya PR çalışması adı veriliyor. Bu kapmyaya filmler de dahil olup ücretsiz bazı Netflix filmlerini full izleyebileceksiniz.

Netflix ücretsiz filmler

1- Bird Box

netflix ücretsiz filmler

Film konusu. Görünmez bir lanetli yaratık, insan toplumunun eylemlerinin çoğunun intihar etmesine neden oldu. … Mallory (Sandra Bullock) iki çocuğuna yolculuğun tehlikelerini anlattığı andan itibaren, bu film bizi olaydan önceki 5 yıla götürüyor. Mallory genç ve hamile bir ressamdır.

Ayrıca bkz: Netflix İçin En İyi Ücretsiz VPN

2- Murder Mystery

netflix ücretsiz filmler

“Cinayet Gizemi”, filmde tatil yapmayı ve yeniden evlenmeyi planlayan bir çiftin macera hikayesinin konusu. Bir polis, eşiyle birlikte New York’ta yaşıyor ve evliliklerini yeniden canlandırmak için Avrupa’da tatildeler. Çift bu tatilden önce defalarca ertelemek zorunda kaldı ve sonunda her şeyi bir kenara bırakıp tatile gittiler. Çift, Avrupa’da dost canlısı bir milyarderin yatında özel bir partiye katıldı; eski milyarderin öldürülmesinin ardından kafaları karıştı. Çünkü çift, cinayetin baş şüphelisi oldu!

3- The Two Popes

netflix ücretsiz filmler

İki papa, Katolik Kilisesi’ndeki iki güçlü rakip arasındaki rekabeti anlattı. Kardinal Jonathan Pryce kilisenin yolundan şikayet etti ve Papa Benedict’ten (Anthony Hopkins) 2012’de emekli olmasını istedi. Ardından, skandallarla ve kendinden şüphe duymakla mücadele eden Papa Benedict, en sert eleştirmenlerini ve gelecekteki haleflerini Katolik Kilisesi’nin temelini sarsan bir sırrı açığa çıkarmaya çağırır. Vatikan’ın duvarlarının ardında, gelenek ile ilerleme, içsel gui ve affetme arasındaki mücadele başlar, çünkü bu çok farklı iki insan, ortak bir zemin bulmak ve dünya çapında milyarlarca takipçi için yaratmak için geçmişin izleriyle yüzleşeceklerdir.

Netflix ücretsiz diziler

1- Elite

netflix ücretsiz diziler

Elite, Ülkedeki en seçkin okulun niteliklerine uyan üç genç işçi sınıfının hikayesini anlatıyor. Las Encinas, İspanya’daki en seçkin okullardan biridir. Ülkede meydana gelen deprem birçok okulun çökmesine neden oldu. Maruz kalan çocuklar bölgedeki diğer okullara dağıtılmaya başladıkça, üç işçi aileden gelen çocuklar Las Encinas’a gönderildi. İlk başta gençler bunun büyük bir fırsat olduğunu düşündüler. Ancak, çok geçmeden yanıldıklarını anladılar. Ardından, hiçbir kaybı olmayan üç genç ile okulda her şeye sahip olan zengin öğrenciler arasında büyük bir çatışma çıktı.

2- Stranger Things

netflix ücretsiz diziler

1980’lerde “Stranger Things” adında harika bir gerilim ve bu dönemin korku filmlerini de andırıyor. Dizide ana karakterler Winona Ryder, David Harbour ve Cara Buono; kayıp bir çocuğu ve annesinin onu bulmaya çalışmasını anlatıyor.

3- Patron Bebek

netflix ücretsiz diziler

Yedi yaşındaki Tim Templeton, ailesiyle mutlu bir hayat yaşadı, ancak bir erkek kardeşi olduğunu öğrenince güzel zamanlar sona erdi. Ama ağabeyi hiç diğer bebekler gibi değil, harika bir adam gibi konuşan bu bebeğin amacı takım elbise ve okul çantası giymektir.Amaç, köpek şirketi başkanının kurduğu komployu geçersiz kılmak ve dünyadaki aşk dengesini engellemek. Tim, bebeğin bir an önce ayrılabilmesi için işbirliği yapmaya karar verir.

Ayrıca bkz: Netflix İçin En İyi Ücretsiz VPN

4- When They See Us

netflix ücretsiz diziler

When They See Us, Suç işlemediği için hapis cezasına çarptırılan beş gencin hikayesini anlatıyor. Antron McCray, Kevin Richardson, Yusef Salaam, Raymond Santana ve Korey Wise, Central Park’ta koşan bir kadına cinsel tacizde bulunmakla suçlanan beş gençtir. Suçlu olmadıklarını söylemelerine rağmen cinsel saldırı suçlamasıyla tutuklandılar. Daha sonra beş siyah gence Central Park Five denildi ve suç işlemedikleri için hapsedildiler. Gençler masumiyetlerini kanıtlamak için çok mücadele ettiler.

5- Grace ve Frankie

netflix ücretsiz diziler

Sitcom dizisi “Grace and Frankie”, kocaları tarafından terk edilmiş kadınların dürtüsel ve büyüyen arkadaşlığını anlatıyor. Jane Fonda ve Lilt Tomlin’in oynadığı dizide, kadınların bu dürtüsel dostluğu, zamanla meydana gelen ilginç ve ilginç olaylara hazırlanıyor.

6- Love is Blind

netflix ücretsiz diziler

Bekâr erkek ve kadınların yüz yüze görüşmeden önce aşkı aradıkları ve nişanlandıkları bu sosyal deneyin sunuculuğunu Nick ve Vanessa Lachey üstleniyor.

Netflix ücretsiz belgeselleri

1- Gezegenimiz

netflix ücretsiz belgesel

Muazzam bir içeriğe sahip olan bu çarpıcı belgeselde, gezegenimizin doğal güzelliğine şahit olurken iklim değişikliğinin tüm canlıları nasıl etkilediğini adeta gözler önüne seriyor.

Ayrıca bkz: Netflix İçin En İyi Ücretsiz VPN

Sonuç

Bu yazımızda sizlere ücretsiz netflix nasıl kullanılır, Netflix ücretsiz belgesel, Netflix ücretsiz dizi, Netflix ücretsiz film gibi alanlara nasıl ulaşabileceğinizi ve bu alanlardaki ücretsiz film ve diziler neler onları listeledik. Beğendiyseniz buradan diğer haberlere de göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı