Call of Duty Mobile Siyah Ekran Hatası Çözümü - Webte İndir
Oyun Haberleri

Call of Duty Mobile Siyah Ekran Hatası Çözümü

Call of Duty Mobile siyah ekran hatası çözümü, Call of Duty Mobile büyük bekleyiş sonrası oyuncularla buluştu peki her şey çok mu güzel tabii ki de hayır. Oyun içinden ve sistematik olmak üzere çıkan hatalar kulalnıcıyı bunaltıyor ve artık oyunda keyif alamayacak hale getiriyor. Bunlardan biri Call of Duty Mobile siyah ekran sorunu bir diğer söylemle Call of Duty Mobile ekran birdene karardı veya Call of Duty Mobile ekran pembe oldu gibi sorunlar yaşanmaktadır. Bugün bu sorunlar neden oluyor çözümleri neler tek tek anlatıp sizlere yardımcı olacağız.

Ayrıca bkz: FIFA 21 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Mobile Siyah Ekran Hatası Çözümü

CoD siyah ekran hatası çözümü işlemini android marketinden yani google playden ya da ios marketinden yani apple store gibi platformlardan yapmayacağımız için öncelikle uygulamayı telefondan kaldıralım daha sonra aşağıda verdiğimiz adımları takip edin.

  • İlk olarak rar uygulamasını telefonumuza kuralım.
  • Daha sonra Call of Duty Mobile apk indirmek gerekmektedir bunu google aracılığı ile halledip konumuza tekrar dönelim.
  • Call of Duty Mobile apk indirip kuralım daha sonra indirdiğimiz klasörün içinde oyunun OBB dosyası yer alacaktır OBB içindeki klasörü normalde oyunların kurulu olduğu yani Android/OBB klasörüne çıkart diyoruz.
  • Daha sonra oyuna girip keyifini çıkartıyoruz.
Call of Duty Mobile Siyah Ekran Hatası Çözümü

Call of Duty Mobile PC Siyah Ekran Hatası Çözümü

Call of Duty Mobile oyununu küçük ekran yerine büyük ekranda oynamayı tercih eden kullanıcılar günlük hayatta bazı sorunlarla karşılaşıyor. Call of Duty Mobile pc siyah ekran sorunu ile karşılaşmışsanız bunun ilk çözüm yolu emülatörü silip tekrar yüklemeniz. İkinci yolu ise hala devam ettiği takdirde uygulamayı kaldırın yani oyunu tekrar yükleyin eğer hala devam ediyor ise yüklemiş olduğunuz setup dosyasının yerini değiştirmeyin aynı kalsın. Böylelikle Call of Duty Mobile pc siyah ekran sorunu çözümünü sağlamış olacaksınız.

Call of Duty Mobile Emülatör Ekran Kararıyor

  • Gameloop emülatörünü tercih edenler oyuna giriş yaptığına bir maça katıldığında Call of Duty Mobile siyah ekran sorununa takılmaktadırlar.
  • Denetim Masası – Programlar – Gameloop tıkladıktan sonra programı “Onar” seçeneği ile CoD Mobile Ekran kararma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayrıca bkz: FIFA 21 Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Mobile Ekran Birden Karardı

https://www.youtube.com/watch?v=rNQbtcLbagE

Sonuç

Bu gün sizlere CoD siyah ekran hatası çözümü nasıl yapılır Call of Duty ekran birden bire karardı nasıl çözebilirim gibi konularda yardımcı olduk. Verdiğimiz adımları tek tek uyguladığınız takdirde bu gibi sorunlarla tekrar karşılaşmayacaksınızdır. Yazımızı beğendiyseniz buradan diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Webteindir

7 Senedir teknolojinin içinde olan araştırmayı ve öğrenmeyi prensip haline getirmiş, profeyonel seo yazarlığı yapan bir WebMaster.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı