Aiseesoft Screen Recorder Pro Lisans Key - Webte İndir
Ücretsiz Lisanslar

Aiseesoft Screen Recorder Pro Lisans Key

Aiseesoft Screen Recorder Nedir

Günümüzde hoş vakit geçirmek için oynadığımız oyunları bazen kayıt altına almak isteriz. Sadece oyunlarda değil canlı ders videolarının tekrarını izlemek ya da farklı işlevler için videoları kayıt altına almak bizim için oldukça önemlidir. Aiseesoft Ekran Kaydedici, bilgisayarınızdaki herhangi bir videoyu veya sesi kaydetmek ve bunları yüksek kalitede kayıt altına almak için kullanımı kolay bir ekran yakalama aracıdır. Sizlere vereceğimiz aktivasyon anahtarı sayesinde premium sürüme istediğiniz zaman yükseltebilir kısıtlamalarda veya ekran simgelerinden kaçınabilirsiniz.

Aiseesoft Screen Recorder Key Hangi Sürümde Çalışır

Video ekran kaydı uygulaması, Windows 10/8/7’de çevrimiçi filmler yakalamanıza, oyun yakalamanıza, eğitim videoları hazırlamanıza, web kamerası videoları kaydetmenize, ekran görüntüsü almanıza vb. yardımcı olabilir. Ekran yakalama yazılımı, neredeyse istediğiniz ekran videosunu kaydetmenize yardımcı olur. Çevrimiçi videoları, oyunları, podcast’leri, web seminerlerini, dersleri, sunumları, Skype çağrılarını, çevrimiçi konferansı, web kamerası videolarını vb. ekran kaydına alabilir daha sonra izlemek için ya da editleyip paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Aiseesoft Screen Recorder Lisans Anahtarı Ne İşe Yarar

Ekran kaydı almak için piyasada yer alan birçok uygulama ücretli sürüme yükseltmeden tam olarak çalıştırmamaktadır. Aiseesoft Screen Recorder 2.2.38 Crack , şirket tarafından şimdiye kadar tanıtılan en iyi yazılımlardan bir tanesi olup size vereceğimiz ürün anahtarı sayesinde kolayca kayıtları tutabilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü nedeniyle hiç zorlanmadan istediğiniz seçeneği bulabilirsiniz.

Çalıştırmak için bazı kısayol tuşları bulunan bu uygulamanın aynı zamanda farklı formatlara dönüştürebileceğiniz özelliği de bünyesinde yer alıyor. Windows tüm sürümleri ile uyumlu olan ve Mac üzerinde de çalışan nadir ekran kayıt uygulamalarından bir tanesi olan Aiseesoft Ekran Kaydedici ile istediğiniz videoyu kayıt altına alın. kaydetmek istediğiniz neredeyse tüm dijital videoları kaydetmenize yardımcı olacağı gibi çevrimiçi videolar çekmek, akış videoları çekmek ve video eğitimleri yapmak vb. için de bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Aiseesoft Ekran Kaydedici Aktivasyon Kodu Özellikleri

Yüksek kalite ekran videos

İnternette yer alan ekran kayıt uygulamalarına oranla daha kaliteli videolar çıkartabilen Aiseesoft Ekran Kaydedici ile sınırları zorlayın. Teknolojinin getirdiği yenilikler sürekli güncelleme alan bu uygulama sayesinde gerçek zamanlı HD video kodlama teknolojisi, mükemmel görüntü ve ses kalitenizi videolarınızda görebileceksiniz. Kaydedilen ekran videosu, VLC oynatıcınızda kolayca izlemeniz veya arkadaşlarınızla ücretsiz olarak paylaşmanız için MP4 veya WMV dosyasına kaydedilebilmektedir.

Gelişmiş ekran kaydedici ayarları

İstediğiniz mikrofonu bağlayabilir sistem ayarlarından yeni mikrofonunuzu tanıtarak daha kaliteli sesler alabilirsiniz. Ekran kaydedici ile ekranı sistem sesi veya mikrofon sesi veya her ikisi ile kaydetmeyi seçebilirsiniz. Ayrıca bilgisayar ekranınızı ve web kameranızı aynı anda kaydedebilirsiniz. Birden fazla ekran cihazınız varsa, hangi ekranı kaydetmek istediğinizi de seçebilirsiniz. Yayıncıların kullandığı OBS uygulamasıyla oldukça benzeyen bir yapıda karşımıza çıkan bu uygulama ile sizler de Youtube gibi platformlardan kazanç sağlayabilirsiniz.
Bilgisayar ekranını kaydetmeyi ne zaman durdurmak istediğinizi seçmek için yakalama süresi seçeneğini de kullanabilirsiniz.

>>Bu yazı da ilginizi çekebilir. 

Ses kayıt programı

Sadece video değil sesleri de kolayca kaydedebilir daha sonra istediğiniz formatlara telefonunuza ya da tabletinize aktarıp keyfini çıkartabilirsiniz. Aiseesoft Ekran Kaydedici, videoların yanı sıra, yalnızca bilgisayarınızda ekran sesini de kaydedebilir. Bu işlev, çeşitli müzik, radyo veya çevrimiçi sesleri indirmek yerine kaydetmenizi sağlar. Kolay oynatma için ses kaydını bilgisayarınıza MP3/WMA/AAC/M4A olarak kaydedebilirsiniz.

Aiseesoft Ekran Kaydedici Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8, Windows 7
  İşlemci: 1GHz Intel/AMD CPU veya üzeri
  RAM: 1G RAM veya daha fazlası

Aiseesoft Screen Recorder Key

 • T5TYT-RE8WS-VB9NK-UY8RE-SY3CV
 • 5y15JmkZbVI-WZb3K8XtoYDj-ubn4VaoBg
 • PC5zZ4pteaC-T98jFO-22oovmCHlUV61rZ

Aiseesoft Ekran Kaydedici Seri Kodu 2021

 • EAD4Y-CV6BN-H8TRE-TYS7C-YTY2H
 • aOeSDH4-PiOhW5nH5kiO-AE5PjJGYo693t
 • 3cV7yJWiLDjsZn-7lVhMJq-WLwS6ABQaN

Aiseesoft Screen Recorder Key Seri Anahtarı

 • YTR7T-S2CDB-N8UYT-RE8ZC-VB3TZ
 • IUYTR-JHGFD-HGFD-MNBVC-NVCXZ
 • HGFD-HGFD-JHGGD-IUYTR-OIUYTCM

Aiseesoft Screen Recorder Aktivasyon Kodu

 • BY8KO-TY7RD-S3TVB-HG7RE-S2YVB
 • ERFG2-VDEAGDS-BNEAGS-KLAE-ASEGDE
 • EWTDD-WRYSHDF-RSHF-RSHYF-RYSHF

Aiseesoft Ekran Kaydedici Anahtarı 2021

 • HE3SY-VBN3H-TR3ES-2Y7BN-K8YTR
 • YTR5D-A8ZVT-YK5TY-TRE7S-ZCVBN
 • TYUI8B2-VBYUI8-VBTU9-VBNT7-CVRY9
 • ZSER2-VDFGH6-BNMK8-KLGH3-ASDF8ER
 • SFGazxvv-GADZV-EGADZ-AGDVX-AGDDG
 • ERYTDHF-SRGF-ARSFH-AGDSC-AGDSHXC

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı