Resident Evil Netflix'e Geliyor! - Webte İndir
Genel

Resident Evil Netflix’e Geliyor!

Herkesin çıkacağını düşündüğü anda büyük şaşkınlığa uğradığı bir dizi olacak Resident Evil Netflix’te yayınlanağını bildirmekte fayda var. Yıllardır bir video oyunu serisi haline gelen Resident Evil sevilen ve sürükleyici oyunlardan bir tanesi olarak anılmaktaydı. Korku ve canavar odaklı bir oyun olan Resident Evil, dizi olarak geleceğini duyurulduğunda nasıl oalcağına dair merak konusu haline geldi. Resident Evil Netflix ile ortak bir anlaşmaya vararak bu güzel yapının diziye dönüştürüleciğini geçtiğimiz günlerde duyurdu. Nasıl bir dizi oalcak sorusuna cevap olarak bazı bilgiler verdiğimiz yazımızı okuyabilirsiniz.

Resident Evil Netflix Konusu Nedir ?

Hikayenin şuanda kadar öğrendiğimiz kısmını açacak olursak Jade ve Billie Wesker, karanlık sırların bulunduğu bir kasaba olan New Raccoon Şehri’ne taşınmak zorunda kalırlar. Daha sonra, T virüsünün yok olduktan sonra Jade’in ardından ikinci bir zaman çizelgesine geçiş sağlanmaka. İki zaman çizelgesi bulunmakta fakat neden böyle daha anlaşılmış değil, dizinin tanıtılmasında bu kafamızda yer alan sorunlar çözüleceğine eminiz. Özet, kızların babasına atıfta bulunduğunu ve onların adının Wesker olduğunu düşünürsek, onların muhtemelen dizi düşmanı Albert Wesker’ın çocukları olmayı amaçladığını düşünmekteyiz.

Ayrıca bkz: 1500 TL 2000 TL Alınabilecek En İyi 5 Telefon

Şuana kadar diziye baktığımızda güzel bir hikayesi ve akıcı bir izleyiciliği olduğuna inanmaktayız. Hem film hem de oyun dizelerindeki en son projelerinden itibaren, filmler, dünyanın yok edildiği tek filmlerdir. Dizinin yapımcılığını da RE  film serisinin arkasındaki yapım şirketi Constantin Films yapmakta olduğunu söyleyebilriz. Şovmen Andrew Dabb, diziye olan sevgisini bir açıklamada ifade etti ve oyun karakterlerinden en az birkaçını da göreceğimizi ima etti yani bu oyunu daha önceden oynayanlar daha çok bağalacağı bir dizi ile karşı karşıya gelebilirler hatta bir oyuncunun açıklaması da: “Bize ilk kez katılanlar da dahil olmak üzere her tür Resident Evil hayranı için, dizi birçok eski arkadaşla tamamlanacak ve insanların daha önce hiç görmediği bazı şeyler ” olarak ropartaj vermiştir.

Resident Evil Netflix Ne Zaman Çıkacak ?

Netflix, Resident Evil dizisi için henüz ne zaman çıkacak sorularını cevaplandırmadı. Fakat açıklanan haberlere göre yeni dizinin ilk sezonu, 1’er saatlik 8 bölümden oluşacağının belirtilerini verdiler. Daha sonraki günlerde dizi ile alakalı çok daha fazla bilgiye sahip oalcağımız aşikar gibi görünüyor.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı