Bedava Oyun Veren Siteler | 2022 - Webte İndir
Oyun Haberleri

Bedava Oyun Veren Siteler | 2022

Günümüzde birçok kişi için olmazsa olmazlardan birisi oynamış olduğumuz video oyunları serisidir. Bildiğiniz gibi günümüzde binlerce farklı oyun yer almaktadır. Birçok insanın oyunlara olan ilgisi ve alakası, bazen aşırı farklılıklar içerebilmektedir. Özellikle de günümüzde geliştirilen oyunlar, gerçekçiliğe en yakın seviyede olduğu için farklı bir ilgi görmektedir.

Bildiğiniz üzere ülkemizde satışa çıkarılan oyun fiyatları, bir hayli fazla artmış durumdadır. Oyun oynamak isteyen kişiler satın alamadığı için, maallesef oyun oynayamamaktadır. Bu sebepten dolayı da internet üzerinde son zamanlarda bedava oyun veren siteler gibi sorgulamalar bir hayli fazla yapılmaktadır. Sizler için bu konuya bir açıklık getirmek istedim ve bu makaleyi hazırlamaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur.

Sizler için detaylı bir araştırma yaptım ve gerekli sonuçları bulabildim. Genel olarak oyun satışı yapan platformların hediye oyunlar verdiğini fark ettim. Bu sebepten dolayı da tercih edilen platformları önereceğim. Dilerseniz bedava oyun veren siteler listemize geçiş yapabilir ve bizleri ne tür bilgilerin beklediğine kısaca göz atabiliriz.

Bedava Oyun Veren Siteler

Listeye eklemiş olduğum tüm platform ve siteler, ücretsiz kullanım sağlanmaktadır. Bu sebepten dolayı sitelere direkt olarak kayıt olabilirsiniz. Kısaca oluşturduğum listeye göz atalım ve bizlerin hangi isimlerin beklediğini görelim.

Steam

Steam
Steam

Listemizin ilk sırasında Steam programı yer almaktadır. Dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen oyun satış platform Steam, her geçen gün daha büyük bir kitleye sahip olmaktadır. Orijinal oyunları satın alabileceğiniz ve oynayabileceğiniz bu platformda, binlerce farklı içerik yer almaktadır. Steam, zaman zaman kullanıcılarına ücretsiz oyun dağıtımları yapabilmektedir. Bu sebepten dolayı takip etmeniz ve hediye edilen oyunları kaçırmamanızı öneririm. Genel olarak programa girdiğinizde bülten ve haber bildirimlerini açabilirsiniz. Bu sayede tüm indirim ve kampanyalardan hızlıca haberdar olabilirsiniz.


Humble Bundle

Humble Bundle
Humble Bundle

Bedava oyun veren siteler arasında Humble Bundle platformunu da eklemek istedim. Bu platform sadece oyun satışı yapan bir site değil, e-kitap, yazılım ve diğer farklı içeriklerin satışını yapan bir satış sitesidir. Uzun yıllardan bu yana faaliyet göstermektedir. Oyun severlerin mutlaka tercih etmesini düşündüğüm ve bedava oyunlar kampanyaları ile sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir alandır. Humble Bundle, genel olarak site kullanıcılarına Steam Kodları dağıtmaktadır. Bu sayede sizlerde sahip olduğunuz kodlar ile birlikte, ücretsiz oyunlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu siteye kısaca bedava steam oyunları veren siteler açıklaması da yapabiliriz.


Reddit Free Games

Reddit Free Games
Reddit Free Games

Reddit, dünyanın en büyük topluluklarından birisidir. Site içerisinde oluşturulan topluluklar ile birlikte, tüm dünyaya farklı paylaşım ve mesajlar iletilmektedir. Reddit free games ile birlikte sizlerde ücretsiz oyunlara kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Steam yada farklı oyun platformları üzerinden bedava oyun dağıtımları yapılmaktadır. Burada önemli olan nokta, yapılan paylaşımları takip etmek ve anında haberdar olabilmektir. Genel olarak belli zaman aralıklarında oyun dağıtımları yapılıyor. Burada amaç kullanıcılara oyun alanında destek olmak diyebilirim.  Google arama motoruna ”reddit free games” yazmanız yeterli olacaktır.


Origin

Origin
Origin

Electronic Arts (EA) tarafından geliştirilen bu platform, en popüler oyun satış sitelerinden birisidir. Origin, kendi oyun kütüphanesini oluşturarak oyuncular ile birlikte hizmete sunmaktadır. EA, kendi oyunlarını Origin platformunda zaman zaman ücretsiz olarak dağıtabilmektedir. Bu sebepten dolayı Origin ile alakalı gündem ve haberleri takip ederek, bedava oyun dağıtımlarını kolaylıkla erişebilirsiniz. Origin, kendi platformunu kurduğu için bu sebepten dolayı sadece kendi oyunlarından ve kendi platformundan oyunları ücretsiz olarak vermektedir.


Epic Games Store

Bir diğer oyun platformumuz ise Epic Games Store ismi olmaktadır. Son zamanların en popüler ve sevilen oyun sitelerinden biriside Epic Games Store’dur. Steam platformuna rakip olarak görülen bu site, her geçen gün büyüme yolunda ilerlemektedir. İlgi odağı olan bu platform, ara ara oyunlar hakkında kampanyalar oluşturarak bedava dağıtmaktadır. Oyuncular ise bu kampanyalardan yararlanarak kolayca oyunları ücretsiz olarak sahip olabilmektedir. Kendi platformunda yer alan oyunları, oyunculara bedava verdiği için oyuncuların göz bebeği haline gelmiş durumdadır.

Bu yazımızda sizlerle birlikte Bedava Oyun Veren Siteler başlığı altında bilgi paylaşımında bulunmaktayım. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Ayrıca bu içerikler de dikkatinizi çekebilir: 

Enes Sivri

olmasada olurmuş atmasana ziyaaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı