IObit Advanced SystemCare v14 Lisans Kod, Pro Lisans Key - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

IObit Advanced SystemCare v14 Lisans Kod, Pro Lisans Key

IObit Advanced SystemCare v14 Lisans

Gereksiz programlar, arka planda çalışan uygulamalar yüzünden bilgisayarınızın yavaşlamasına sıkılmadınız mı? IObit Advanced SystemCare v14 lisans kod ile bilgisayarlarınızı yüksek oranda hızlandırmanız mümkün.Bilgisayarda var olan tüm gereksiz dosyalar, sistemi büyük oranda yavaşlatır. IObit Advanced SystemCare v14 ile boşta kalan, işinize yaramayan dosyaları silerek, bilgisayarınızın ilk günkü hızına yaklaşmasına yardımcı olabilirsiniz. İnternet hızlandırmadan gizlilik temizlemeye, kayıt defteri temizlemeden başlangıç iyileştirmeye kadar pek çok farklı seçeneği IObit Advanced SystemCare v14 kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Dünyada adından sıklıkla söz ettiren bir optimizasyon programı olan IObit Advanced SystemCare v14 lisans kod ile kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklar ve 6 aylık ücretsiz kullanım hakkı için, kodu için lütfen yazımızı okuyun. 

IObit Advanced SystemCare v14 Nedir?

IObit Advanced SystemCare, cihazların temizlenmesini ve optimize edilmesini sağlayan bir bilgisayar iyileştirme programıdır. Program,dünyanın önde gelen yazılım firmaların IObit tarafından geliştirilmiştir. Kullanıcılarına tek tıkla temizlik yapma imkanı sağlayan yazılımın Al modu özelliği de bulunmaktadır. Al modu, Al teknolojisinden yararlanılarak doğru tama öğelerini seçmeye ve kullanıcıların programda daha kolay işlem yapmalarına yardımcı olmaktadır. 

Her yazılımın öğrenilmesi ve doğru bir şekilde kullanılması zaman almaktadır. Al modu, bu zamanı kısaltmaktadır. Ayrıca deneyimli kullanıcılar için de sağladığı sistem önerileriyle kullanım alışkanlıklarının detaylı analizinin yapılmasında yardımcı olmaktadır. IObit Advanced SystemCare v14 sürümünde, programın arayüzü kolaylaştırılmış ve kullanıcı deneyimi iyileştirilmiştir.

>>Bu içerikte ilginizi çekebilir

IObit Advanced SystemCare v14 Özellikleri 

IObit Advanced SystemCare v14 şu özelliklere sahiptir;

  • PC temizleme 
  • Hızlı yanıt verme ve koruma özelliği ile birçok tarayıcının ve yazılımın gizlilik izi benzeri geçiçi dosyaları tespit edilerek kaldırılabilmektedir. 
  • %45 oranında daha büyük başlangıç veri tabanı ile başlangıçta çalışan ve yararsız öğelerin durdurulmasına olanak tanımaktadır.
  • Program, bilgisayardaki antivirüs yazılımı ve güvenlik durumu ile ilgili kullanıcıları bilgilendirmektedir. Böylelikle virüsler, casus yazılımlar, kimlik avı dolandırıcılıkları, şüphel e-mailler yüzünden ortaya çıkan riskler minimum seviyeye indirilmektedir.

IObit Advanced SystemCare v14 Lisans Kod

IObit Advanced SystemCare v14 programını indirmek için tıklayın. 

Programı indirdikten sonra, hediye ücretsiz lisans seçeneğini aktif hale getirebilirsiniz. Bu lisans yalnızca kişisel kullanıma uygundur, şirketler için aktif edilememektedir. Kullanıcılar programı lisansladıktan sonra,  v14 sürümü altındaki güncellemeler alınabilmektedir. Ayrıca programın ücretsiz lisans seçeneğinde teknik destek verilmemektedir.

  1. Lisans Kodu: 8F844-AD4DF-8949F-1F93N2
  2. Lisans Kodu: 2C465-790BB-EC156-0C03N

>>Farklı programların ücretsiz lisanslarına ulaşmak için tıklayın. 

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı