IObit Uninstaller Lisans Kodu – 2021 [Sürekli Güncel]
Nasıl YapılırÜcretsiz Lisanslar

IObit Uninstaller Lisans Kodu

IObit Uninstaller Lisans Kodu – 2021 [Sürekli Güncel]

Bilgisayarınızda var olan ve çoğu zaman ne işe yaradığını bile bilmediğiniz programları kaldırmak için uğraşsanız da başarılı olamayabilirsiniz. Windows kurulumları sırasında bile gelmiş olabilen bu programları bazen sildiğinizi zannetseniz bile arka planda çalışabilir veya arkasında kalıntılar bırakır.

Bunun için IObit gibi programlara ihtiyacınız olacaktır. Bu program güçlü, kullanımı son derece kolay ve istediğiniz görevleri başarıyla yerine getirecek şekilde oluşturulmuştur. Kaldırılmayan veya kaldırma işlemine izin vermesi durumunda bile arkasında rahatsız eden kalıntılar bırakan programlar için birkaç onay yeterlidir. Gerçekten kaldırma işlemlerinde kullanmak için en ideal programdır. Sürekli güncel olacak şekilde lisans key bulmak ise en büyük avantajı elde etmenize olanak tanır.

IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key
IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key

Lisans Kodu Kullanma

Kullanmak istediğiniz IObit Uninstaller programını sorunsuz, fazla donanım ve özellikleri olan, deneme süresinden farklı uzunlukta ve kalitede elde etmek istediğinizde lisans key sahibi olmalısınız. Verilen lisans keylerin yasal olduğundan ve cihazınıza zarar vermeyeceğinden emin olmalısınız. Ücretsiz olması ise ödeme yapmadan hemen kullanmanıza olanak tanıyacaktır.

Tavsiye İçerik => IObit Uninstaller 10.1 Pro Lisans Key

Program Özellikleri

Bilgisayarınıza yükledikten sonra hangi özelliklerini kullanma şansızınızın olacağını bilmek oldukça önemlidir. Bu özellikler:

  • Bilgisayarda var olan bütün programları eskiden yeniye doğru görmeniz için kullanılabilir,
  • Sıralama işlemlerinde en son yükleme veya en fazla boyutta olandan itibaren sıralama yapılmasına izin verir,
  • Oyun veya bilgisayarda bulunan programların kaldırılmasına olanak tanır,
  • Virüs sorunu olan programların kaldırılmasında kullanılır,
  • Güncellemesi gelen programlar için uyarı vererek hatırlatmalar yapar,
  • İstemediğiniz araç çubuğu olması halinde eklentilerle birlikte kaldırabilirsiniz.
  • Bu özelliklerin tamamını kullanmak için lisans key kullanmanız önemlidir.

Lisans Key Kodları

Programın 10, 9, 8 ,7 şeklinde sürümleri bulunur. Bu lisans keyleri firma tarafından verilen ve tamamen yasal olan keyler olduklarından kullanımı konusunda herhangi bir sorun yaşanmaz.

Sürümü 10 olanlar için lisans kodu:

Lisans Kodu: B80AE-2EE33-C14C9-02CT0

Lisans Kodu: BD010-79C72-B2E63-C62T0

Lisans Kodu: 62F27-5FDEB-790A9-923T0

Lisans Kodu: D3EFA-ACE9E-C1983-85DT0

Sürümü 9 olanlar için lisans kodu:

9.6 Lisans Kodu: SJD72-UYN2A-KFHNS-R721A

9.6 Lisans Kodu: 82A9D-F3093-F90AA-114B8

9.6 Lisans Kodu: NH72S-8H214-FNA13-49SAB

9.6 Lisans Kodu: 5E6F0-28436-6BC22-168B8

9.6 Lisans Kodu: IUY1A-U6YQ0-NBHL1-JDUNF

9.6 Lisans Kodu: 6A901-4R4A3-FECBF-A08B8

9.6 Lisans Kodu: ZY7DA-YNV81-DJKJ1-76HS6

şeklinde sıralanabilir. Kullanacak olanların genelde son sürümleri kullanmayı tercih etmelerinden dolayı 10 ve 9 olanlar fazlasıyla yeterli olacaktır.

Kurulum ve Kullanım

Programın indirilmesi ve kurulumu için izlenmesi gereken adımlar oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak program adını yazarak ve indir diyerek ana sayfadan arama yapılmalıdır. Yapılan aramadan sonra indirme için onay verilir. Verilen onayla birlikte indirme işlemleri başlar. İndirmeden sonra ekranda aramanın ve kurulumun durumunu gösteren bir bilgi durum çubuğu olur. Buradan takip ederek kolaylıkla indirmeyi ve kurulumu görebilirsiniz. Program son derece güvenli ve risk içermeyen bir şekilde yazılıma sahip olduğundan indirmekte tereddüt etmeniz gerekmez.

Keylerin Kullanımı

Program kurulduktan sonra deneme sürümü aktif olacaktır. Deneme süresi içinde yapılan işlemlerin tamamı ücretsiz ve key istemeyen işlemlerdir. Key istenmesi durumunda hem daha çok işlem yapmanız hem de daha uzun süre ücretsiz kullanmanız söz konusu olur. Kullanmak için özellikler sekmesinden girilmesi ve aktif edilecek key kodunun kopyalanması istenir.

Yapılan kopyalama işleminin ardından kullanılan lisans keyinin doğruluğuna bakan program onaylandığında yeni lisans keyini aktif hale getirir. Aktif edilen key kısa süreli bir işlemler sıralamasından sonra kullanılır duruma gelir. Kullanılan işlemlerin daha fazla özellikli ve uzun süreli kullanımına izin veren bir key kullanmak oldukça keyiflidir. Yasal ve ücret alınması gerekli olmadığından uzun süre bu şekilde ve yasal bir sorun olmadan kullanmak mümkün hale gelir. Bunun için mutlaka denemeli ve key kullanmanın farkını hissederek programın tadını çıkarmaya çalışmalısınız.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı