Advanced SystemCare PRO 13.6 Lisans Kodu - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Advanced SystemCare PRO 13.6 Lisans Kodu

Advanced SystemCare PRO 13.6 Lisans Kodu, arayüzü sade ve oldukça kolay kulanımı ile kullanıcılara zorluk yaşatmayan bir programdır. Bilgisayarınızı temizlemeye, optimize etmeye, hızlandırmaya ve denetlemenin yanı sıra zararlı dosyalardan da bilgisayarınızı koruyan bir sistemdir. Kullanıcıların en çok takıntılı olduğu konulardan bir tanesi olan bilgisayar başlatma hızını artırdığı tarama hızını maksimum getirdiği bilnmektedir. Advanced SystemCare PRO sürümünde daha fazla ayrıcalığa sahip olacağınızı düşündüğümüzde bu programı kesinlikle kullanmak isteyeceksiniz.

Advanced SystemCare PRO lisans anahtarı ile üst seviye korumanın yanı sıra ciddi oranda temizlemeyi kullanıcıya sunmaktadır. Sadece bunlar değil CPU, GPU ve anakartın sıcaklığı hakkında bilmek isteyeceğiniz bütün detayları görebilir ve bilgisayarınızın uuzn ömürlü olmasıdnda RAM CPU gibi değerleri analiz etme ile Advanced SystemCare PRO 13.6 Lisans Kodu sayesinde büyük olumlu sonuçlar alacaksınız.

Advanced SystemCare PRO Özellikleri

Hızlı ve kapsamlı sistem temizleme: Sizin bulamadığınız göremediğiniz ya da farkedemediğiniz kayıp dosyaları temizleyerek ve gereksiz dosyaları ortadan kaldırarak boş bir alana sahip olmanızı sağlar. Böylelikle hız veya kasma gibi problemlerinizin önüne geçmiş olur.

Ayrıca bkz: Driver Booster 7.6 Lisans Key (Normal ve Pro)

Yeni nesil kayıt defteri derinlemesine temizleme ve optimizasyonu: Kayıt defteri olarak adlandırılan içi gereksiz bilgilerle her program yüklediğinizde veya sildiğinizde dolan kayıt defterini sizler için optimize eder. Derin tarama özelliği sayesinde hiçbir farklı programa ihtiyaç duymadan kolayca işinizi görür.

Turbo Boost ile en yüksek hız artışını gerçekleştirin: Turbo Boost, bünyesinde yer alan boostlama özelliği ile arkada çalışan gereksiz kullanmadığınız uygulamaları devre dışı bırakır ve ister internette gezin isterseniz oyun oynayın yavaşlama kasma sorunu yaşamazsınız. 10 kat daha güçlü Ram temizleme aygıtlarıyla siz zaman kaybı yaşamadan işlerinizi halleder.

Ek korumayla bilgisayar güvenliğini savunun: Casus yazılımlardan veya şifrenizi kırmak çalmak isteyen zararlı yazlımlardan sizler korumak için en ii alternatif diyebilriiz. Bu günümüzde oldukça zor fakat yaptığımız ahatalardan aslında ne kadar kolay çalınabildiğini göstermektedir. Böyle olunca da bizleri koruyan bir programa ihtiyacımız vardır.

Birden fazla sistem hatası düzeltildi: Sistem yapılandırmasını otomaitk olarak devreye sokacak yani onaracak sistemi zorlayan veya hataya zorlayan durumlarda sizi uyararak gereken işlemleri sürdürecektir.

Advanced SystemCare PRO Sistem Gereksinimleri

Advanced SystemCare sistem özellikleri veya gereksinimlerini sizler için açıklayacak olursak Windows 7, Windows XP, IObit tarafından oluşturulan Windows Vista ve Windows 2000. Bu değelerde bir sisteme sahipseniz endişe etmenize gerek yok pc niz kaldıracaktır uygulamayı. IObit Advanced SystemCare PRO sürümünü dahi kaldırabilecek bir sisteme sahipsiniz demektir. IObit Advanced SystemCare PRO özelliklerinden de yararlanabilirsiniz.

  • 300 MHz işlemci veya daha hızlı işlemci,
  • 256 MB RAM,
  • 30 MB sabit disk alanı.

Advanced SystemCare PRO Nasıl Yapılır ?

IObit Advanced SystemCare PRO nasıl yapılır sorusunun cevabı olarak Advanced SystemCare Pro ürün anahtarının kullanımı çok kolaydır. Aşağıda yer alan IObit Advanced SystemCare PRO ürün anahtarı kısmından seçceğiniz bir kodu kopyalayıp. IObit Advanced SystemCare programını çalıştırın daha sonra IObit Advanced SystemCare PRO ürün anahtarı etkinleştir yazısına tıklayıp kopyladığınız kodu girin daha sonra işlem sonlanacaktır. Eğer çalışmazsa başka kod deneyebilirsiniz. IObit Advanced SystemCare PRO nasıl yapılır işte bu kadar.

Ayrıca bkz: Driver Booster 7.6 Lisans Key (Normal ve Pro)

IObit Advanced SystemCare PRO Lisans Kodu

IObit Advanced SystemCare PRO’Nun en etkili özelliklerinden bir tanesi olan Turbo Boost, bilgisayarın çevrimiçi olmasını yani görünürlüğünü daha da artırmak için kullanmadığınız veya etkin olmayan gereksiz uygulamaları hızlanması adına kapatır. IObit Advanced SystemCare PRO ürün anahtarı, korumanın yanı sıra reklam kaldırma özelliği de en çok kullanılan özellikler arasındadır. Face ID, Gerçek Zamanlı Koruyucu ve Ana Sayfa Danışmanı, sayesinde uzun ömürlü bir bilgisayara sahip olacaksınız.

Advanced SystemCare PRO 13.6 Lisans Kodu 2020

Advanced SystemCare Pro

Advanced SystemCare PRO 13.6 Key

GSHFBF-IWTRGRT-IWTHFBF-****************

JDBNBNE-EJDEBG-GRGRT-*******************

RWYSDHF-SRYFH-SRYFHD-******************

RSYFHD-RYSFDH-YRSFH-********************

Advanced SystemCare PRO 13.6 Key 2020

DAENH-IWYRTH-QSBDBFF-****************

GQDXS-OWJDBF-OWREYR-*****************

RSYFDH-SRFHDV-SFHXVB-*****************

SRYDFH-SRYFHD-SRYFH-******************

Advanced SystemCare PRO 13.6 Etkinleştirme Kodu

FSHSDJD-YEURRR-IWYQWD-******************

HDWDE-IQDWDFF-JEBNNN-******************

ESFGXCV-ADGSXC-ADGZC-******************

AETSDGCV-AGSC-ADGC-******************

Advanced SystemCare PRO 13.6 Serial Key 2020

Advanced SystemCare Pro

Advanced SystemCare PRO Güncel Key

JV0BU-VYZJ8-15E9R-******************

E0YG1-OH0M9-AVMC2-******************

1FAJV-IC3ID-FZ17X-******************

85LK7-ZWE38-1XJF2-******************

0MA2Y-9HYIQ-1T5DT-******************

QDRL3-58IJV-5A788-******************

IK7ZL-0NZT9-VJQG5-******************

ZJIWE-Q79KG-XXCLE-******************

OK1W9-52696-E7PFM-******************

M9SWH-LR8L7-VTRGV-******************

1RC2T-2CWLA-BYRLW-******************

Z0F8U-P9F4F-RBX8D-******************

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı