En İyi 3 Telifsiz Müzik Sitesi [Güncel] - Webte İndir
İnternet

En İyi 3 Telifsiz Müzik Sitesi

Telifsiz müzik sitesi, sosyal medya platformlarında dilediğinizce müzik oynatmak veya videolarınıza müzikli devam etmek istiyorsanız ya o müzik şirketinin haberi olmalı ve izin vermeli telifsiz müzikler kullanmalısınız. Bu yazımızda sizlere telifsiz müzik indirebileceğiniz en kapsamlı 3 siteyi derledik.

Telifsiz müzikler için internet siteleri artık günümüzde kolay bulunabilir ve ücretsiz bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz birçok telifsiz müzik siteleri mevcut. Özellikle youtube telifsiz müzik arayanlar oldukça fazla olduğu için en kaliteli ve ücretsiz telifsiz müzik indirebileceğiniz siteleri aşağıda belirttik.

En İyi 3 Telifsiz müzik sitesi

Youtube için telifsiz müzik arayanların ilk adresi YouTube Audio Library olmaktadır. Sadece youtube telifsiz müzikleri değil diğer sosyal platformlar için de telifsiz müzik bulabileceğiniz en kaliteli sitelerden biridir diyebiliriz.Telifsiz slow müzikler veya telifsiz klasik müzikler bile bu sitede mevcuttur.

Siteye gitmek için: https://www.youtube.com/audiolibrary/music?nv=1

En İyi 5 Telifsiz Müzik Sitesi

Ayrıca bkz: En Kullanışlı 6 Google Chrome Eklentisi

Vimeo Music Store TV, videolar ya da filmler veya telifsiz youtube müzikleri için çeşitli ve geniş bir müzik evrenine sahiptir. İstediğiniz tarzda müzikler yer alan bu sitede işiniz için arkaya fon müziği bulmak bile çok kolay. Telifsiz slow müzikler veya telifsiz klasik müzikleri yine bu sitede de bulmanız mümkün.

Siteye gitmek için: https://vimeo.com/stockmusicclouds

ücretsiz Telifsiz Müzik indir

Dünyanın en çok tercih edilen müzik programlarından bir tanesi olan soundcloud, telifsiz müzikler bulmanız için en kaliteli yerlerdendir. Dilerseniz telifsiz müzik indirebilir ya da dinleyebilirsiniz. Kendi şarkılarınızı da yükleyebileceğiniz bu platformda insanlar tarafından yaptığınız işlerin takip edilmesi de motive edici olmaktadır.

Siteye gitmek için: https://soundcloud.com

5 Telifsiz Müzi kSitesi

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı