Smart Game Booster Pro 5 - Ücretsiz Lisans Anahtarı 2021
İnternetÜcretsiz Lisanslar

Smart Game Booster Pro 5 – Ücretsiz Lisans

Oyun oynayanların en çok şikayet ettikleri konuların başında oyun sırasında yaşanan yavaşlamalar veya sıcaklık sorunu gelir. Bilgisayarınıza yardımcı program olarak yüklediğinizde ekran kartınızın çalışmasında optimum düzeyin yakalanmasına imkan tanır. Çalışma işlemlerini optimize eden program FPS artırılmasını isteyenlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

Tavsiye içeriklerimiz;

Donanım bileşenlerinin ısınmasını engellemek için sıcaklık kontrolünün yapılması, grafik ve ses sürücülerinin güncellenmesi gibi detayları da takip ederek kolaylıkla yerine getirir. Oyun kalitesini ve oyundan alınan keyfin daha iyi seviyede olmasına olanak tanıyan bu program güvenli, kurulumu ve kullanımı son derece pratik olmasından dolayı sıklıkla tercih edilir.

Smart Game Booster Pro 5 Ne İçin Kullanılır?

Kullanım amaçlarından emin olmak program kullanıcılarının her zaman daha iyi performans alarak programlardan yararlanmasına olanak tanır. Bu program sayesinde yapabilecekleriniz fazla ve faydalıdır. Bunların başında:

 • Gereksiz olarak nitelenebilecek özellikleri düzenler,
 • Sistem kaynağında yer alan fazlalıkları siler,
 • Başlangıç öğelerini birkaç onay sayesinde temizler,
 • BOOST yazan düğme oyunun en iyi hızda oynanması için otomatik bir iyileştirme olmasına olanak tanır,
 • Oyun deneyiminin artmasına yardımcı olur.

Bu işlemleri yaparken nasıl olduğunu ve yapıldığını bilmek isteyenler için programın ekran kartı performansını iyileştirmek için gelişmiş hız teknolojisi kullandığını bilmek gerekir. Birkaç tıklama sonunda istediğinizden daha iyi performansla oyununuz oynanmaya hazır olur.

Smart Game Booster Pro 5 Neden Kullanılmalıdır?

Program özelliklerinin fazla olması kullanımı için yeterli nedeni vermesine karşılık yine de neden kullanılması gerektiğini açıklama noktasında eksik olabilir. Bunun için Nvidia ve AMD grafik kartlarının overclock edilmesini sağlamak amacıyla kullanılması önerilir.

Test sonuçlarına göre ekran kartınızın büyümesine bağlı olarak hız aşırtma özelliği kullanımı performansı oldukça artıran bir işlemdir. Donanımların sıcaklığının izlenmesi ve kontrol altına alınması da olası sorunların yaşanmasında engel niteliği taşır. Sıcaklığın optimum seviyede olması adına kullanım önerilir.

Smart Game Booster Pro 5 Özellikleri Nelerdir?

Kullanımı sayesinde elde edeceğiniz özelliklere göz atmanız indirme ve lisans işlemlerini yapmaya karar vermenizde kolaylık sağlar:

 • Bilgisayarınızın hızlanmasını ve performansında %30 artış olmasını sağlar,
 • Oyunların başlamasında bilgisayarın performansında gözle görülür başarı elde eder,
 • Eski sürücülerin kayıtlarını kontrol eder,
 • Grafik ve ses sürücülerinin son sürümlerine ulaşmanızı sağlar,
 • Sisteminiz kullanılmadığında sabit disk birleştirmelerini yapar,
 • Bilgisayarınızın temel performansında iyileştirme yapar,
 • Gerçek zamanlı sıcaklık izler.

Bunun için oyun keyfine düşkün olanların indirmesi ve lisans edinmesi gereken bir programdır.

Smart Game Booster Pro 5 Nasıl Ücretsiz Lisans Alınır?

Ücretsiz şekilde lisans almak için işletim sisteminizin Windows 10, 8.1, 8.7, Vista veya XP olması zorunludur. İndirdikten sonra seçenekler ve lisans bölümünden ilerlenmesi gerekir. Verilen lisans kodunu kullanarak bu kısımdan gerekli olan düzenleme ve lisans kodu tanımlamasını yapabilirsiniz. Artık lisansınız kullanıma hazır olacaktır.

Smart Game Booster Pro 5 Kullanım Sınırlamaları Nelerdir?

Kullanımın açılması ile birlikte tek bir kullanıcı için kullanım şansı verilir. Lisanslı kullanıma devam ettiğiniz süre boyunca sürümü 5.xx altındaki sürümlerin ücretsiz şekilde güncellenmesini sağlayan bir düzen vardır. Teknik destek konusunda ücret ödenmemesinden kaynaklı olarak destek verilmesi söz konusu olmaz. Ama yine de son derece kullanışlı ve pratik bir sistemdir.

Smart Game Booster Pro 5 Güvenli Midir?

Programı indirirken aynı zamanda cihazınıza veya işletim sistemine zarar verme gibi bir olasılık olup olmadığını düşünenler olabilir. Yazılım kullanıcıların da belirttiği üzere cihazınıza söylenen faydalar dışında zarar vermez ve yazılımı oldukça güvenilir bir şekilde oluşturulmuş durumdadır.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı