Adsense Covid 19 Reddi İçin Neler Yapmak Gerekir - Webte İndir
Genel

Adsense Covid 19 Reddi İçin Neler Yapmak Gerekir

Adesense covid 19, Çalışmaya başladınız ve nihayet reklamlardan gelir elde etmek için sitenizi tasarladınız ve bir AdSense hesabı için başvurmaya hazırsınız , ancak bazı nedenlerden dolayı başvurunuz uzun süredir beklemede mi kaldı. İnsanlar gecikmeyi svemez peki bu adsense cıvid reddi yedikten sonra neler yapmanız gerekir bu yazıda, soruna daha yakından bakacağız ve bu konuda ne yapmanız gerektiğini size göstereceğiz.

Adsense Başvurunuz Neden Beklemede Olabilir ?

AdSense başvurunuzun henüz etkinleştirilmemiş olmasının yani aktif bir şekilde olmamasının birkaç nedeni vardır. Aşağıda vereceğimiz bazı nedenler dolayı ya da adsense covid 19 reddinden dolayı bu gibi durumlara yol açmış olabilir bu yüzden bir incelemeniz gerekmektedir.

Ayrıca bkz: Netflix Ücretsiz Film ve Diziler

AdSense reklam kodu – Bir hesaba kaydolduktan sonra, AdSense reklam kodunu web sitenize eklemeniz gerekir. Bu kodun düzgün veya tam yapıştırılmaması durumunda da onay alabilmeniz mümkün değildir. Bunu yapmayı unutursanız, AdSense reklam ağına kabulünüzü erteleyecektir ve siz bunu düzeltmedikçe aktifleşmeyecektir. Henüz yapmadıysanız, çok zor bir adım olmamakla beraber doğrulama için kodu nasıl ve nereye ekleyeceğinizle ilgili talimatları gözden geçirin. Alanı, onay için gönderdiğiniz AdSense arayüzünde bulmalısınız.

Sitenizi kaldırdınız ve yeniden gönderdiniz – Bu durum kullanıcıların başına çok gelmektedir. Bu, işlemi geciktirebilir. AdSense bazı kontroller yapıyor olabilir ve bu iki hafta kadar sürebilir. hatta ayları bile bulabilir bu pandemi döneminde covid 19 adsense sorunları için.

COVID-19 Adsense Reddi- Bazı kullanıcılar böyle bir sorunla karşılaşmadan hemen sitesinin onaylandığını söylese de çoğu kullanıcının covid 19 adsense reddi yediğini dile getiriyor. AdSense’ten şu mesajı bildirdi: “Hizmetlerimizden bazıları koronavirüs (COVID-19) salgını sırasında geçici olarak gecikmeler yaşıyor.” Bu bildirimi size gönderir ve her 3 veya 4 günde bir tekrar göndermeniz için e posta yollamaktadırlar. Şuanda pandemiden dolayı bazı taleplere sistem bakarken bazılarına ise teknik ekip bakmaktadır. Burada şans faktörü devreye giriyor diyebiliriz.

Diğer nedenler – Google size vermiş olduğu kuralları önemsemektedir bu yüzden sitenizin güncel olması veya spam içerikli postlar atmamanız oldukça önemlidir. Tüm politikalarına uyduğunuzdan ve zaten bir miktar web sitesi trafiğiniz var ise dert etmenize gerek yok tek yapmanız aylar da sürse beklemek olacaktır benim gibi. Sitenizde 50’dan fazla benzersiz yani özgün içerik yayınlamanızı ve başvurmadan önce en az üç ay geçmiş olmayı size önermekteyiz. Bu, reklam ağına kabul edilmenize yardımcı olacaktır.

 

Adsense Covid 19 Reddinde Ne Yapmanız Gerekir

Hesap neden beklemede veya covid 19 adsense reddini google neden sürekl, tekrarlıyor bizim ilgisi var mı bunları değerlendirmeniz gerekir.

Sitenizi onaylanma şansınızı artırmak için hazırlayın – Özellikle spin adı altında karşılaştığımız haber sitelerinde veya içerik sitelerinde karşımıza çıkan kopyala yapıştır bir iki cümleyi değiştir yayınla mantığındaysanız bundan vazgeçin uzun vadede sitenize zarar verir, ayrıca bu durum büyük olasılıkla adsense reddedilmeye de sebep olmaktadır. Kendiniz orjinal özgün bir dille yazmalısınız.

Ayrıca bkz: Netflix Ücretsiz Film ve Diziler

Farklı reklam ağlarına kaydolun – En iyi reklam gelirlerinden bir tanesi AdSense olarak tanımlanır fakat başka iyi reklam ağları da bulunmaktadır. Aşağıda verdiğimiz ağları araştırabilir ve içinden en beğendiğinizi ve kafanıza yatanı uygulayabilirisniz. En iyi AdSense alternatiflerinin bir listesini burada derledik.

  • Amazon Associates.
  • Yllix Media.
  • RevContent.
  • Evadav.
  • PopCash.
  • Infolinks.
  • Adsterra.
  • PropellerAds Media.

Sonuç

Bu yazımızda sizlere Adsense başvurunuz neden beklemede olabilir ?, Adsense Covid 19 Reddinde Ne Yapmanız Gerekir gibi soruların cevaplarını derledik. Bu gibi sorunların geribildirim yapılarak çözüleceğini şahsi olarak düşünmüyorum çünkü çoğu yerde gördüğüm kadarıyla bu fikir işe yaramamaktadır. Bu yüzden tek yapmanız gereken sitenizi daha uygun hale getirmektir. Yazımızı beğendiyseniz buradan diğer yazılarımıza ulaşabilrsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı