Zoom Türkçe Nasıl Yapılır [Güncel] - Webte İndir
Nasıl Yapılır

Zoom Türkçe Nasıl Yapılır

9 yıl önce Eric Yuan tarafından kurulan yunan şirketi insanların birlikte aktivite veya ders yapmaları için mükkemmel bir uygulama tasarladı. Bu uygulama sayesinde insanlarla buluşmadan veya yan yana gelmeden konuşabilir ayrıca görüntülü konuşma seçeneğiyle sanki yakındaymışsınız gibi etki bırakır. Zoom nasıl türkçe yapılır veya zoom türkçe dil desteği gibi sorunlar uygulama içerisinde mevcut olup bunları nasıl çözüme kavuşturabileceğenizden bahsedeceğiz.

Bu uygulama sadece mobil cihazlarda değil pc için var olup bilgisayar üzerinden bağlanma seçeneğiniz bulunmaktadır. İnsanların zoom indir pc ya da zoom türkçe indir gibi aramalarını göz önünde bulundurarak bugün sizlere zoom indirme ve zoom nasıl türkçeye çevrilir onlardan bahsediceğiz.

Ayrıca bkz: En Kullanışlı 6 Google Chrome Eklentisi

[wpsm_numhead num=”Z” style=”3″ heading=”2″]Zoom Nasıl Kurulur[/wpsm_numhead]

Mobil cihazlar için IOS işletim sistemi kullanan kullanıcılar Apple Store üzerinden zoom indir yazıp aratarak bu uygulmaya erişim sağlayabilir. Android kullananlar ise Google Play üzerinden zoom indir yazıp indirmeleri yeterlidir.

Zoom pc indirmek isteyen kullanıcılar ise aşağıda verecek olduğumuz linke tıklayarak erişim sağlayabilir ve daha sonra zoom indirme işlemini başlatabilirler.

Zoom İndir PC: https://zoom.us/support/download

zoom türkçe yapma

[wpsm_numhead num=”Z” style=”3″ heading=”2″]Zoom Türkçe Yapma[/wpsm_numhead]

Zoom uygulamasının çıktığı günden itibaren birden fazla dil seçeneğine sahiptir fakat yıllar geçmesine rağmen zoom türkçe desteği uygulama arayüzüne yüklenmemiştir. 2020 yılında popüler olan bu uygulama hızlı bir şekilde büyüyerek ciddi oranda kullanıcı kitlesine sahip oldu. Dünyaya bakarak Türkiye’de bu uygulamayı herkes tercih etmemekle birlikte tabii ki zoom güvenilir mi sorusu herkesi düşündürdüğü içinde bu durum meydana geliyor olabilir. Aşağıda verdiğimiz youtube videosu üzerinden zoom nasıl türkçe yapılır onu size göstermiş olacağız.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı