Glary Utilities Pro 5 Lisans Etkinleştirme [2022] - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Glary Utilities Pro 5 Lisans Etkinleştirme [2022]

Glary UtiLities Pro 5, bilgisayarlarınızı hızlandırma amaçlı geliştirilmiş popüler yazılım programlarından bir tanesidir. İnternet ortamında birçok kişinin lisans etkinleştirmek istediğini gördüm ve bunun bu şekilde bir paylaşım yapmak istedim. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan diğer konularımıza geçerek bizleri nelerin beklediğine göz atabiliriz.

Glary Utilities, Glarysoft şirketi tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Dünya üzerinde birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Yazılım ve işleyiş konusunda bir hayli güzel işlevlere sahip olunan bu programı mutlaka sizlerde denemelisinizdir.

Glary Utilities Nedir?

Glary Utilities programı kullanmış olduğumuz bilgisayarların performans anlamında çok daha iyi bir şekilde çalışmasını sağlayan bir yazılımdır. Bilgisayarlarınız yavaş ve eskisi gibi çalışmıyorsa bu programı indirerek çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Program tabi ki sadece hızlandır butonuna bas geç yapmakla kalmıyor, içerisinde bulundurduğu birçok özellikle birlikte sizlere farklı işlevlerde sunmaktadır.

Glary Utilities Özellikleri Nelerdir?

Program, bir bilgisayar hızlandırma programında yer alması gereken tüm işlevsel özelliklere sahip durumda diyebilirim. Sizler için özelliklerini maddeler halinde yazdım, dilerseniz listemize geçebiliriz.

  • Performans Arttırma Özelliği
  • Disk Temizleyici
  • Windows Kayıt Defteri Temizleyicisi
  • Bellek (RAM) Optimizasyonu
  • Sistem Kontrolü
  • Sistem Restorasyonu
  • Girdi Temizleyicisi
  • Sistem Başlangıç Yöneticisi

Bu tür özelliklere sahip olan Glary Utilities, sunmuş olduğu tüm özellikleri tam olarak yerine getirmekte ve sizlere güzel bir hizmet sunmaktadır.

Glary Utilities Pro 5 Lisans Etkinleştirme
Glary Utilities Pro 5 Lisans Etkinleştirme

Glary Utilities Lisans Etkinleştirme 

Burada sizlerle paylaşmış olduğumuz glary utilities 5 pro lisans kodu bizlere hesabını vermek isteyen bir kullanıcının hesabıdır. Sizlerde bu kullanıcı adı ve şifre ile birlikte kolayca programınızı full bir hale getirebilirsiniz.

  • Kullanıcı adı: WinningPC
  • Şifre: 3788-6167-9582-6222-6668

Program işlevsel olarak yukarıda sizlere anlattığım özellikleri taşımaktadır. Sizlere düşen tek şey lisans etkinleştirme kısmından kullanıcı adı ve şifre girişi yaparak programınızı pro sürüme ücretsiz bir şekilde yükseltmektir.

Bilgisayarınızı zaman zaman bu yazılım ile birlikte optimizasyonlar yaparak daha sağlıklı ve stabil bir şekilde çalışmasına olanak sağlayabilirsiniz. Özellikle kayıt defteri hata düzeltme özelliğini kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte glary utilities 5 pro lisans etkinleştirme başlığı altında paylaşımda bulunduk. Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi belirterek kolayca bizlerle paylaşımda bulunabilirsiniz.

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı