Amazfit Pop Pro - Fiyatı ve Özellikleri [2021] - Webteindir
Teknoloji

Amazfit Pop Pro – Fiyatı ve Özellikleri

Amazfit Pop Pro Aralık ayından Huami tarafından kullanıcıların beğenisine sunuldu. Akıllı saatler artık teknolojinin gelişmesiyle hayatımızda büyük bir yere sahip olmaya başladı. Huami, Çin’deki teknoloji devi olan Xiaomi’nin alt markası olarak hizmet vermektedir. Huami daha öncede Amazfit Pop ve Amazfit GTS 2 Mini’yi tanıtıp piyasa sürmüştü. Amazfit için özel olarak kullanılan tasarım ve teknoloji sektörde büyük ilgi gördü.

Amazfit Pop Pro hem fiyatı hem de özellikleri ile kendinden söz ettiriyor. Rakiplerine oranla ucuz fiyatlara kaliteli ürünler sunan Çinli Huami şirketi yeni nesil akıllı saat Amazfit Pop Pro’nun tanıtımını gerçekleştirip Aralık ayı kapsamında piyasaya sunulmuş oldu. Akıllı saat teknolojisi ile artık kalp ritmi, sağlık durumu, spor verileri, mesajlaşma, telefon görüşmesi gibi birçok şey yapılabilmektedir. Artık normal saat görünümünde bile akıllı saatler üretilmektedir. Bilindiği üzere teknoloji alanında büyük yatırımlar yapan Çin, dijital alan denilince ilk akla gelen ülke olmuştur. Çin bünyesinde birçok köklü şirket bu çalışmalara zemin oluşturmaktadır. Xiaomi’nin alt firması olan Huami akıllı saatler alanında çığır açmaktadır. Kısa süreler içerisinde birçok tasarım harikası, kullanımı kolay ve muadillerine oranla birçok özelliği bünyesinde barındıran akıllı saatler üretmiştir.

Amazfit Pop Pro tanıtıldığı andan itibaren insanlar tarafından büyük ilgi görmüştür. Amazfit Pop Pro akıllı saati ülkemizde satın almak için hem internet sitesini kullanarak hem de Xiaomi Türkiye mağazalarından bulabilirsiniz. 

Amazfit Pop Pro Akıllı Saat Özellikleri

Akıllı saat teknolojisi için büyük yatırımlar yapan Huami her zaman kullanıcı taleplerine karşılık vermeye çalışmıştır. Xiaomi telefonların dünya genelinde büyük rağbet gördüğü de bir gerçektir. İnsanların Xiaomi cihazlar aldıktan sonra olumlu geri bildirimler yapmasıyla duyulan ilgi artmıştır. Akıllı saat denilince akla gelen Huami Amazfit Pop Pro sunulan özellikleri ile dikkatleri üstüne çekiyor. Şimdi Amazfit Pop Pro akıllı saatin teknik özelliklerine değinelim.

 • Yeni Amazfit Pop Pro akıllı saat yerleşik GPS özelliğini içinde barındırmaktadır.
 • Amazfit Pop Pro akıllı saat Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olduğu için kolaylıkla akıllı telefonlarla bağlantı kurabiliyor.
 • Akıllı saatin NFC özelliği olduğu için kalp atış hızınızı ölçüyor, yürüdüğünüz adımları sayıyor, ivme ölçer, SP02 sensörü ve jiroskop sensörü (özellikle oyunlarda kullanılan hareket sensörü) gibi birçok teknolojiyi bünyesinde barındırıyor.
 • Amazfit Pop Pro akıllı saati 60’da fazla spor modu desteklenmektedir. 
 • Akıllı saatin pil ömrü tam kapasite şarj ile 9 gün gidebileceği yönünde açıklanmıştır.  
 • Pil açısından 2 saat içerisinde özel manyetik tabanda şarj olan 225 mAh özelliklerine sahiptir.
 • 1,43 inç TFT LCD ekranı bulunan Amazfit Pop Pro aynı zamanda ekranında su geçirmez özel cam bulunmaktadır.
 • Hayatı kolaylaştıran akıllı saatler sağlık verileri, kronometre, telefon çağrıları ve mesajlara, hava durumu, dijital saat göstergesi, alarm, kamera, uygulama bildirimleri ve cihazımı bul özellikleri ile dikkat çekiyor.
 • Amazfit Pop Pro akıllı saat bünyesinde bulundurduğu NFC özelliği ile sizlere temassız ödeme yapma imkanı sunuyor.
 • Ayrıca cihazın ekran arayüzü için 50’den fazla saat tasarımı bulunmaktadır.
 • Birçok renk özelliği ile piyasaya sürülen Amazfit Pop Pro Carbon Black, Cherry Powder ve Pine Green en çok tercih edilenlerdir.

Amazfit Pop Pro Akıllı Saat Fiyatı

Yeni nesil akıllı saat teknolojisi ile üretilen Amazfit Pop Pro özelliklerden bahsettik. Bir diğer önemli konu ise Amazfit Pop Pro akıllı saatin fiyatı nedir sorusudur. Bilindiği üzere rakiplerine kıyasla üstün özellikleri olan Amazfit Pop Pro fiyatı ile de dikkat çekiyor. Piyasada akıllı saatlere akıl almaz paralar ödenirken Amazfit Pop Pro akıllı saatin fiyatı 60 $ + KDV olarak piyasaya sunulmuştur. Birçok ülkede yoğun ilgi gören Amazfit Pop Pro akıllı saatin fiyatı ve özellikleri oldukça iyi görünüyor. Eğer bir akıllı saat almayı düşünüyorsanız Amazfit Pop Pro’yu göz ardı etmeyin.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı