Kitap Okumanın En Keyifli Hali KitUP! - Webte İndir
Genelİnternet

Kitap Okumanın En Keyifli Hali KitUP!

Kendiniz için yapacağınız en önemli yatırım kitap okumaktır. Ancak kitap okumaya yeteri kadar vakit ayıramıyor ve kişisel gelişimde geri planda kaldığınızı mı düşünüyorsunuz. İşte bu noktada sizin için hazırlanmış KitUP uygulaması ile artık istediğiniz kitap hakkında sadece 15 dk içerisinde bilgi sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? 

Türkiye’nin en başarılı girişimlerinden biri olan KitUP uygulaması, kurgu dışı yüzlerce kitap ile kişisel gelişiminizi destekleyecek size özel bir plan hazırlıyor. Günde sadece 15 dk ayırarak akademik, iş ya da özel hayatınıza katkı sunacak bilgi donanımına sahip olmanızı sağlayacak KitUP uygulamasını siz de tek tıkla indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özet Kitaplar İle İster Oku İster Dinle

Bilindiği üzere alan fark etmeksizin önemli başarılara imza atmış kişilerin ortak özelliği, kitap okumaya önemli bir vakit ayırmalarıdır. Özellikle uzun vadede sizi hiç olmadığı kadar geliştirecek kitaplar, şimdi KitUP uygulamasında sizlere sunuluyor. Hem de 15 dk gibi bir sürede kitaba hakim olmanızı sağlayacak şekilde hazırlanmış olarak. 

Önemli noktalarının bir araya getirilerek akıcı bir özet olarak hazırlanmış kitaplar, okuma ya da dinleme modu ile okuyuculara sunuluyor. Bu alanda en başarılı uygulama olarak gösterilen KitUP, robot okuma modunun aksine tamamen gerçek insan okuması ile sunularak istediğiniz zaman istediğiniz yerde kitap özetlerinizi sıkılmadan dinlemenize fırsat sağlıyor. Özellikle yolculuk zamanlarını değerlendirerek kişisel gelişimini desteklemek isteyenler için dinleme ya da okuma modu ile her ihtiyaca cevap vermektedir.

Kişiye Özel Gelişim Planları

Türkiye başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde kullanılmakta olan ve kişisel gelişim programınızı sizin yerinize yapacak bir uygulama ile tanışmak ister misiniz? Kısa ve keyifli bir anket ile ihtiyacınız olan programı size özel hazırlayan KitUP uygulaması, hazırladığı program ile kişisel gelişiminizi desteklemektedir. 

Program dahilinde kurgu olmayan yüzlerce kitap seçeneği sizlere sunuluyor. Kişisel gelişim başta olmak üzere Bilim, Biyografi ve Tarih, Siyaset ve Toplum, Ebeveyn, Ekonomi ve Para, İş ve Yönetim, Farkındalık ve Mutluluk gibi bir çok alanda sizi destekleyecek kitap özeti seçenekleri sunulmaktadır.

KitUP Uygulamasını Neden Tercih Etmelisiniz?

İş, okul veya ev arası yoğun tempoda birçok aktiviteye zaman ayıramadığınızı biliyoruz. Bu aktivitelerden biri olan kitap okumak, özellikle tarzımıza uygun olan kitabı bulamadığımızda keyif vermeyen bir aktivite halini alıyor. Bununla birlikte uzunca bir süre kitap okumaya ara verenler ya da doğru kitabı ararken kaybolanlar olabiliyor. 

İşte bu gibi sorunlara en etkili çözümü getirmek için geliştirilen KitUP uygulaması, kitabın içeriğini doğru bir şekilde kavramanızı, önemli noktaları vurgulayarak akışı bozmadan hazırlanan kısa haliyle özet olarak kitaba hakim olabilmenizi sağlıyor. Bu özelliği ile kitap okuma alışkanlığınızı geri kazanmada size en önemli yardımcıların başında gelmektedir. Yüzlerce kitaba kısa sürede hakim olabilmenizi sağlayacak KitUP uygulamasını şimdi IOS ve Android cihazlarınıza tek tıkla indirebilir ve hedeflerinize ulaşmak için bir adım atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı